Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Baikit, juk Hansas gedi nono.gif smile.gif Skaudu jam juk meile buvo biggrin.gif kuo toliau, tuo labiau man patinka lotuliukas.gif bus dar vaizdeliu su jais ax.gif
Asta tai gerule, voliojas lovoj su tuo advokatu, Viktoriuka isduoda eilini syk doh.gif Kazin kada Viktoras ja prigaus?
Siaip visi nuostabus aktoriai surinkti mirksiukas.gif
Idomu kas toliau bus?
Atsakyti
QUOTE(Monikute21 @ 2014 12 10, 16:30)
Baikit, juk Hansas gedi  nono.gif  smile.gif Skaudu jam juk meile buvo biggrin.gif kuo toliau, tuo labiau man patinka  lotuliukas.gif  bus dar vaizdeliu su jais  ax.gif
Asta tai gerule, voliojas lovoj su tuo advokatu, Viktoriuka isduoda eilini syk  doh.gif Kazin kada Viktoras ja prigaus?
Siaip visi nuostabus aktoriai surinkti  mirksiukas.gif
Idomu kas toliau bus?

Taip gedi, kad net papjovė biggrin.gif
Ir man įdomu, kada prigaus. Kartais pagalvoju gal ir jis kokią meilužę turi, šį sezoną toks nervingas vyras biggrin.gif
O man apskritai įdomu kiek dar rodys smile.gif
O dėl aktorių tikra tiesa smile.gif tik buvo netikėta kai Zylės personažą nušovė smile.gif
Atsakyti
Kai zyle nusove net asara nubraukiau, manau kad daug seriju nebeliko jau, noreciau dar 4 dalies 4u.gif butu super thumbup.gif na kas del Viktoro tai jis tikrai nervingas si sezona, manau jei meiluze turetu tai bent jau vistiek kazka parodytu, Asta jau tiek sunybiu prikretus, kad ajajai blink.gif Kuperis laimingiausias vyras dabar kai Santa teket sutiko wub.gif Liepa su Dariune faina pora wink.gif Romka kai pavare net nustebau, nesitikejau kad jis taip saudyt taikliai moka, o toks durnelis primeta, snd neblogai pasaude gun_bandana.gif gun_bandana.gif Kazkaip taip ir nujauciau kad Asta kazka padarys, kad Neringa isves kazkur, dabar laukiu rytojaus smile.gif
Atsakyti
Gal žinot, kiek serijų šiam sezone?
Atsakyti
o man atrodo jau paskutinis sezonas ir tikiuosi ,kad daugiau nebekurs. kaip jau viskas ir isspresta, kuperis susirado santa, Lorensas kaip irgi jau simpatija turi, tik Lorensas atkersis Makarui isardys ta prokuroru grupuote,kas dazniausiai ir buna paskutinese serijose viska greit susuks. ir gales visi laimingai gyventi.
labiausiais patiko pirmi 3 sezona, dabar kuo toliau tuo daugiau aktoriu ir vis toliau nuo pirmu sezonu minties nutolo. asmeniskai man sis sezonas muilo opera, myli, nemyli, isdavystes kerstas nezine del ko, g.gif
Atsakyti
Kad seriju jau nebedaug liko, man atrodo, bent niekur neraso kiek? O man tai visvien patinka, visose dalyse buvo ir tu meiliu seiliu ir saudimu, zudymu. Visos dalys skirtingos, idomios, negaleciau issikirt nei vienos, kuri geriausia, visos geros 4u.gif
Kai baigsis sis serialas, nebebus ko laukti vakare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 12 11, 11:39)
o man atrodo jau paskutinis sezonas ir tikiuosi ,kad daugiau nebekurs. kaip jau viskas ir isspresta, kuperis susirado santa, Lorensas kaip irgi jau simpatija turi, tik Lorensas atkersis Makarui isardys ta prokuroru grupuote,kas dazniausiai ir buna paskutinese serijose viska greit susuks. ir gales visi laimingai gyventi.
labiausiais patiko pirmi 3 sezona, dabar kuo toliau tuo daugiau aktoriu ir vis toliau nuo pirmu sezonu minties nutolo. asmeniskai man sis sezonas muilo opera, myli, nemyli, isdavystes kerstas nezine del ko,  g.gif

