Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Tai gerai, kad yra blogų personažų, nes jei visi tokie geriečiai būtų, tai serialas pavirstu gyvenimo būdo žurnalu arba dar blogiau- į moterys meluoja geriau...
Atsakyti
MMG nebuvo blogai... 4u.gif biggrin.gif
O del kuperio vaidybos, tj kazkaip isitikinus, kad jo tokia natura seriale, o ne vaidyba prasta biggrin.gif bet kad toks ne "savas" pasidarys nebuciau pagalvojus, db jau nebereik draugu...
Atsakyti
MMG buvo labai blogai, iš gyvenimiško serialo pavirto į visišką nesamonę, netikroviškas siužetas, personažai nesivysto, tas pats per tą patį, labai vaikiškai sprendžiama viskas. Buvo mano mėgstyamiausiasserialas, betjau sugadintas be galimybės pasitaisyt. O dėl pasmerktų žiūrėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salemm @ 2013 09 07, 20:45)
MMG buvo labai blogai, iš gyvenimiško serialo pavirto į visišką nesamonę, netikroviškas siužetas, personažai nesivysto, tas pats per tą patį, labai vaikiškai sprendžiama viskas. Buvo mano mėgstyamiausiasserialas, betjau sugadintas be galimybės pasitaisyt. O dėl pasmerktų žiūrėsim smile.gif

Kodėl MMG - labai blogai? Reitingai didžiuliai, pirmoje vietoje. Ir nuo kada serialuose turi personažai vystytis? smile.gif Garuojate visai... Kine vystosi, yra taip vadinama arka, o serialuose, "Daktaras Housas" pvz., niekas nesivysto. Ir MMG niekada nebuvo gyvenimiškas - visada humoras, kriminalai, ten dar daugiau lavonų, nei čia, toj trilogijoje...
Atsakyti
QUOTE(liepaliepa @ 2013 09 07, 20:02)
Kodėl MMG - labai blogai? Reitingai didžiuliai, pirmoje vietoje. Ir nuo kada serialuose turi personažai vystytis? smile.gif Garuojate visai... Kine vystosi, yra taip vadinama arka, o serialuose, "Daktaras Housas" pvz., niekas nesivysto. Ir MMG niekada nebuvo gyvenimiškas - visada humoras, kriminalai, ten dar daugiau lavonų, nei čia, toj trilogijoje...

Jei žiūrėjot 1, 2 mmg sezonus tai jis buvo labai gyvenimiškas. Nesuprantu, iš kur ten aukšti reitingai paskutinį sezoną buvo. Humoras labai lėkštas. MMG prasidėjo kaip drama su žiupsneliu humoro, bet paskui kūrėjai pavertė į jį į visišką komediją. Dar, kad nors gera komedija būtų buvus. Ir šiaip labai daug skylių siužete. Bet nesvarbu, čia diskutuojam apie pasmerktus.
Atsakyti
MMG ir "Pasmerkti" vienas nuo kito labai skiriasi. Skiriasi žanrai. Tad nemanau, kad galima lyginti du skirtingus dalykus. Jei MMG labiau humoristinis, tai "Pasmerkti" kriminalinis. Ir nepasakyčiau, kad abu serialai labai realūs ir atitinkantys gyvenimą. Juose abiejuose yra tokių situacijų, kurios vargu ar gyvenime pasitaiko, o jei ir taip - tai labai retai.
Atsakyti
nu nezinau,ziuriu,bet man galai nesueina. Zyle per teva gavo milijonus,isuko I bizni,patevis gerai sukosi,Amerikoje tapati bizni suko,o dabar mama turi prasyti Zyles draugu pinigu g.gif
kazkaip nusisvaigo rezisierius
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 09, 20:37)
nu nezinau,ziuriu,bet man galai nesueina. Zyle per teva gavo milijonus,isuko I bizni,patevis gerai sukosi,Amerikoje tapati bizni suko,o dabar mama turi prasyti Zyles draugu pinigu g.gif
kazkaip nusisvaigo rezisierius


tai metus jau zyle tipo komoje, taigi amerikoje didziules bapkes gydymui
o gal jam kokiu jau 20 operaciju padaryta, kur kiekviena puse milijono vertes.

tai kur ji tiek gaus??
man tai logiska
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 09 09, 22:47)
tai metus jau zyle tipo komoje, taigi amerikoje didziules bapkes gydymui
o gal jam kokiu jau 20 operaciju padaryta, kur  kiekviena puse milijono vertes.

tai kur ji tiek gaus??
man tai logiska

tai juk sake,kad trecia dabar bus operacija,jai gerai pamenu, o jis is tevo gavo 2milijonus ir is makaro 1.
bet jai jo pinigai isukti I bizni,tai pinigas kala piniga. tai kam tie skolos rastelai? tai juk po poros cigaru reisu ir atsistatys tas minusas,o cia is vis is biznio zmogu ismete.
tikiuosi Lorensas atstatys visus reikalus ir paims valdzia I savo rankas,nes dabar juokingai atrodo,kazkoks snarglys ant gatavo atejo ir visiems vadovauja
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 09, 22:14)
tai juk sake,kad trecia dabar bus operacija,jai gerai pamenu,  o jis is tevo gavo 2milijonus ir is makaro 1.
bet jai jo pinigai isukti I bizni,tai pinigas kala piniga. tai kam tie skolos rastelai? tai juk po poros cigaru reisu ir atsistatys tas minusas,o cia is vis is biznio zmogu ismete.
tikiuosi Lorensas atstatys visus reikalus ir paims valdzia I savo rankas,nes dabar juokingai atrodo,kazkoks snarglys ant gatavo atejo ir visiems vadovauja

tai tai as ir turejau galvoje, kad jei zyles mama ir patevis ir turejo kokiu pinigu jau senai isleido. o zyles pinigai isukti i bizni.
o tas durnelis kuperis tikrai blogai baigs, nes juk zyle gydomas is zyles pinigu.
nebutu zyles pradinio kapitalo, jokio bizinio is viso nebutu buvo.


be to, man kvailiausia buvo, kai tas kuperis nusisove ir tikrai toks tikras kraujas tipo bego.
kam tos scenos reikejo?
kazkoks kleidesys. jam gal demesio truksta
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 09 09, 23:25)
tai tai as ir turejau galvoje, kad jei zyles mama ir patevis ir turejo kokiu pinigu jau senai isleido. o zyles pinigai isukti i bizni.
o tas durnelis kuperis tikrai blogai baigs, nes juk zyle gydomas is zyles pinigu.
nebutu zyles pradinio kapitalo, jokio bizinio is viso nebutu buvo.
be to, man kvailiausia buvo, kai tas kuperis nusisove ir tikrai toks tikras kraujas tipo bego.
kam tos scenos reikejo?
kazkoks kleidesys. jam gal demesio truksta

nezinau,jis man is pradiu nepatiko,tik pas juos atejo,nesamoes dare,kaip ta masina sudegino,toks degtukas.tik keista,(nu gal veliau parodys) juk jo tevas Remis,kur vietoj Silverio atsistojo,ar bendraus,lai su juo bizni kuria ( narkotikais prekiauja),jai jis vierchas nori buti.
Atsakyti
Na bet jau Viktoras tai pavare cia siandien, dar galvojau, kad koks avinelis ramus, o cia Astulei ragus istate biggrin.gif
Atsakyti