Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 17, 11:12)
ne nežinojau  blush2.gif bet pas mane kiti ištekliai  biggrin.gif rytas puikus ,saulėtas ,pasitikrinau ,siuntinukas jau mano mieste  thumbup.gif ir schemutę gavau ,nu pasaka vien žo  bigsmile.gif

zeruti turiu kitų darbų pradėtų,ir daaaag ,bet kai tikslą turiu ,rankų nenuleidžiu  biggrin.gif


Nu va matai, kaip gerai thumbup.gif
Atsakyti
Nu panos jūs čia grožių pridėjot bigsmile.gif Bet Daisiukės knygelė ir suknelė pačios pačiausios wub.gif
Uodegyte- o aš hortenzijai iš kart liną pasiėmiau- nelipo man ta jų Aida...
Baiginėju mažąją- beliko vos keli žiedlapiai, o tada jau daaaaug BS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 17, 14:43)
Nu panos jūs čia grožių pridėjot  bigsmile.gif  Bet Daisiukės knygelė ir suknelė pačios pačiausios  wub.gif
Uodegyte- o aš hortenzijai iš kart liną pasiėmiau- nelipo man ta jų Aida...
Baiginėju mažąją- beliko vos keli žiedlapiai, o tada jau daaaaug BS  biggrin.gif

tai vat ,todėl rankos nekyla .liną jau turiu ,kibsiu darban rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 17, 14:22)
tai vat ,todėl rankos nekyla .liną jau turiu ,kibsiu darban  rolleyes.gif


thumbup.gif
Atsakyti
oho merginos kiek grožių pridėjote wub.gif wub.gif net akys raibsta biggrin.gif
Štai aš kokių "grožių" fb užtikau
My Webpage blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 08 21, 11:43)
oho merginos kiek grožių pridėjote wub.gif  wub.gif  net akys raibsta biggrin.gif
Štai aš kokių "grožių" fb užtikau
   My Webpage blink.gif

tas pats per tą patį schmoll.gif

https://www.facebook...5...e=3
nežinantiems ,kas ten pavaizduota ,šalia nuotrauka įdėta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugpjūčio 2013 - 10:21
Ir as tokiu noriu,gal reiks kada issisiuvinet g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Judam,judam ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 21 rugpjūčio 2013 - 10:38
tai gi vat baisumėlis. Ir įdomumo dėlei užklausiau kokios kainos tai pirkėjas turi padengti visas išlaidas už medžiagas ir siūlus . O už tokio darbo kur vaikutis pavaizduotas kaina 170 blink.gif suprasčiau jei butų kokybiškas darbas
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 08 21, 11:31)
O už tokio darbo  kur vaikutis pavaizduotas kaina 170 blink.gif  suprasčiau jei butų kokybiškas darbas

doh.gif viespateliau,na jos ivardina (su meile siuvineta) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 21, 11:41)
doh.gif viespateliau,na jos ivardina (su meile siuvineta) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu tai va matai iš tos meilės ir plėmų pridirbo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Reikia zeruti bizni daryti siuvinėti pleminius darbus ir dar pinigų nemažai galime užkalti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O vat aš kažkada siuvinėjau našlaites ,ir tikrai iš širdies jas dovanojau anytai ,apsipykom ,o ji paveikslą mano dovanotą į židinį verysad.gif yra tokių ,kurie neįvertina įdėto darbo ,ir siuvinėjimu vadina š.... ,gaila darbo ,ir rėmelį sendintą buvau priderinus ,ir toks mielas man motyvas buvo unsure.gif

fb man patiko rasiuko bajeris ,su kirpėjos padaryta šukuosena jai ,daryta ''iš širdies'' lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugpjūčio 2013 - 12:54
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 21, 13:52)
O vat aš kažkada siuvinėjau našlaites ,ir tikrai iš širdies jas dovanojau anytai ,apsipykom ,o ji paveikslą mano dovanotą į židinį  verysad.gif yra tokių ,kurie neįvertina įdėto darbo ,ir siuvinėjimu vadina š.... ,gaila darbo ,ir rėmelį sendintą buvau priderinus ,ir toks mielas man motyvas buvo  unsure.gif

fb man patiko rasiuko bajeris ,su kirpėjos padaryta šukuosena jai ,daryta ''iš širdies''  lotuliukas.gif

Tiems kurie nevertina, nors ir labai artimas zmogus butu,niekada nedovanociau schmoll.gif
aha rasiux suskele ten thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti