Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Sužavėjo serialas, nenuvylė kol kas biggrin.gif
Aktoriai VISI thumbup.gif Vytautas Rumšas vyresnysis man kol kas per teigiamas, bet labai tikiuosi, jis parodys ką gali biggrin.gif Man norisi mafuko kaip reikalas... Kaip Makaro vaidmens aktorius. Super vaidina. Nė neabejoji, patiki juo.

Filmavimo kokybė... ta prasme vaizdas-kaip atvirutė. Skaidru, gryna. Nu man patinka.

Kiek bijau, kad nesuskystėtų scenarijus. Tikiuosi to nebus.
Atsakyti
man tai kuperis kaip durnelis kazkoks laksto. visai atrodo nerimtas profkinis, kuris tik snukius padauzyti moka ir garsiai parekauti.
kad ta lakudra praeitam sezone nusove, tai nieko tame blatno nera.

tikrai kaip koks debilas vaizduojantis.

o asta, ka ji...jos prigimtis salavishka, tai kaip ji gali staiga pasikeisti. jai taip neidomu butu ramiai gyventi. gaila viktoro su tokia merga tampytis.

o siaip nieko toks serialas, nera kvailos banalybes kaip "namai kr sirdis" ar panasiu kliedesiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikooorija @ 2013 09 04, 13:43)
Sveikutes! Nu antra serija jau suintrigavo, visai nieko tie nauji aktoriai, inese tam tikro sarmo. Laukiam zyles su Lorensu smile.gif bet koks cuperis pabludes biggrin.gif

thumbup.gif man irgi patiko,laukiau,ziurim dabar su sunum vakarais.Naujasis mafijos tevas tai jau lab taisyklingai lietuviskai sneka,kaip koks kalbininkas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ziuriu ir as smile.gif nors nemaciau ano sezono pabaigos smile.gif man Asta patinka, tokia sukta frukte biggrin.gif tik jau to Taisono zmona labai kazkokia pilka atrodo, na bet visokiu personazu reikia, kaip jau sake smile.gif
Atsakyti
O man Rumšas kaip aktorius žiauriai patinka dar iš Giminių, kai vaidino daktarą Baltiną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 09 04, 17:49)
O man Rumšas kaip aktorius žiauriai patinka dar iš Giminių, kai vaidino daktarą Baltiną wub.gif

tai vat ir bėda, kad jis gal kiek per intelektualus... nu tikiuosi, kaip skels kada žaibais, maža nepasirodys smile.gif
Atsakyti
man tai keista kaip tas mentas gvidas issisuko,nes prokurore ji buvo pridavusi biggrin.gif
Idomu,kaip viskas susidelios,nes kaip pasmerktus baige,tai parode kaip ir pabaiga,o cia tesinys...
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 04, 20:16)
man tai keista kaip tas mentas gvidas issisuko,nes prokurore ji buvo pridavusi biggrin.gif
Idomu,kaip viskas susidelios,nes kaip pasmerktus baige,tai parode kaip ir pabaiga,o cia tesinys...


tai ka ta prokurore, vaizdavo labai protinga. atsimenu buvo toks silverio zmogus atejo pas ja, isplese is bylos lapus ir pasibaige byla pries makara. o ta ten verke atsisedusi, kad darba praras del tu lapu. jokio uznugario ji neturi, nes teisejai dar ne tokius isteisinamuosius sprendimus primineja ir neverkia, o cia del keliu lapu verkia.

gvidas bapkiu prisirinkes buvo, pamokejo kam reikia. arba pasantazavo, kad apie visus pasnekes. ir baigesi jo tampymai. juk stt tik garsiai suima ir patardo, sunku kanors irodyti. be to, ranka ranka plauna.


o to mafuko dukte tai tikrai prasta. jau galejo grazesne mergina parinkti. tiek graziu merginu ir gabiu lietuvoj. o cia kokia meme pasodino.

labiausiai tai nervina mane asta, tas pridurkas kuperis ir jo sesuo. tokia durnele irgi, naivi ir dar baisiais akiniais uzsidejusi. juk galejo grazesne rgi surasti.
Atsakyti
siandien 3 serija paziurejau,bet kazkaip be Zyles ir lorenso nekaip ziurisi. Bando tas Kuperis kazka vaidinti,bet nekas iseina, o Viktoras tipo biznierius bet nekoks gaunasi,nelegaliai sukasi,bet del pinigu pakovoti bijo.
nezinau,man tai kazkaip be rysio pokolkas,nors kokia minti pamestu kaip Zyle,Lorensas
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 04, 20:35)
nezinau,man tai kazkaip be rysio pokolkas,nors kokia minti pamestu kaip Zyle,Lorensas


Zyle yra Amerikoj ir komos buklej, grįš į Lietuvą, bet visi bus nuo jo nusisukia...
Atsakyti
QUOTE(yga @ 2013 09 05, 09:47)
Zyle yra Amerikoj ir komos buklej, grįš į Lietuvą, bet visi bus nuo jo nusisukia...

[COLOR=yellow] o kodel nusisuke?
Atsakyti
Jei neklystu tai Rumsas su ta aktore, kuri vaidina jo dukra, jau vaidino teva ir dukra Giminese. Man rodos, ji buvo maza mergaite, kuria jis su zmona isivaikino. smile.gif
Atsakyti