Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Na va rodau savo smulkmena kvepiancia levandomis bigsmile.gif tiesiogine ta zodzio prasme ax.gif (siuvinejau vel ant Aidos 20 viena gija ax.gif )
user posted image
Atsakyti
Daisiuke knygelė nuostabi ,o ant suknelės drugelius iškart pastebėjau ,žavu .

Levandinė pagalvėlė wub.gif pas mane motyvai du jau guli sukryžiavoti ,levandų pagalvėlėm ,tik neprisėdu prie trečio .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 rugpjūčio 2013 - 20:58
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 16, 20:22)
Na ,man kaip nesiseka, taip nesiseka

g.gif kaip cia tave pralinksminus g.gif g.gif mastau.gif nieko nesugalvoju,nusisypsok,ryt bus geresne diena mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2013 08 16, 20:42)
o as pernelyg daug turiu, tai teko ir dvi naktis kryiavos is reikalo..gaminau knyga

bigsmile.gif knyga labai faina 4u.gif nu bet suknute,fainu faina wub.gif
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 16, 21:47)
Na va rodau savo smulkmena kvepiancia levandomis  bigsmile.gif tiesiogine ta zodzio prasme  ax.gif (siuvinejau vel ant Aidos 20 viena gija  ax.gif )

mastau.gif cia kur i kelione veziais ? thumbup.gif paduskiuks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 16, 21:56)
Levandinė pagalvėlė  wub.gif  pas mane motyvai du jau guli sukryžiavoti ,levandų pagalvėlėm ,tik neprisėdu prie trečio .

aciuks.gif kitoms sakiau didesnius motyvus pasirinksiu, nes si gavosi tokia visai mazulyte ax.gif

QUOTE(zerutis @ 2013 08 16, 22:04)
mastau.gif cia kur i kelione veziais ?  thumbup.gif paduskiuks  biggrin.gif

veziausi kitai gelytei violetinius siuliukus, bet nusipirkau levandu dziovintu, tai nusprendziau iskart imtis darbo biggrin.gif (kaip tik tuo metu kazkuri i schemutes levandas ikele, tai ir pasinaudojau, tikriausiai cia Uodegytei aciu 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 16, 23:04)
g.gif kaip cia tave pralinksminus g.gif  g.gif mastau.gif nieko

deja niekaip verysad.gif ,siuntinys dar tik vilniuje , o prieš akis visas savaitgalis cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 08 16, 19:42)
uodegyte, uh..tikrai suprantu ta jausma, kai reik cia ir dabar..smile.gif

o as pernelyg daug turiu, tai teko ir dvi naktis kryiavos is reikalo..gaminau knyga:



bet tai kai greitumas bigsmile.gif kaip krupstu wub.gif ech kad man tokio kruopstumo kas paskolintu blush2.gif
suknute thumbup.gif modeliukas wub.gif


RasuteK 4u.gif


dekui mAno orchidjas pastebejusioms 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 16, 22:49)
deja niekaip  verysad.gif ,siuntinys dar tik vilniuje , o prieš akis visas savaitgalis  cray.gif

O chortenzijos nesiuvineji ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 17, 00:23)
O chortenzijos nesiuvineji ? g.gif

aš dabar laikinai ant lino perrėjau ax.gif atsibos ,imsiu jas .
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 16, 23:46)
aš dabar laikinai ant lino perrėjau  ax.gif atsibos ,imsiu jas .

Tai nieko pradeto neturi ? console.gif As visad turiu viena darbeli i prieki pasiruosus,nes nezinai kada prireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 16, 21:15)
bigsmile.gif o tai, kaip cia,iseigine dave ar del siuvinejimo aukle buvo  g.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif MB labai daug dirba, praktiškai nebūna namie, tai ta proga, kad ausies uždegimą turėjau išsikaulinau laisvadienį. O kadangi ne pirštus skaudėjo, o tik ausį irnesakyk.gif, tas siuvinėti man netrukdė biggrin.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 16, 21:22)
Na ,man kaip nesiseka, taip nesiseka user posted image ,vakar paštas nedirbo ,tai vis dar audinio negavau ,kol laukiu ,susiruošiau siuvinėt ,schemą praganiau  doh.gif  perdarė iš blogos kokybės ,į pm ,o tą kur turiu nieko nesimato .nervuoja kai neturiu ką veikt user posted image

Džiuljeta šaunuolė  cool.gif


console.gif Uodegyte, kai aš turiu prastos kokybės schemą, tai nutempiu pačią schemą į Google vaizdų langelį ir labai dažnai suranda pagal tai tinkamos kokybės. Bet gal Tu ir pati tai žinai smile.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2013 08 16, 21:42)
o cia praejusio savaitgalio fotke..cia mano mazoji krykstuke


Kitokių žodžių kaip nuostabu, žavu, nepakartojama nerandu. Ir knygelė, ir suknelė, o ypač tai mergelė wub.gif

QUOTE(RasuteK @ 2013 08 16, 22:47)
Na va rodau savo smulkmena kvepiancia levandomis  bigsmile.gif tiesiogine ta zodzio prasme  ax.gif (siuvinejau vel ant Aidos 20 viena gija  ax.gif )


Miela smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 08 17, 10:02)

console.gif Uodegyte, kai aš turiu prastos kokybės schemą, tai nutempiu pačią schemą į Google vaizdų langelį ir labai dažnai suranda pagal tai tinkamos kokybės. Bet gal Tu ir pati tai žinai smile.gif


ne nežinojau blush2.gif bet pas mane kiti ištekliai biggrin.gif rytas puikus ,saulėtas ,pasitikrinau ,siuntinukas jau mano mieste thumbup.gif ir schemutę gavau ,nu pasaka vien žo bigsmile.gif

zeruti turiu kitų darbų pradėtų,ir daaaag ,bet kai tikslą turiu ,rankų nenuleidžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 17, 10:12)
ne nežinojau  blush2.gif bet pas mane kiti ištekliai  biggrin.gif rytas puikus ,saulėtas ,pasitikrinau ,siuntinukas jau mano mieste  thumbup.gif ir schemutę gavau ,nu pasaka vien žo  bigsmile.gif

zeruti turiu kitų darbų pradėtų,ir daaaag ,bet kai tikslą turiu ,rankų nenuleidžiu  biggrin.gif

thumbup.gif hihihi.gif as tau sakiau,kad siandien bus geresne diena mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti