Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

rituker, žinau, kad prie darbo, bet jei jau tik prie darbo derint, tai nebus kur jo dėt su rėmais ne į temą kambaryje smile.gif
Atsakyti
Alatėja, nu jau rožės kokios wub.gif
Metalinė motera irgi super, tik man fone perėjimai labai jau grubūs schmoll.gif Na bet schemą berdirbti nemažas darbas būtų doh.gif

Atsakyti
Sveikos merginos..

rasau su tokia problema.. Ar kas nors pirkot is elektronines parduotuves erankdarbiai.lt? zodziu situacija tokia, sese niekur negavo naturalaus lino 32dydzio siuvinejimui. jai reik balta paveiksliuka ant virsaus siuvinet. ir reikia gana skubiai, nes isvyksta kuriam laikui..na ir rado toje parduotuveje.. prekes aprasyme parasyta naaturalios spalvos.. lauke kelias dienas (na ispuole savaitgalis) ir vakar gavo..ji menkai supranta ten tas medziagas atvaziavo pas mane..nu as akivaizdziia matau, nu tikrai jis ne naturalios spalvos... palyginau su turima Platinum spalva tai praktiskai tas pats..na gal vos vos kitokia, tai gal sakyciau cream.. nu man rodos visi zinom kaip atrodo naturali spalva ino, ir ji tikrai nepanasi i cream smile.gif
na galvojam kaip tycia. bet kam gi nepasitaiko, gal sumaise, gal ne ta atkirpo..nu buna gi..parase sese i ta parduotuve problema, kad cia tikrai ner naturalus ir t.t. kadangi parduotuve registruota kaune, taii skubiai reik, gal butu galima atvaziuot apkeist... ir ka..pardaveja aiskina kad cia tikrai tokia spalva, kad is tiekejo tokia gauta, kad kitose parduotuvese lietuvoje kodus spalvos ten apkeici, o pas ja kodai tikrai originalus..ir internete nuotrauka esanti gal issikraipe..nu sorry kam durnais laikyt mus, negi ems nesugebam naturalios lino spalvos nuo kremines atskirt?.. nu nepripazista klaidos..sake neturi tos kitos tamsios spalvos... o jei nori kad grazintu pinigus, tai turi savo saskaita jai graiznt... nzn nu pikta...spalvos aprasymai neatitinka prekes naturoj, ir nepripaista savo kaltes... ir taip skubiai reikejo tos medziagos ir dabar dar 5 dienos sugaistos be rezultato..
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2013 08 14, 11:06)
Sveikos merginos..



oi kokia nemaloni situacija ,taip tikrai natural yra šviesiai pilkšvos spalvos ,tikrai manau ,kad suklydo .
jai padės čia natūralus 40ct ,32 stambesnis ,bet spalva manau ,kad nesiskiria
http://uodegyte.gall...ch?ph=MIP-eCzJs
http://uodegyte.gall...ch?ph=MIP-eWo1D

o aš jau antrą sykį nusivylusi darbštuole ,pektadienį užsisakiau lino,atrašė, kad išsiūs pirmadienį ryte .galvoju ,gerai šeštadinį visvien nesiūs ,nes pas jų jau taip įprasta.nu atėjo pirmadienis ,galvoju neprašysiu reg. nr. darbo turiu ,palauksiu kol antradienį siuntinys ateis .ateina antradienis ,laukiu namie ,kada siuntinį atneš ....nėr ..parašiau .o ta dar net išvis nebuvo išsiuntus .šiandien tik tai siūs ,ir gausiu penktadienį ,atseit tik vakar pavedimą pamatė .nu ką aš žinau doh.gif nu tai pasiteisinimas .juk pati rašė ,kad išsiūs pirmadienį ,vadinas turėjo matyt pavedimą .praeitą kartą tas pats buvo g.gif ilgai komplektuoja ,išsiunčiant reg.nr. neatsiunčia ,kasiulai daug greičiau viskas vyksta .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 rugpjūčio 2013 - 09:52
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 14, 10:49)
oi kokia nemaloni situacija ,taip tikrai natural yra šviesiai pilkšvos spalvos ,tikrai manau ,kad suklydo .

o aš jau antrą sykį nusivylusi darbštuole ,pektadienį užsisakiau lino,atrašė, kad išsiūs pirmadienį ryte .galvoju ,gerai šeštadinį visvien nesiūs ,nes pas jų jau taip įprasta.nu atėjo pirmadienis ,galvoju neprašysiu reg. nr. darbo turiu ,palauksiu kol antradienį siuntinys ateis .ateina antradienis ,laukiu namie ,kada siuntinį atneš ....nėr ..parašiau .o ta dar net išvis nebuvo išsiuntus .šiandien tik tai siūs ,ir gausiu penktadienį ,atseit tik vakar pavedimą pamatė .nu ką aš žinau  doh.gif nu tai pasiteisinimas .juk pati rašė ,kad išsiūs pirmadienį ,vadinas turėjo matyt pavedimą .praeitą kartą tas pats buvo  g.gif ilgai komplektuoja ,išsiunčiant reg.nr. neatsiunčia ,kasiulai daug greičiau viskas vyksta .

