Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Dabartinis Zylės vaidmuo tai man toks, kažkoks nei šioks nei toks, tiesiog erzina ir ta tokia kaip iš po žemių kalbanti Neringa ir Zylė, gal tikėjausi kažkokio kitokio jo "persivertimo"...
Labai daug diskutuojama apie Faustos personažą smile.gif Esu iš tų, kurioms šis personažas nelabai imponuoja, kažkaip jos misija ir tas vizualinis personažas kažkaip nedera, o tas Paškas tai jau rimtai...."prancūziška asmenybė"...smile.gif
Na, bet šiaip laukiu kaskart vis naujų serijų, labai įdomu kaip čia visiem viskas baigsis....
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2013 12 20, 23:12)
Na, bet šiaip laukiu kaskart vis naujų serijų, labai įdomu kaip čia visiem viskas baigsis....

Turbūt pabaigoje vėl visus iššaudys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 12 21, 11:40)
Turbūt pabaigoje vėl visus iššaudys lotuliukas.gif


Tikriausia biggrin.gif o kitą sezoną vėl kas nors prisikels iš mirusiųjų..

Aš kažkaip nelabai suprantu Zylės mamos to noro vėl atnaujinti bylą prieš Makarą. Prokurorės noras tai suprantamas- noras atkeršyti už visus pažeminimus, atleidimus iš darbo ir t.t. Bet aš Zylės mamos vietoje nedrįsčiau to daryti. Tėvo jau, deja, neprikelsi, o vaiko gerovė, gyvybė bei ramus gyvenimas man būtų svarbiau. Tuo labiau, kad yra marti, anūkėlė. Nu nežinau...

Neringos personažas tai man toks neryškus, kaip pilkos pelytės.
O aktorę, kuri Emą vaidina, man labai simpatiška moteris smile.gif . Tik kažkodėl visai nematyta.
Atsakyti
anonsas:
Lorensas su Kuperiu įtaria Makarą prisidėjus prie Santos suėmimo, tačiau, susitikus su Makaru, jie greitai supranta jog tai Taisonas atsakingas už Santos uždarymą į kalėjimą. Bet mergina už grotų ilgai neužsibūna: Makaras, norėdamas nusipirkti kompanijos akcijas iš Santos, padeda jai ištrūkti, taip įsiutindamas Taisoną, kuris turi greitai sugalvoti naują planą, kaip apgauti buvusią žmoną.
Atsakyti
Bet Santa tai konkrečiai višta doh.gif Kaži kaip dabar ten jai bus, apnarkašins arba pistulka prides prie pakaušio ir viską pasirašys.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 19, 08:44)
nezinau gal ir primena psich. nesveika mergina toji fausta, gal greiciau trenkta tokia. tik jei taip matosi is sono , akd trenkta, tai kaip toks makaras su ligonem susideda? juk jei ji trenkta, tai saus i galva ir ta makara uzmus. tai nestabilu.  g.gif
be to, ji ir makarui sak, kad pas mama i prancuzija isvaziuos, tai turetu buti prancuzijoj.
be to, tas jos stilius tikrai keistai. jie su pashka atrode kaip minimum is ziegzdriu kaimo. tas vaikinas ypatingai ribotas atrode. ir ku ten ji toki prancuzijoj rado? greiciau anglijoj kokioj fermoj kur lietuviai aria rado. ir pashka vaidino viai tragiskai- kazka mekendavo, akzkokias eiles sakydavo. toks visai bukas.

drabuziai tai net nezinau net gariunuose maziausiai tris kartus stiliovesniu parduodama. stiliu ju abieju kaip pries 7 metus provincijos smulkiu banditeliu. unsure.gif

ooo,taigi žulikai ir susideda su tokiom,tokiais glušiais wink.gif kažkada (llaabbaaii seniai) žiūrėjau tipo interviu su vienu iš tulpinių žudikų,na tokiu vykdytoju,tai jis sakė,kad jam patinka žiūrėt kaip miršta žmogus,kaip jo akys merkiasi,jausti suglembanti kūną ir t.t. Tai čia tipo tokiam viskas su galva gerai g.gif bet va,buvo vyldytojas,turėjo kaip sakant užsakovus,ale gi šiaip bet kada galėjo tą užsakovą į pavėsį padėt,bet... moka juos valdyt ir tiek. Taip ir su ta Fausta,moka Makaras ja manipuliuot.
paska tai jo,toks gerulis,bet nu yra ir tokių budulių smile.gif
dėl stiliaus tai na sutinku,bet jie tokie ir yra,tokie nepieškos visai,lūzeriokai,bet... pavojingi ax.gif

QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 20, 11:52)
na kam ta mama uzmusti?
ir neringa nelogiska uzmusti..juk tada zyle visus isskerstu tenai ir romkas ir kalendras.

