Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Ta Viktoro meilužė tai man neišvaizdi visai blush2.gif Jau Asta tikrai tikrai dailesnė biggrin.gif Nukvako Viktorėlis, o gal apako lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 09 13, 23:57)
mane tai irgi ta prokurore nervuoja, vaidina cia principinga istatymu sergetoja. pati cirkus krete, makaro nesamones glaiste, su zyle romana suko, informacija isgaudinejo. o dabar sventeiva visus nori susodinti, nemegstu tokiu susirkesminusiu.

o ta viktoro meiluze nekaip vaidina , dar ir vaidmuo tokios durneles nukvakusios.

be to, o ko visiems negalvoti, akd taisonas uosvi istrauks? tas usovis gi ta taisona viesumoje debilu gal nevadina, tik savam rate pasako, kad uzmust reikia.

kiekvienas galvoti, kad ir koks sudas, bet gimine ir tikrai trauks.
labiausiai mane tai nervina ta kvaila meiluze bezviegianti,ir ta kuperio sesuo trinktelejusi

Sakyčiau, kad vaidina ne įstatymų sergėtoją, o tiesiog keršija priešams ir nori išsaugot savo kailį.

QUOTE(AniMi @ 2013 09 14, 08:54)
Ta Viktoro meilužė tai man neišvaizdi visai blush2.gif Jau Asta tikrai tikrai dailesnė biggrin.gif Nukvako Viktorėlis, o gal apako  lotuliukas.gif

Ieškojo meilužės tik dėl sekso tai ir griebė pirmą pasitaikiusią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salemm @ 2013 09 14, 18:06)
Sakyčiau, kad vaidina ne įstatymų sergėtoją, o tiesiog keršija priešams ir nori išsaugot savo kailį.
Ieškojo meilužės tik dėl sekso tai ir griebė pirmą pasitaikiusią smile.gif


tai kokiems priesams ta prokurore kersija???
jos priesas makaras, tegu jam ir kersija. prie ko cia tie lorensai, viktoras ir kuperis??
ka jie tai durnei padare??

ir kas i jos kaili kesinasi??? niekas gi nesikesina. ta sau dirba savo darba ir niekam ji neidomi, tik gal jai paciai demesio truksta. bent is savo nelaimingumo kitiems gyvenima pagadins, kazkiek geriau pasijaus

buna toks tipas bobu slyksciu.

PS: nebent sita bobele per kuperi iki makaro dasikapstyti yra sumasciusi. tada suprantu kazkiek ja. vis uzgauta savimeile nurimsta.

bet buna gyvenime taip, kad didziausias kerstas- yra NEKERSYTI. to priesas niekada nesitiki, ruosiasi , planuoja atsikirtimams, o cia pyst- nusipjauni ir nueini pro sali iskelta galva. tada jam taip kerta per kojas, kad suvokia, ant tiek tu jai neidomus, kad net nenori teptis ranku su kerstais ir intrigom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimingiausioji: 15 rugsėjo 2013 - 08:40
Na ar yra ziurinciu sita filma? Man tai visai nieko ir kiekviena serija atsitinka vis kazkas naujo,na dabar idomu ka vyras pasakys zmonai del naktiniu jos klajoniu...arba zmonele kazka gudraus sugalvos... o jau santos bukumas ir neklausymas tevo ziuri i viska per rozinius akinius.
Atsakyti
Žiūriu aš ir man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2013 09 27, 17:40)
Na ar yra ziurinciu sita filma? Man tai visai nieko ir kiekviena serija atsitinka vis kazkas naujo,na dabar idomu ka vyras pasakys zmonai del naktiniu jos klajoniu...arba zmonele kazka gudraus sugalvos... o jau santos bukumas ir neklausymas tevo ziuri i viska per rozinius akinius.



Man tai ta Keinio žmona kažkokia žiopla, ir su tuo skėčiu šlapiu nesugalvojo pasakyt kad čia pat buvo į kiemą išėjus, nes "atnešė paštą, bet ne ten pataikė". Ir dabar, ramia galva grįžčiau namo ir paaiškinčiau, kad buvau pas draugę, truputi vyno išgėrėm, bijojau vairuoti, tai likau miegoti". Rodos moteriškė ne jaunutė, su meilužiu jau ne pirmi metai, o meluoti neišmoko... O dar man norėtųsi kad Asta su Lorencu susidėtų, man jie gražesnė pora būtų nei Asta su Viktoru.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2013 09 27, 19:42)
Man tai ta Keinio žmona kažkokia žiopla, ir su tuo skėčiu šlapiu nesugalvojo pasakyt kad čia pat buvo į kiemą išėjus, nes "atnešė paštą, bet ne ten pataikė". Ir dabar, ramia galva grįžčiau namo ir paaiškinčiau, kad buvau pas draugę, truputi vyno išgėrėm, bijojau vairuoti, tai likau miegoti". Rodos moteriškė ne jaunutė, su meilužiu jau ne pirmi metai, o meluoti neišmoko... O dar man norėtųsi kad Asta su Lorencu susidėtų, man jie gražesnė pora būtų nei Asta su Viktoru.

tik jau ne, lai ta asta lieka su viktoru,viens kito verti,myli-nemyli,nori-nenori,tai lai jie ir seiliojasi visa sezona.
as tai labiausiai norejau,kad makaras butu padejas kuperi I pavesi,nes tiek jis mane nervina su savo tokiu krutumu,issisokimu.
laukiu kada zyle pasirodys,ar dar kazka konstruos ant makaro,nes taip ir liko neaisku,atleido uz teva ar ne. nes darbar man nekoks serialas neaisku kas su kuo kariauja, kokia serialo mintis. nes dabar kas kaip,lorensas kazka bando daryti,bet jo niekas neklauso,viktoras kazka sako,bet kuperis pagal save.
laukiau kazko vau,bet nekas,ziuriu nes laukiu dar to vau,tikiuosi sulauksiu
Atsakyti
Ui Asta su Viktoru man labai gražiai žiūrisi 4u.gif
Atsakyti
o man tai kvailiausia yra santa, keinio dukra
ne tik kad negrazi (nors grozio nepasirnekama), bet buka kaip stalas.
gyvena su kazkokiu grybu, tas eina per bobas naktimis, o sita vista jam dar narkotikus skrandyje gabena.

tiokios vistos tik tiek ir vertos. prie gero gyvenimo priprate, nesugeba nieko tik i aferas veltis.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 09 05, 21:46)
Klystat smile.gif Dukrą vaidino E.Zizaitė.

Tuomet giminėse ji dar maža mergaitė buvo. smile.gif Ir man ji labai panaši į dabartinę Santą. O mimikos labai panašios į Baltino žmonos Mildos blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2013 10 01, 20:07)
Tuomet giminėse ji dar maža mergaitė buvo.  smile.gif Ir man ji labai panaši į dabartinę Santą. O mimikos  labai panašios į Baltino žmonos Mildos  blink.gif  biggrin.gif


i pereksle ji panasi smile.gif didele medine ir kiaura pereksle
tegu ir uzsilenkia su savo koksu, negaila man tokiu duru
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 01, 22:28)
i pereksle ji panasi smile.gif didele medine ir kiaura pereksle
tegu ir uzsilenkia su savo koksu, negaila man tokiu duru

kazkaip man atrodo,kad ta santa paklius su tuo koksu,teks teveliui traukti biggrin.gif
Atsakyti