Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(mmergyte @ 2014 01 10, 14:48)
serijos baigdavo be jokios intrigos,lyg gali ir nelaukt kitos dienos..reta kuri baigdavosi kai nežinai kas čia bus..
drinks_cheers.gif o štai paskutinė tai tikrai suintrigavo ax.gif

QUOTE(mmergyte @ 2014 01 10, 14:48)
aš vakar ne Keinį mačiau  lotuliukas.gif  iš tikro tik paskutinę akimirką pamačiau tai pasirodė zylės tėvas doh.gif  lotuliukas.gif ,bet kai pasakėt Keinys tai jo galvoju jis matyt biggrin.gif pažiūrėjau kartojimą,joo
Keinys ten buvo dabarjau matau.. biggrin.gif

aš ir,kažkodėl,pirmiausia apie zylės tėvą pagalvojau ax.gif jau sukau galvą-matė zylė tėvo lavoną ar ne?paskui prisiminiau,kad juk makaras pats ir atkasė Dano lavoną ... tik nepamenu jo laidotuvių g.gif visai pamiršusi jau Emą buvau-kad turi vaiką blush2.gif


Atsakyti
Dėl tų akcijų, tai supakavo Santą, neaišku kur nuvežė ir Makaras išsireiškė, kad akcijas jam perrašys Santa. Jau apie pirkimą kalbos nebuvo unsure.gif g.gif
Atsakyti
is vakarykscios serijos geriausiai girinis su tuo kaimieciu pavaidino biggrin.gif "bebro mazga sausiu " topas lotuliukas.gif
o tas faustos vaidinimas,kazkoks perspaustas doh.gif
nu nezinau kazkaip keistai,imituoti savo mirti, dukra I pavoju statyti ir del ko ?...
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2014 01 10, 15:42)
Dėl tų akcijų, tai supakavo Santą, neaišku kur nuvežė ir Makaras išsireiškė, kad akcijas jam perrašys Santa. Jau apie pirkimą kalbos nebuvo unsure.gif  g.gif

tai gal todel ir supakavo santa,kad pas teva nuveztu ir ramiai sedetu, nes ir makaras suprato,kad kuperis ir akcijas nori paimti ir pinigus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 10 sausio 2014 - 14:57
QUOTE(Nikutė @ 2014 01 10, 16:48)
is vakarykscios serijos geriausiai girinis su tuo kaimieciu pavaidino  biggrin.gif "bebro mazga sausiu " topas  lotuliukas.gif
o tas faustos vaidinimas,kazkoks perspaustas  doh.gif
nu nezinau kazkaip keistai,imituoti savo mirti, dukra I pavoju statyti ir del ko ?...

drinks_cheers.gif tik man Viktoras prie ligoninės taip grubiai pasakė"valink iš čia" unsure.gif
Atsakyti
Bent jau man tai pabaiga labai silpna doh.gif Net nesijautė, kad paskutinė serija, tokia pati kaip visos. Vos ne visą seriją tą Kuperį su Fausta rodė. Fausta visą sezoną gaudė Lorensą, šaudė ir nenušovė, dabar kitą sezoną vėl gaudys doh.gif Trumpai parodė su tais sprogmenimis ir Makaru. O daugiau ką? Nieko. Su tuo Keiniu išvis dar viena fantazija. Iš pradžių Lorensas su Zyle atgijo, dabar jisai turbūt biggrin.gif Jau tuoj virs fantastiniu serialu. Įdomu kiek dar rodys? Dešimt metų? Nes jei sudėti svarbiausius įvykius, tai galima viską buvo parodyti per 15 serijų (šį sezoną). O visa kita sudarė bereikalingos šnekos ir gumos tempimas. Gal kažkas ir sakys, kad nepatinka - nežiūrėkit, bet man praėjusieji sezonai patiko, tikėjausi, kad ir šis bus geras, bet klaidingai maniau.

Nežinau, gal kam ir patiko šis sezonas, bet tai buvo mano nuomonė, tai nepriimkit labai rimtai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 01 10, 14:37)
Nemaciau tos serijos, kur Zyles mama zuvo. Ar ja nuzude? Buvo avarija, po to jau isgirdau, kad mirusi. Kaip ten buvo?

Makaras uzsake Zyle, nes jis veze dokumentus kaltinancius Makara. tai va kelyje jo pakalikas nustume Zyles masina ir tada jo mama mire unsure.gif
Atsakyti
o man l patiko visas sezonas tikrai daug intrigu,neistemptas ..tokio lygio man serialu net nera lt,laukiu lb kt sezono
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2014 01 10, 18:35)
Makaras uzsake Zyle, nes jis veze dokumentus kaltinancius Makara. tai va kelyje jo pakalikas nustume Zyles masina ir tada jo mama mire unsure.gif

aš labai nustebau,kai makaras taip ramiai reagavo dėl zylės mamos mirties blink.gif maniau,kad jis tenorėjo dokumentus atimti,kad tik sukels avariją ir tiek,o čia-tokia beprasmė motinos mirtis ir makaras kaip niekur nieko...dar pagalvojau,gal jam nepranešė,kad motina žuvo,bet paskui-atrodo,kad taip ir turėjo būti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 01 10, 15:59)

nu nezinau kazkaip keistai,imituoti savo mirti, dukra I pavoju statyti ir del ko ?...
Papildyta:






man persasi tokia mintis, kad Keinys kazka itare del Emos, Taisono ir galvoja prapulsiu ir galesiu viska issiaiskinti kaip ten yra istikruju. itariu kitame sezone viska issiaiskinsime
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 01 10, 01:17)
drinks_cheers.gif visai be rysio pabaiga..

sutinku 100 proc, jau taip neitema. o jei dar kurs tai jau aisku kad puse vel prisikels ir vaikscios su sliekais-randais ant galvu... boooring..
Atsakyti
Kaip trūko serialo šiandien ax.gif mmg visai nebesižiūri kažkaip schmoll.gif Dabar įtariu kiek ilgai reikės laukt pasmerktų naujo sezono verysad.gif
Atsakyti
Laba, na, merginos, žiūrit? bigsmile.gif
Atsakyti