Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

serija kaip ir visos eiline. taip ir galvojau.kad bus tesinys.
tik nesuprantu,kam ta keiny reikejo tiek ilgai slepti, galejo pasirodyti,kaip turta dalinosi ta jo Ema, jo santa du kartus uzmust del turto norejo o cia tevukas slapstosi, kazkaip tie serial vingiai nekokie schmoll.gif
Lorensas tai nemirtingas pasidarys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 01 10, 09:11)

Lorensas tai nemirtingas pasidarys biggrin.gif


jo lorensas taps kaip neo is Matricos
o ta fausta kaip Triniti is Matricos

zodziu pasmerkti matrica III (trilogija). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2014 01 10, 09:15)
jo lorensas taps kaip neo is Matricos
o ta fausta kaip Triniti is Matricos

zodziu pasmerkti matrica III (trilogija). smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2014 01 10, 02:02)
kažkaip nuvylė serialo pabaiga, galėtų daugiau neberodyti:)

Keinys gyvas, spėju režisieriai skaito komentarus, o žmonėms būtent Keinio personažas patiko, tai atgaivino:)

tai jus neziurekit, kas cia per galetu daugiau nerodyt. gal yra zmoniu, kuriems labai patinka ir laukia tesinio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2014 01 10, 01:11)
Ankstesnio sezono "prisikeleliai" tai bent nebuvo palaidoti, tik nusauti ir tiek, o Keini sugebejo net ir po zeme pakisti, o va, ir nemirtingas.  biggrin.gif

Kazkuri rase, kad Zyle vienui vienas prades savo kara, bet kad cia to karo tik uzuominos.

Kazin kiek dar tu "Pasmerktu" bus, sugalvos "MMG" sezonu skaiciumi pasivyti, tai visai i lankas nusivaziuos.

Mes tai nematėm Keinio laidotuvių, tai nežinom kaip ten buvo, gal tuščias uždaras karstas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2014 01 10, 10:09)
tai jus neziurekit, kas cia per galetu daugiau nerodyt. gal yra zmoniu, kuriems labai patinka ir laukia tesinio. g.gif


drinks_cheers.gif O man patiko ir lauksiu kito sezono. Siaip man gal ne kiek pats serialas patinka, bet aktoriai gerai vaidinantys. Boravskis pvz. labai man patinkantis aktorius, toks charekteringas. Ir tie juokeliai visokie labai pakelia nuotaika. Ypac kai buvo serija su moteriskom tapkem pas Kuperi namuose thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 10 sausio 2014 - 12:15
O aš nuo pat Keinio mirties laukiau, kada jis grįš ax.gif Nes neparodė, kaip ten jį rado negyvą, tai įtariau kad grįš... ir gerai - pereis į Kuperio pusę, nes jis šitaip Santą gelbėjo, o Makaras... schmoll.gif
Šiaip serija paliko daugiau klausimų nei atsakymų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eeyore_ @ 2014 01 10, 13:17)
O aš nuo pat Keinio mirties laukiau, kada jis grįš  ax.gif  Nes neparodė, kaip ten jį rado negyvą, tai įtariau kad grįš... ir gerai - pereis į Kuperio pusę, nes jis šitaip Santą gelbėjo, o Makaras... schmoll.gif
Šiaip serija paliko daugiau klausimų nei atsakymų biggrin.gif

o man kazkaip atrodo,kad cia makaras ir padejo keiniui. Nes jis pats galejo tas akcijas kazkaip kitaip nusipirkti ar atimti is santo, o kaip ir pats makaras sake, keinio atminimui, nupirksiu uz tai kiek vertos...
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2014 01 10, 12:15)
drinks_cheers.gif  O man patiko ir lauksiu kito sezono. Siaip man gal ne kiek pats serialas patinka, bet aktoriai gerai vaidinantys. Boravskis pvz. labai man patinkantis aktorius, toks charekteringas. Ir tie juokeliai visokie labai pakelia nuotaika. Ypac kai buvo serija su moteriskom tapkem pas Kuperi namuose  thumbup.gif

man taip pat. drinks_cheers.gif

QUOTE(Nikutė @ 2014 01 10, 12:22)
o man kazkaip atrodo,kad cia makaras ir padejo keiniui. Nes jis pats galejo tas akcijas kazkaip kitaip nusipirkti ar atimti is santo, o kaip ir pats makaras sake, keinio atminimui, nupirksiu uz tai kiek vertos...

bet vistiek Kuperis turetu nusipelnyt Keinio padekos uz Santos globojima. rolleyes.gif o va Taisonui tai nepasiseks. cool.gif
Atsakyti
Tai vis del to veliau serija rode doh.gif , o TV3 play, kaip tycia nerodo tos serijos doh.gif
Atsakyti
žiūrėjau visą sezoną,realiai dėl to kad pradėjau žiūrėt,tai ir norėjau baigti,bet kažkaip nebuvo labai įtraukiantis sezonas..serijos baigdavo be jokios intrigos,lyg gali ir nelaukt kitos dienos..reta kuri baigdavosi kai nežinai kas čia bus..

aš vakar ne Keinį mačiau lotuliukas.gif iš tikro tik paskutinę akimirką pamačiau tai pasirodė zylės tėvas doh.gif lotuliukas.gif ,bet kai pasakėt Keinys tai jo galvoju jis matyt biggrin.gif pažiūrėjau kartojimą,joo
Keinys ten buvo dabarjau matau.. biggrin.gif

man įdomu su ta granata..nu įmetė ir ką pasitrauksi ir nieko nenutiks?šoksi pro balkoną tą..nu nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salemm @ 2014 01 10, 12:09)
Mes tai nematėm Keinio laidotuvių, tai nežinom kaip ten buvo, gal tuščias uždaras karstas buvo.


Nu bet logiskai mastant, gi jis iskepti ten turejo! doh.gif Tiek laiko uzdarytas tokiame karstyje.

Fainas filmas, bet kai pradeda per daug fantazuoti, tai taip gali 10 sezonu sukurti unsure.gif

Nemaciau tos serijos, kur Zyles mama zuvo. Ar ja nuzude? Buvo avarija, po to jau isgirdau, kad mirusi. Kaip ten buvo?
Atsakyti