Tai jus neziurekit, jei vel sukurs. blink.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute21 @ 2014 12 11, 13:54)
Kad seriju jau nebedaug liko, man atrodo, bent niekur neraso kiek? O man tai visvien patinka, visose dalyse buvo ir tu meiliu seiliu ir saudimu, zudymu. Visos dalys skirtingos, idomios, negaleciau issikirt nei vienos, kuri geriausia, visos geros  4u.gif
Kai baigsis sis serialas, nebebus ko laukti vakare  unsure.gif

siaip pirmi 3 sezonai kurti pagal knyga ir tikrai yra daugiau Edvino Kaledos rasytu knygu apie tuos laiku banditizmu, tai butu galima irgi serialau sukurti kurie nenusileistu nemylimiems-pasmerktiems.

Papildyta:
QUOTE(Ramce @ 2014 12 11, 13:57)
Tai jus neziurekit, jei vel sukurs. blink.gif  biggrin.gif  4u.gif

forumas bendras ir atviras kiekvieno zmogaus nuomonei, noresiu ziuresiu nenoresiu neziuresiu.
Atsakyti
Kai tik prasidėjo šis sezonas, viename laikraštyje rašė, jog jis paskutinis ir daugiau nebekurs.
Atsakyti
Kad pirmos trys dalys buvo kurtos pagal knygas, ta zino turbut visi, kas ziuri ta seriala. smile.gif Taigi zinau ir as, sito neslespsiu 4u.gif Kaip kazkas cia sake nenori, neidomu - iseitis tokia, neziurek wink.gif
O siaip tai ,,Pasmerkti 2" ir ,,Pasmerkti 3" taip pat kuriami to paties autoriaus Edvino Kaledos, kam idomu. Ir vistiek dziaugiuos, kad sie tesiniai buvo sukurti ir parodyti smile.gif
Kad sis sezonas paskutinis as taip pat skaiciau, del to truputeli liudna, nes kaip ten sako apetitas kyla bevalgant smile.gif Ir cia tiktai mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Ir aš kažkur mačiau kad paskutinis sezonas smile.gif
Dabar šiaip jau truputį nusivažiavo, kažkaip nebelabai įdomu smile.gif Sezono pradžioj būdavo serijų kad vienai pasibaigus, kitos iškart lauki, o dabar kažkaip jokios intrigos.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute21 @ 2014 12 11, 18:23)
Kad pirmos trys dalys buvo kurtos pagal knygas, ta zino turbut visi, kas ziuri ta seriala.  smile.gif Taigi zinau ir as, sito neslespsiu  4u.gif Kaip kazkas cia sake nenori, neidomu - iseitis tokia, neziurek  wink.gif
O siaip tai ,,Pasmerkti 2" ir ,,Pasmerkti 3" taip pat kuriami to paties autoriaus Edvino Kaledos, kam idomu. Ir vistiek dziaugiuos, kad sie tesiniai buvo sukurti ir parodyti smile.gif
Kad sis sezonas paskutinis as taip pat skaiciau, del to truputeli liudna, nes kaip ten sako apetitas kyla bevalgant smile.gif Ir cia tiktai mano nuomone smile.gif

jus nesupratotia apie ka as rasau blush2.gif pirmos 3 dalys buvo pagal Kaledos knyga,kuri parasyta tikrais faktais, dabar kuria ,kad buvo didelis zmoniu susidomejimas, bet .... kazka kuria bile zmones ziuri.
o Kaledos knygu daug apie tuos laiku parasyta, tai tikrai geru serialu galima pastatyti, tik kam kurti kazka naujo, jai gali su sena mintim tesinius kurti lotuliukas.gif
Atsakyti