Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(Lince M @ 2013 12 27, 21:45)
o man klausimas pasistojo biggrin.gif  kam tada žiūrėt į tą kozetą? mano samprata paprasta - nepatinka filmas, visi durniai, baisūs, vaidint nemoka ir dar pan.=aš filmo nebežiūriu rolleyes.gif ar čia idėja ta, kad žiūrėt tam, kad būtų dėl ko paburnot biggrin.gif


nu drinks_cheers.gif aš irgi nesuprantu kam žiūrėt tai,kas nepatinka,bet taip įdėmiai žiūrėt,kad atknist kur,kaada buvo,ką surezgė,koks kieno vardas ir kaip tenn vaidina smile.gif
man tai gaila laiko žiūrėt tam,ką aš laikau šė ax.gif vat yra lietuviškų serialų kurie visai neužkabino,tai man ten ir personažai lievi ir aktoriai išsižioję,bet nu aš tiesiog nežiūriu ir tiek,tuo metu kažkaip susirandu ką veikt ir ką žiūrėt.
na,o konkrečiai apie šituos pasmerktus ir pan,tai vėlgi priklauso nuo to kaip kas žiūri,aš kaip visuomėt domėjusis tuo juoduoju pasauliu gal žiūriu kažkiek kitaip,gal kažkiek kitaip matau tam tikrus dalykus ir tiek. Vat kaip pvz Naisių vasara,nu man tai schmoll.gif ax.gif ,o va kaime gyventi mano draugė žiūrėdavo jį neatsitraukdama,nes na... ji tiesiog tą visą serialą matė kitaip negu aš.
Atsakyti
asmeniskai as pradejau ziureti,nes ziurejau nemylimus-pasmerktus ir tikejausi,kad ir tesinys bus fainas, bet kad vejus rodo tai ir reiskiam savo nuomone. ir ziuresiu,nes patinka kaikurie personazai ir tik del ju dar ziuriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 30, 16:15)
asmeniskai as pradejau ziureti,nes ziurejau nemylimus-pasmerktus ir tikejausi,kad ir tesinys bus fainas, bet kad vejus rodo tai ir reiskiam savo nuomone. ir ziuresiu,nes patinka kaikurie personazai ir tik del ju dar ziuriu mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif aš taip pat žiūriu,nes mačiau pirmąsias dalis,tad įdomu-kaip toliau pasisuks?rodo tokiu laiku,kad darbais kažkokias jau ir neužsiimsi,tad dažnai jau kaip fonas būna ax.gif o kad vėjus jau rodo-tai tikra tiesa,kaip tik vakar sūnėnas žiūrėjo praėjusias serijas(buvo išvykęs,nematė),tai taip juokingai lorencas pastovėjo prie makaro namo vartų doh.gif toooks mafijoooozas,jį gaudo kad nušauti,o atvažiavęs kaip koks pienburnis pastovėjo ir nuvažiavo blink.gif su visais vartais būčiau įėjus jei man grėstų pavojus...
labai gaila,kad pradangina tokius personažus,kurie įnešė serialui šviežumo verysad.gif tas serijas,kur rodė keinį,galima sakyti,kad tik dėl jo ir žiūrėjau wub.gif mažokai ir Emą rodo,ji po keinio mirties man tokia"atsigavus" lotuliukas.gif be ryšio taisonas su tuo draugeliu...
Atsakyti
jo, Keinys gyvumo inese
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 12 30, 18:05)
tai taip juokingai lorencas pastovėjo prie makaro namo vartų doh.gif toooks mafijoooozas,jį gaudo kad nušauti,o atvažiavęs kaip koks pienburnis pastovėjo ir nuvažiavo blink.gif su visais vartais būčiau įėjus jei man grėstų pavojus...


be ryšio taisonas su tuo draugeliu...