nu va, o dabar kaip tik per darbstuole sese ir perka..tik tiek kad ten nuvyks kazkas i ju parduotuve is vilniaus draugu ir paims ta medziaga...jo kasiulai man patinka, nors esu turejus viena nemalonu ivyki, kai atkirpo ne taip kaip reikejo, bet nieko, viskas ten isisprende ir pamrista..ir tikrai dabar labai dziaugiuso jais..man kai kaunietei tai isviso...padarua uzsakyma is vakaro, ryte pavedima jau mato ir pasiimu iskart..tik si karta gaila neturejo jie jau medziagos ..
Atsakyti
Na,aš ,kaip nepriklausomas ekspertas ,nesuinteresuotas nė viena puse,galiu pasakyt ,kad abiejų spalvų linas liaudiškai tariant yra natūralios spalvos ,čia kai sudėjus šalia ,tai vos vos skiriasi,o kai atskirai žiūrint ,tai niekada nepasakyčiau,kad skiriasi.O ir darbas ,siuvinėtas ant vieno ar kito ,atrodytų vienodai,net neabejoju,rezultatu būtumei patenkinta.Tai ar verta gadinti nervus dėl tokių smulkmenų?Geriau eiti ir siuvinėti tą laiką,užuot aiškinusis ,kuris linas kaip vadinasi .Čia aš draugiškai ,jei ką drinks_cheers.gif Juk rezultatas vistiek bus geras ,nesvarbu flax ar raw linas-kokybė tai abiejų gera ,nu argi ne taip?O jei gamintojas rekomenduoja siuvinėt ant vienokio,tai argi tai privaloma,juk visada įdomiau improvizuoti thumbup.gif .Gyvenkim draugiškai ,mergaitės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2013 08 14, 22:59)
Na,aš ,kaip nepriklausomas ekspertas ,nesuinteresuotas nė viena puse,galiu pasakyt ,kad abiejų spalvų linas liaudiškai tariant yra natūralios spalvos ,čia kai sudėjus šalia ,tai vos vos skiriasi,o kai atskirai žiūrint ,tai niekada nepasakyčiau,kad skiriasi.O ir darbas ,siuvinėtas ant vieno ar kito ,atrodytų vienodai,net neabejoju,rezultatu būtumei patenkinta.Tai ar verta gadinti nervus dėl tokių smulkmenų?Geriau eiti ir siuvinėti tą laiką,užuot aiškinusis ,kuris linas kaip vadinasi .Čia aš draugiškai ,jei ką drinks_cheers.gif Juk rezultatas vistiek bus geras ,nesvarbu  flax ar raw linas-kokybė tai abiejų gera ,nu argi ne taip?O jei gamintojas rekomenduoja siuvinėt ant vienokio,tai argi tai privaloma,juk visada įdomiau improvizuoti thumbup.gif .Gyvenkim draugiškai ,mergaitės wub.gif

tikria tikrai tikrai nesutinku schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif esme ta kad linas turejo but skirtas siuvineti vien baltu siuliuku. turiu naturalaus lino pirkto kasiuluose, (na jo yra ir kitur). normalus, tamsokas linas..baltai siuvineti ant jo puikiai galima..sese atsiveze ta mediaga gauta...sakom pabandysim, nu gal matysis...nverta nei pradet..pabandem kelis kryziukus padaryt..ta balta pradingsta tame line... tai skritumas akivaizdus...na jei idomu, galesiu specialiai viena salia kito nufotkint, kam atrodo kad jis vienodas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 08 14, 20:49)
visus pavedimus visi mato iš ryto, jei pavedimas padarytas penktadieni tai pavedima veliausiai matote pirmadienį iki 10 val mirksiukas.gif

kiek pirkau dovanų negavau biggrin.gif , tai įdomu kuom jau reikia čia diaugtis? biggrin.gif

Kiekvienas dirbame savo darba ir deja, kad savo darbo nespėji padaryti darbe šeimos narias ar šeima nemanipuliuojame 4u.gif

tiesiog ten buvo menkutis nesusipratimas ,kuris kainavo truputuką nervų ax.gif todėl ir gavau dovanėlę ,nes teko laukti .

o dėl pavedimo tai nežinau ką ir pasakyti ,jaučiu tikrai skirtumą ,kai kasiuluose pavedimą padarau ,po gauto mano užsakymo gaunu į paštą duomenis ,iškart pervedimą padarau ,ir tą pačią dieną ,jie ir sukomplektuoja mano užsakymą ,ir išsiunčia ,dar ir reg. nr. gaunu ,kaip jau ir sakiau ,ir visa tai vyksta dienos eigoje .
Atsakyti

 i 
Žinutės apie parduotuves bei savininkių atsakymus buvo pašalintos.
Dalintis informacija ir patirtimi yra viena, o aptarinėti savo prekybinius reikalus - kita. Prašome parduotuvių savininkes su klientėmis aiškintis asmeniškai.
smile.gif
Atsakyti
Alateja -įspūdingas darbas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2013 08 15, 13:34)
Alateja -įspūdingas darbas bigsmile.gif  thumbup.gif

Pritariu bigsmile.gif Alateja , labai gražu ir įspūdinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 13, 14:23)
4u.gif

gražu  smile.gif ,tik schemoje perrėjimai švelnesni galėtų būti  blush2.gif


Taip, jie ryškūs, bet pati nesiryžau taisyti schemos. g.gif Radau internete plakatą, ten perėjimai švelnesni, įdedu palyginimui.

user posted image
Atsakyti