Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(Apuokas @ 2013 10 01, 20:07)
Tuomet giminėse ji dar maža mergaitė buvo.  smile.gif Ir man ji labai panaši į dabartinę Santą. O mimikos  labai panašios į Baltino žmonos Mildos  blink.gif  biggrin.gif

Ne ji giminėse buvo, bet Zizaitė Atžalose suaugusią Baltinų dukrą vaidino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 10 02, 14:00)
Ne ji giminėse buvo, bet Zizaitė Atžalose suaugusią Baltinų dukrą vaidino smile.gif

Dėl suaugusios tai taip, bet aš supratau, kad čia apie mažąją kalba biggrin.gif Nes suaugusios juk nepanašios visiškai smile.gif
Atsakyti
o man atrodo ta Fausta , kur ten sukasi aplink lorensa yra kokia nors Armanio sesuo, ir atvyko didvyriskai kersyti uz savo broliuko mirti.

O santa, man rodos, prisicirkins su koksu, issiskirs su pridurku savo vyru, gris pas teva ir augins savo vyro sunu, t.y. pamotes sunu, nu zodziu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 02, 18:01)
o man atrodo ta Fausta , kur ten sukasi aplink lorensa yra kokia nors Armanio sesuo, ir atvyko didvyriskai kersyti uz savo broliuko mirti.

O santa, man rodos, prisicirkins su koksu, issiskirs su pridurku savo vyru, gris pas teva ir augins savo vyro sunu, t.y. pamotes sunu, nu zodziu.. 4u.gif


Kažkodėl iš kažkur (gal kažkaip užsiminė, gal man pačiai taip sušvietė) man atrodo, kad Fausta už tėvą žada keršyti.
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2013 10 02, 17:07)
Dėl suaugusios tai taip, bet aš supratau, kad čia apie mažąją kalba  biggrin.gif Nes suaugusios juk nepanašios visiškai  smile.gif



Taigi nuėjau, parsisiunčiau Giminių kelias serijas (tikrųjų), tai iš pažiųrėjimo tikrai tikrai labai panaši (ten kur ji jau paaugusi 12 kokių metų), pasižiūrėjau ir titrus, pasirodo vaidino Emilija Latėnaitė - ta pati smile.gif

O dar va pašnipinėjau, ji pasirodo aktoriaus Algirdo Latėno dukra, o jos mama Elvyra Piškinaitė, kuri beje ir vaidino Giminėse Baltinienę, štai kodėl mimika ta pati. Bet jūsų ir įžvalgumas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MrsRAT: 02 spalio 2013 - 19:30
QUOTE(MrsRAT @ 2013 10 02, 20:18)
O dar va pašnipinėjau, ji pasirodo aktoriaus Algirdo Latėno dukra, o jos mama Elvyra Piškinaitė, kuri beje ir vaidino Giminėse Baltinienę, štai kodėl mimika ta pati.

O man nepasisekė rasti kas tą Santą vaidina, kad Giminėse Latėnaitė buvo tai žinojau biggrin.gif O pažiūrėt kuo Latėnaitė dabar užsiima nesugalvojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2013 10 02, 17:38)
Kažkodėl iš kažkur (gal kažkaip užsiminė, gal man pačiai taip sušvietė) man atrodo, kad Fausta už tėvą žada keršyti.

o tai uz koki teva? ir kas jos tevas? armanis?

o gali ji atejo kersyti uz ta lakudra inga uzmusta? ta tokia buvo viktoro brolio zmona, kur visus isvarte unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2013 10 02, 20:36)
O man nepasisekė rasti kas tą Santą vaidina, kad Giminėse Latėnaitė buvo tai žinojau  biggrin.gif O pažiūrėt kuo Latėnaitė dabar užsiima nesugalvojau  doh.gif


Santos prieky nerašo, gale rašo.
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 02, 20:51)
o tai uz koki teva? ir kas jos tevas? armanis?

o gali ji atejo kersyti uz ta lakudra inga uzmusta? ta tokia buvo viktoro brolio zmona, kur visus isvarte  unsure.gif

gal sesuo bus? bet,kad uz Armani tai tikrai,nes kaip visad serialuose buna,kaip atsimena ( o vakar Lorensas Armani prisimine,kad sugryz kitu pavidalu ),tai visada ir sugryzta atsakomanis smugis
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 02, 20:57)
gal sesuo bus? bet,kad uz Armani tai tikrai,nes kaip visad serialuose buna,kaip atsimena ( o vakar Lorensas Armani prisimine,kad sugryz kitu pavidalu ),tai visada ir sugryzta atsakomanis smugis


tai kaip gali uz toki niekadeja Armani sugrizti atsakomasis smugis?
jis gu ta zyle paverte darzove, paskui viktoro broli nudaigojo, lorensa i koma nusiunte, ir kitus ten nukove.

cia tipo lorensas krauju uz krauja jam kersijo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 03, 00:41)
tai kaip gali uz toki niekadeja Armani sugrizti atsakomasis smugis?
jis gu ta zyle paverte darzove, paskui viktoro broli nudaigojo, lorensa i koma nusiunte, ir kitus ten nukove.

cia tipo lorensas krauju uz krauja jam kersijo. g.gif

nu ta Fausta irgi krauju atkersit nori.
o siaip jie patys apsileido, atejo kazkas,pasake,kad nuo kazko, tai ir preemie I savo grupuote,pelnu dalijasi,reikalus sprendzia, del to ant zyles labia pykau.
Atsakyti
Fausta yra Armanio dukte
Atsakyti