man irgi labai graudu buvo ziuret kaip lorensas prie savo kapu vartu virkavo kaip vaikas. visai kaip grybas atrode.
nors is kitos puses, manau suvokia, kad tie saudymai gaudymai yra nusibode. jie ne tu - tai tave. Armanis nusove- lorensis prisikele is kapu. paskui visas spec burys suvare kulku serija- tas vel is komos prisikele...ir galiausiai manu, paciam kulka i galva noretusi saut, kai dar kazkokia ceburaska sklaidosi kaip nindze kvaila.



ps: o man tas taisono draugelis tai labai mielas. toks ramus, nieko neima i sirdi. nesiblasko. masto siaurai- bet labai logiskai, nuosekliai ir konkreciai.
zodziu ir dar prie jumoro. be jo ten tikrai tas taisonas kaip stuobrys be smegenu butu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 30, 21:09)
ps: o man tas taisono draugelis tai labai mielas. toks ramus, nieko neima i sirdi. nesiblasko. masto siaurai- bet labai logiskai, nuosekliai ir konkreciai.
zodziu ir dar prie jumoro. be jo ten tikrai tas taisonas kaip stuobrys be smegenu butu. smile.gif

man irgi šitas patinka smile.gif nu toks,turintis savo šarmo. man šiaip blogiukai patinka, vat labai trūksta Ingos, gal dabar Ema tipo į ją,bet ji tokia geresnė,nes visgi tą Taisoną myli. Ir dar Žoros labai trūksta,va ten ten visų mylimiausias ersinažas man buvo,toks kažkoks mielas banditas rolleyes.gif o Lorenso geriausias metas buvo,kai vyko ta meilės istorija su Oksana.
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 30, 23:09)
ps: o man tas taisono draugelis tai labai mielas. toks ramus, nieko neima i sirdi. nesiblasko. masto siaurai- bet labai logiskai, nuosekliai ir konkreciai.
zodziu ir dar prie jumoro. be jo ten tikrai tas taisonas kaip stuobrys be smegenu butu. smile.gif

drinks_cheers.gif pritariu jums,kad be jo taisonas-išvis niekas...bet man pats taisono personažas toks neįdomus g.gif kažkoks bukas ir tiek...gal ir gyvenime daug tokių,bet...man,kad ir bukas,bet daug įdomesnis romka lotuliukas.gif netgi tas jo kalendra mirksiukas.gif
kad ir ką sakytumėt,bet man visiškai toookio kalibro mafijozo vaidmeniui netinka makaras g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 12 31, 11:21)
drinks_cheers.gif pritariu jums,kad be jo taisonas-išvis niekas...bet man pats taisono personažas toks neįdomus g.gif kažkoks bukas ir tiek...gal ir gyvenime daug tokių,bet...man,kad ir bukas,bet daug įdomesnis romka lotuliukas.gif netgi tas jo kalendra mirksiukas.gif
kad ir ką sakytumėt,bet man visiškai toookio kalibro mafijozo vaidmeniui netinka makaras g.gif  ax.gif

jo,romka geras ir svajus buvo geras ax.gif o kur tas svajus nunyko?
Atsakyti
O man makaras labai tinka tokiam vaidmeniui smile.gif Jo povyza, manieros, viskas puikiai tinka smile.gif

Taisonas tai toks durnelis, dar prieš makarą bando šokinėt, kai mergos nesugebėjo sutvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 12 31, 12:34)
jo,romka geras ir svajus buvo geras ax.gif o kur tas svajus nunyko?

svajus I anglija pabego, kaip makara I kaleijima pasodino.
jo makaras man grynas banditas.
man dar mariuko trukstas,toks gerietis buvo, tampe tuos cigarus naktimis ir pati pirma nuzude verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 31 gruodžio 2013 - 12:19
Na ką sausio 13 grįžta moterys meluoja geriau, nebe daug serijų liko.. bigsmile.gif dabar visos serijos bus perpildytos veiksmo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 12 31, 13:29)
Na ką sausio 13 grįžta moterys meluoja geriau, nebe daug serijų liko..  bigsmile.gif  dabar visos serijos bus perpildytos veiksmo bigsmile.gif


man atrodo,kad bus antras sezonas "pasmerktu II" nes per savaite nesitiki,kad viska parodytu ax.gif
Atsakyti