Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Kai pagalvoji, tai ne taip ir keista, kad ragus įstatė. Asta šitiek prisidirbus buvo, kad galima buvo numanyti, jog Viktoras ją priėmė atgal dėl Mildutės, o ne iš meilės.
Atsakyti
bet mes ziurim ta pati filma, bet skirtingai matom

tai ka tas viktoras blogo padare? pasitampe su kazkokia durnele, tai cia tragedija?
zinant, ka asta yra pridirbusi, tai viktoro paklydimai yra juokingi.

pasitampys ir mes ta kvaile. gal su asta vel susibendraus geriau.


tik nesuprantu tokiu kvailiu mergu, kurios isivaizduoja , kad del ju seimos turi irti.

aisku, buna, kad lemtingai susitinka jau susituoke zmones, bet tokios pridurkes tai svaigsta, dar kazka aiskina zmonai. vietoj zmonos as nusipjauciau.
Atsakyti
Aha, netikėtai kažkaip pasisuko scenarijus biggrin.gif Atrodo jau kas kas, bet Viktoras meilužės turėt negalėtų biggrin.gif
Atsakyti
Man tai keista del to, kad jis visada toks ramus buvo, o cia dar Astos bendradarbe biggrin.gif Kazi kaip ji reaguos kai suzinos apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deivuke @ 2013 09 11, 09:23)
Man tai keista del to, kad jis visada toks ramus buvo, o cia dar Astos bendradarbe biggrin.gif Kazi kaip ji reaguos kai suzinos apie tai smile.gif

taigi praeituose sezonuose Viktoras turejo tu moteru Melita, su kuperio seserim suko romana. tai kas cia keisto, kad asta narkasinasi, o tas truputi pasilinksmino?

labiausiai tai nenoreciau, kad viktoras su kuperio sesrim susimestu, nes tai tai trenkta geriete tokia. nyki.
Atsakyti
O man tai asmeniškai labia patinka, kad Viktoro personažui įneša tokių meilės vėjų. Nes jis pagal kitus blogiukus labia ten nekaltai atrodydavo smile.gif
Atsakyti
Man viskas kaip ir logiška Viktoro meilės reikaluose, bet kam vaidinti meilę su Asta? bučiuotis...
Atsakyti
Asta turi kantrybes, as tai jau buciau susprogus is pasiutimo biggrin.gif namo stogas jau butu nunestas smile.gif ir guleciau girta kur biggrin.gif Galejo parodyt ar nusoka, dabar lauk iki kitos savaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deivuke @ 2013 09 12, 21:35)
Asta turi kantrybes, as tai jau buciau susprogus is pasiutimo biggrin.gif namo stogas jau butu nunestas smile.gif ir guleciau girta kur biggrin.gif Galejo parodyt ar nusoka, dabar lauk iki kitos savaites  doh.gif

o ko jai cia sprogt is pasiutimo,pati nesventuole, kol vyras sedejo uz pinigus krusosi[COLOR=yellow]paskui bandydama seima issaugot su silveriu susidejo,lai isvis dziaugiasi kad tokia k.... dar vyras prieme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 12 rugsėjo 2013 - 21:11
Aš ir manau, kad būtų labai nesubrendėliška Astai sproginėt iš pykčio, todėl džiaugiuosi, kad jos reakcija būtent tokia.
Atsakyti
Kažkaip laukiau šio Pasmerktų sezono, viena vertus su nekantrumu, kita vertus su šiokia tokia baime...Labai nesinorėtų, kad šitas sezonas nusivažiuotų taip kaip MMG...Bet...kol kas manau, kad viskas ten gerai su tais PASMERKTAIS 4u.gif
Na, ką, šaunu, kad Viktoras įsitaisė meilužę, tai bent jau rodo, jog nesąs kažkoks "teliukas", kurį gali mulkinti tik žmona bigsmile.gif Sakyčiau beveik tradicinis turtingos šeimos paveikslas, su spindinčiu fasadu.... ax.gif Kalbant apie meilužę, gal isterijos ir per daug, bet ko gyvenime žmonės iš meilės nepadaro, tik, vat, aktorė vaidina tarsi teatro scenai, bet ne kinui, na, bet didelių priekaištų jos vaidybai kaip ir nesugalvoju.Vis dar tikiu, kad ant stogo ją dar suspės kažkas už padalkų suknelės pačiupti ir nebus bereikalingų aukų unsure.gif Astos reakcija į vyro neištikimybę kol kas protingos žmonos reakcija...beje, tik ar jie su Viktoru vėl susituokė? Kiek pamenu juk buvo išsiskyrę g.gif Kuperis....manau jam varžteliai šiek tiek išsibalansavo po visų tų įvykių, gal tai kažkek paveikė žmogų, plius pajuto ir pinigų bei valdžios skonį, o tai irgi kartais turi savo kainą... ax.gif Lorensas, na, įnešė tvarkos, mąsto racionaliai, tik kažkodėl vis kažkaip nepasiseka jam...Kogero keiščiausias prokurorės pasirodymas, negi niekas, apart Zylės, neturi kompromituojančios medžiagos apie jos ir Makaro romaną? g.gif Gan keisti čia man santykiai Taisono ir jo uošvio, įdomus požiūris į žentą, tik nesuprantu kodėl visi tiki, kad uošvis glaistys jo nesąmones jeigu jo nekenčia...
Taigi, sakyčiau, filme nėra daug perdėtos fantazijos ir nemažai realaus gyvenimo atspindžių (bent kol kas), belieka laukti kas bus toliau mirksiukas.gif
Bet Asta ir Viktoras labai pagražėjo ir žiūrisi super wub.gif
Atsakyti
mane tai irgi ta prokurore nervuoja, vaidina cia principinga istatymu sergetoja. pati cirkus krete, makaro nesamones glaiste, su zyle romana suko, informacija isgaudinejo. o dabar sventeiva visus nori susodinti, nemegstu tokiu susirkesminusiu.

o ta viktoro meiluze nekaip vaidina , dar ir vaidmuo tokios durneles nukvakusios.

be to, o ko visiems negalvoti, akd taisonas uosvi istrauks? tas usovis gi ta taisona viesumoje debilu gal nevadina, tik savam rate pasako, kad uzmust reikia.

kiekvienas galvoti, kad ir koks sudas, bet gimine ir tikrai trauks.


labiausiai mane tai nervina ta kvaila meiluze bezviegianti,ir ta kuperio sesuo trinktelejusi
Atsakyti