Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Viska as cia supratau, ka jus norit ar norejot pasakyt smile.gif ir siuo klausimu nieko neberasysiu, nes cia rateliu viskas apie tapati ir sukasi 4u.gif Kiekvienas masto skirtingai, taip buvo ir bus ax.gif ir vistiek kiekvienas lieka su savo nuomone smile.gif
Atsakyti
Gal zinote Huberta kur vaidina aktoriaus varda pavarde?
Atsakyti
Man atrodo, kad Huberta vaidina Darius Petkevicius. 4u.gif
Siaip labai gaila, kad Valancioka nusove, toks gerietis jis buvo verysad.gif liudna pasidare sad.gif Dabar Lorensis dar labiau kersis gun_rifle.gif Idomu, kaip toliau jam su Aura eisis ax.gif Gaila, kad jau pabaiga vis arciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute21 @ 2014 12 19, 12:31)
Man atrodo, kad Huberta vaidina Darius Petkevicius.  4u.gif
Siaip labai gaila, kad Valancioka nusove, toks gerietis jis buvo  verysad.gif liudna pasidare sad.gif Dabar Lorensis dar labiau kersis  gun_rifle.gif  Idomu, kaip toliau jam su Aura eisis  ax.gif Gaila, kad jau pabaiga vis arciau  unsure.gif

O kada pabaiga? ax.gif
Tikrai gaila Valančioko, liūdna, toks paprastekas buvo verysad.gif
Atsakyti
Ir man gaila Valančioko sad.gif dar ta jautri scena, kai mirštantį Valančioką apsikabino Lorensas... sad.gif
Atsakyti
Kada pabaiga nezinau, bet jau daug nebeliko, nes filmavimai jau kaip ir baigti, kiek seriju dar liko nieks neskelbia, bet jau ir taip aisku, kad nedaug sad.gif tikrai liudna buvo kai Lorensas pamate Valancioka gulinti, tik nesupratau ar ten ir paliko ji gulet, juk turetu deramai palaidot, tas Povilas tai slykstyne. Dar kazkaip keistai pasirode, kai Keinio namuose tuos popierius Povila kompromituojancius tas Valiera rado, Keinys su Jomantu labai ramiai sureagavo, gal ten kopija to popieriaus buvo pakista.
Kuperi su Santa mazai berodo jau pasiilgau ju smile.gif
Atsakyti
taip paliko jis valancioka guleti, is morgo pasiims ir palaidos deramai.
netikiu kad pas keini orginalus rado, nes keinys nedurnas zinojo,kad taip bus.
ir gerai kad santos su kuperiu nerodo, nes man jie tokoe nemalonus tai nezinau. man dabar idomiau kaip nerigai baigsis. labia maloni scena buvo kaip lorensas pas neriga atejo I ligonine 4u.gif ir man asmeniskai labiau rupi " ju delos" o ne meiles seiles" su ypac atstumenciais pesonazais
Atsakyti
Man tai Lorensas, Kuperis ir Viktoras geriausi nesinoretu, kad kazkuris mirtu. Siaip gaila Neringos bet kartais atrodo kad rimtai ji psichine biski, graziai Lorensas su ja ten ligoninej pakalbejo.
Na o kas del meiliu tai reikia ir ju, nes ten juk irgi gyvenimas ju rodomas ir man patinka siaip smile.gif
Atsakyti
O man patinka Kūperis, tik Santa nelabai wub.gif
Atsakyti
Kuperis ir man labai, kazka tokio jis turi, na Santa tokia , bet susiziuri vistiek man jie smile.gif 4u.gif va Lorensis su Aura tai labai jie man ziuris wub.gif Idomu kaip Viktorui su Asta bus, nes kaip tik juos parodo taip jie barasi ir siaip man toks jausmas, kad Asta su Viktoru del pinigu gyvena, kazkokia pamisusi ji g.gif
Atsakyti
Ten išvis neaišku ko Asta su Viktoru gyvena... Asta manau iš patogumo, o Viktoras...
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2014 12 19, 14:30)
O kada pabaiga?  ax.gif
Tikrai gaila Valančioko, liūdna, toks paprastekas buvo  verysad.gif


Tikriausiai rodys iki sausio 8d, nes sausio 12d pradės rodyti Rezidentus.
Atsakyti