Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Aha, lazeris gražus aktorius wub.gif Įdomu kas tas kitas Povilo žmogus jų šaikoj g.gif Gal Asta kokia galvoju? Kai jos tokia praeitis, tai gal Povilas koks buvęs klientas.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 09 25, 22:35)
Aha, lazeris gražus aktorius wub.gif  Įdomu kas tas kitas Povilo žmogus jų šaikoj g.gif  Gal Asta kokia galvoju? Kai jos tokia praeitis, tai gal Povilas koks buvęs klientas.. biggrin.gif


lazeris antras zmogus smile.gif taigi sove bet nepasove ta isdavika, o uz laisve dirba oziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 09 25, 21:35)
Aha, lazeris gražus aktorius wub.gif  Įdomu kas tas kitas Povilo žmogus jų šaikoj g.gif  Gal Asta kokia galvoju? Kai jos tokia praeitis, tai gal Povilas koks buvęs klientas.. biggrin.gif

manau lazeris bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2014 09 25, 16:00)
man tai valančiokas patinka  lotuliukas.gif tik lorinsi klauso  biggrin.gif
thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(Apuokas @ 2014 09 25, 20:59)

patiko jo isdaiga Emai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ar yra žiurinčiu ?
Gerai, kad vakar kartu seriala žiurėjo ir vyras, nes būčiau bliovus. ir taip ašaras laikiau akyse. kaip gaila mai zylės....tos scenos bigančių prie jo mirusio.... verysad.gif
Atsakyti
Mane tai suerzino naujų personažų įvedimas. nežinau kodėl biggrin.gif

Kaip manot, kas į Zilę šovė? Lazeris? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 10 03, 14:30)
Mane tai suerzino naujų personažų įvedimas. nežinau kodėl biggrin.gif

Kaip manot, kas į Zilę šovė? Lazeris?  unsure.gif

100 proc Lazeris, nes yra FB foto sudėtos iš filmavimų. Jis su ta apranga karine ir kaukę atsismaukęs...Deja...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 03, 14:33)
  nes yra FB foto sudėtos iš filmavimų. 

ooo dėkui už info dėl FB thumbup.gif . Einu pasižvalgyti ten smile.gif
Atsakyti
kazkaip nelabai tikisi,kad tikrai nusove, gal bus vel kazka sumastes Lorensas su zile. gal kad zile ramiai galetu isvaziuoti ir ramiai gyventi su seima apsimete,kad numire. nes kazkaip keista turejo saugoti,o kaip tik niekas nesaugojo.... g.gif tokio bairio tai tikrai Lorensas neatleis,kad saugojo,o niekas nesuziurejo....
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 10 03, 14:21)
kazkaip nelabai tikisi,kad tikrai nusove, gal bus vel kazka sumastes Lorensas su zile. gal kad zile ramiai galetu isvaziuoti ir ramiai gyventi su seima apsimete,kad numire. nes kazkaip keista turejo saugoti,o kaip tik niekas nesaugojo.... g.gif tokio bairio tai tikrai Lorensas neatleis,kad saugojo,o niekas nesuziurejo....

aš irgi pradžioj taip galvojau, bet juk neringa tada žinotų,o dabar jai stogas nuvažiavo,kad zylė nušautas..aš vis tikiuos kad ne lazerio darbas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau vieną kartą Zylė išgyveno po šūvio, "prisikėlė" taip sakant. Neseniai Keinys prisikėlė.
Vargu ar vėl imsis prikėlinėjimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 10 03, 16:29)
Jau vieną kartą Zylė išgyveno po šūvio, "prisikėlė" taip sakant. Neseniai Keinys prisikėlė. 
Vargu ar vėl imsis prikėlinėjimo smile.gif

tikiuosi neprikels. geriau liktu tokia drama rolleyes.gif
Atsakyti