Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Makaras tai tikrai tinka mafijozo vaidmeniui puikiai parinktas aktorius ir puikiai vaidina o va Keinis kazkaip ne taip itikinimai mafijoza vaidino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nikiukas @ 2013 12 31, 16:46)
Makaras tai tikrai tinka mafijozo vaidmeniui puikiai parinktas aktorius ir puikiai vaidina o va Keinis kazkaip ne taip itikinimai mafijoza vaidino  rolleyes.gif

keinys buvo is aukstuomenes,tai kulturingas mafijozas lotuliukas.gif man atrodo toks net baisesnis,nes nezinai ko gali su laukti,malonus,sypsosi o nezinai ko gali is jo sulaukti.
bet savo vaidmeni gerai atliko,kaip jis pries santa ir taisona vaidino,tipo patikejo ju istorija ir nori su jais taikos smile.gif tik jai ne ta ema....
tikejausi kad kasnors keini isgelbes,bet deja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 31 gruodžio 2013 - 16:06
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 31, 16:05)
keinys buvo is aukstuomenes,tai kulturingas mafijozas lotuliukas.gif man atrodo toks net baisesnis,nes nezinai ko gali su laukti,malonus,sypsosi o nezinai ko gali is jo sulaukti.
bet savo vaidmeni gerai atliko,kaip jis pries santa ir taisona vaidino,tipo patikejo ju istorija ir nori su jais taikos smile.gif tik jai ne ta ema....
tikejausi kad kasnors keini isgelbes,bet deja....

jo.keinys toks tipas, kad sypsosi, o galvoje jau plana tavo nuzudymo rezga. kaip koks krikstatevis.
makaras irgi puikiai vaidina.ir tinka siatm vaidmeniui, toks su senom mafu paniatkem.
i taisonas gerai vaidina. jis ir turi buti naglas kaip tankas ir bukas.

cia pasisakiau todel, kad pries tai man buvo skirti komentarai, kad viskas nepatinka. Na juk yra geru aktoriu tam filme, personazai kai kurie pavyke, bet bendras fonas ir eiga eina i klozeta.


PS; atsiprasau, bet man cia vienai taip pasirode, ar siame sezone lorensas kazkoks supederastejes (t.y. gal jo jumoras toks pederastiskas). Tie ruzavi chalatai ar ten kas tai buvo suprantama pagal situacija. bet kazkokia tendencija vystosi per filma- kai lorensui skambina- tas atsiliepia " na mylimasis" ar dar toks kuperinio vakarykstis masazavimas ant kedes kai tas sedejo kazkoks keistas. jei buciau bachuras- tikrai keitai pasijausciau.

gal cia man tik atrodo. gal paciam aktoriui kazkas su galva negerai pasidare. kiek zinau jis buvo arsus tu violetiniu gaujos gynejas. dar ir filme drasiu vaidino.

zodziu.
Bet su Naujais MEtais mielosios 4u.gif
Atsakyti
Nu ir pastebėjimai apie Lorensą lotuliukas.gif Ko tik neprimąstot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 31, 19:38)
jo.keinys toks tipas, kad sypsosi, o galvoje jau plana tavo nuzudymo rezga. kaip koks krikstatevis.
drinks_cheers.gif būtent drinks_cheers.gif va man tokį ir norisi matyti mafijos tėvą ax.gif

QUOTE(laimingiausioji)
gal cia man tik atrodo. gal paciam aktoriui kazkas su galva negerai pasidare. kiek zinau jis buvo arsus tu violetiniu gaujos gynejas. dar ir filme drasiu vaidino.


thumbup.gif man jis ankstesniuose sezonuose visai patiko,bet ir,kai pradėjo toj violetinėj minioj rodytis,tapo kažkokiu kovotoju fool.gif,tai trenktu tapo...kelias laidas žiūrėjau,tai toooks nemandagus,arogantiškas,tai ir seriale man jis nebetinka ax.gif aš geriau būčiau keinį palikus,o lorenco nebeprikėlus ax.gif lotuliukas.gif




Atsakyti
Lorensas megstamausias mano personazas tai džiaugiuosiu kad ir toliau vaidina
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 31, 13:08)
man atrodo,kad bus antras sezonas "pasmerktu II" nes per savaite nesitiki,kad viska parodytu  ax.gif


nu tai jie viada pasilieka galimybę tęsti ir galimybę per savaitę pavaryt taip,kad pabaiga visai natūrali smile.gif

QUOTE(Nikutė @ 2013 12 31, 16:05)
keinys buvo is aukstuomenes,tai kulturingas mafijozas lotuliukas.gif man atrodo toks net baisesnis,nes nezinai ko gali su laukti,malonus,sypsosi o nezinai ko gali is jo sulaukti.

drinks_cheers.gif jo,šitas tai toks... ramus,šaltakraujis ir žiaurus toks...gaila,kad jį nuėmė,bet matyt aktoriui tiesiog atsiibodo vaidint tokiam seriale ir tiek.

QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 31, 17:38)

PS; atsiprasau, bet man cia vienai taip pasirode, ar siame sezone lorensas kazkoks supederastejes (t.y. gal jo jumoras toks pederastiskas

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif šiaip jo,kai pasakei tai jo,toks kažkoks g.gif bet dabar sako,kad jaunimėlis tokis,tipo unisexai tai gal čia jis ale forever young ax.gif
Atsakyti
Tai jei nuo sausio 13 d. prasidės naujas "Moterys meluoja geriau" sezonas, "Pasmerktų" tik 5 serijos beliko. Bet ir gerai, kad baigiasi, nes mane taip pat šiek tiek nuvylė šis sezonas. schmoll.gif Bet žiūriu vien dėl to, kad pradėjau žiūrėti ir nesinori nutraukti. Galėjo šio sezono nebūti, vien jo pradžia, kurioje mirusiais laikyti veikėjai atsibunda iš komos, atrodo absurdiška. Užbaigė tą trilogiją, išsišaudė ir galėjo taip ir palikti, bet ko gi neatgaivinti serialo, jei kūrėjams pinigėliai kapsi, o televizija reitingų gerų nori? Bent jau tikiuosi, kad kito sezono nebus, nes jei bus, turbūt tikrai nežiūrėsiu doh.gif Bet pasižiūriu aš į tuos reitingus, tai serialas pirmose vietose, o tai skatina kurti tęsinį doh.gif
Atsakyti
nežinau man patinka šis sezonas, iš pradžių buvo sunku žiūrėti, bet nauji veikėjai gerai įsipaišė - Keinys, Ema, Taisonas, Santa:) Galėjo likti Keinys gyvas:)
Manau, išlįs Fausta ir pašaudys:)
Atsakyti
Man sis sezonas patiko nors pradejau ziureti, gal tik pries viduri lotuliukas.gif , pirmo sezono is vis nemaciau biggrin.gif . Pries menesi pirmo sezono 13 seriju paziurejau, bet tuo ir baigesi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2014 01 03, 00:05)
nežinau man patinka šis sezonas, iš pradžių buvo sunku žiūrėti, bet nauji veikėjai gerai įsipaišė - Keinys, Ema, Taisonas, Santa:) Galėjo likti Keinys gyvas:)
Manau, išlįs Fausta ir pašaudys:)

anonse rode, kad Fausta Lorensa prigriebs
Atsakyti
Tempia tempia vakar guma, o ketvirtadienį į vieną serija viską sukiš doh.gif

Tikiuosi bus ilgesnės erija kaip ir praeituse sezonuose,
Atsakyti