tai taip ir baigiasi gaujų karai,išsiskerdimais wink.gif arba sukiša kaliūzėn,bet šiaip nemažai gaujinių galveles paeda. Šiaip tai čia gal nelabai ir dabartiniai laikai,pagal visą nusikaltimų braižą,o jei dar ir pagal knygą,taigi ne apie dabartinius laikus kalba eina.
Atsakyti
na tai ir issikers visi ir pasibaigs kibenifeni viskas
durnas klajokliskas beprasmis gyvenimas, kazka vagiant, apgaunant, paskui tas kitas tave apgauna ir galiausiai uzmusa..paskui prieso draugai atgyja ir kitus uzmusa- taip ir sukasi be galo.
taip, makaras manipuliuoja ta beprotuke fausta "supersnaipere" trinktelejusia.
santa kaip vistele tiki meile ir taika (dar kazka kuperinis bando grazaus sitame filme isspausti)
asta sau narkasinasi toliau (viktoriui vienodai viskas)
viena ema dar kazka rezga, vis jai negana ir turtu ir jauno diedo.

kazkaip visai issibarste vertybes, idealai.
kazkoks klozetas. o juk klozete perlu nerasi, kad ir kaip ieskosi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 27, 19:44)
kazkaip visai issibarste vertybes, idealai.
kazkoks klozetas. o juk klozete perlu nerasi, kad ir kaip ieskosi. verysad.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 27, 17:44)
kazkoks klozetas. o juk klozete perlu nerasi, kad ir kaip ieskosi. verysad.gif

o man klausimas pasistojo biggrin.gif kam tada žiūrėt į tą kozetą? mano samprata paprasta - nepatinka filmas, visi durniai, baisūs, vaidint nemoka ir dar pan.=aš filmo nebežiūriu rolleyes.gif ar čia idėja ta, kad žiūrėt tam, kad būtų dėl ko paburnot biggrin.gif

o man filmas patinka, personažai (ne aktoriai) vieni mažiau, kiti daugiau (grožis tam įtakos neturi) ir mano manymu dar čia labai švelniai ir pakankamai gražiai pateikiamas gaujų gyvenimas, jų kovos rolleyes.gif man įdomu iki ko viskas išsirutulios ir kuo baigsis - tebūnie jie išsišaudys, tebūnie susitaikys, čia jau scenarijus ir aš jo pakeist nenoriu, aš tik mėgaujuos kiekviena serija smile.gif jei man po flmo norėtus tik burnotis ir jei aš ten įžvelgčiau 90proc neigiamumo ir tik 10 teigiamo, aš jo tikrai nebežiūrėčiau biggrin.gif tiesą sakant užtektų man 50x50 cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 12 27, 21:45)
o man klausimas pasistojo biggrin.gif  kam tada žiūrėt į tą kozetą? mano samprata paprasta - nepatinka filmas, visi durniai, baisūs, vaidint nemoka ir dar pan.=aš filmo nebežiūriu rolleyes.gif ar čia idėja ta, kad žiūrėt tam, kad būtų dėl ko paburnot biggrin.gif



na taip, kam ziuret ir burnot.
aisku, tai daug geresnis produktas nei kokia "nenugaleta sirdis" ar kvaila "marimar chosina"(tie is viso net kritikos neverti)
zinoma, kad nereikia vertybiu ieskot tarp nusikalteliu, bet kazkaip dar praeituose sezonuose buvo kazkokios vertybes, idejos. o siame..nzn, gal reikejo nebedaryti sito sezono. butu bent grazus prisiminimas (visi issisaudo ir pabaiga)


ps:cia tik mano nuomone. juk daug ziurinciu ir daug kam patinka. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 28, 13:20)
nzn, gal reikejo nebedaryti sito sezono. butu bent grazus prisiminimas (visi issisaudo ir pabaiga)
ps:cia tik mano nuomone. juk daug ziurinciu ir daug kam patinka. unsure.gif

pritariu drinks_cheers.gif išvis labai retai kurio serialo pratęsimas pasiteisina,dažniausiai tai žiūri,nes pirmos dalys buvo įdomios,tad intriguoja-kas toliau? taip ir šiame...
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 28, 11:20)
nzn, gal reikejo nebedaryti sito sezono. butu bent grazus prisiminimas (visi issisaudo ir pabaiga)

QUOTE(audrikea @ 2013 12 28, 16:48)
dažniausiai tai žiūri,nes pirmos dalys buvo įdomios,tad intriguoja-kas toliau? taip ir šiame...

aš matyt riboto mąstymo, nu bet niekaip nesuprantu, kam žiūrėt, jei filmas neįdomus biggrin.gif jei įdomu pabaiga, tai pažiūrėsit kelias paskutines serijas ir ramu smile.gif

čia gal ne į temą pasakysiu, bet mane visada grauždavo sąžinė, jei pradėdavau skaityt knygą, ji man nepatikdavo ir aš, nesugebėjus jos pabaigt, pamesdavau vidury skaitymo... ir vienas protingas žmogus manęs paklausė: "ar tavo gyvenimas toks ilgas, kad skaitytum tau nepatinkančią knygą, kai galbūt dėl jos nespėsi perskaityt tau džiaugsmo suteiksiančią?" tai dabar šį posakį taikau viskam biggrin.gif
Atsakyti