Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(audrikea @ 2013 12 18, 17:45)
o aš prisijungiu prie tos narės,kuriai Fausta nepatinka ir negraži blush2.gif nors gal tai ne jos,o režisierių kaltė? g.gif jau jei gyveno Pranc.,tai jos apranga,šukuosena to visai neatitinka...ir nekalbu apie aukštąją madą mirksiukas.gif o apie jos Pavelo aprangą-išvis tyliu blink.gif sutikim,kad iš užsienio grįžęs lietuvaitis tikrai nesirengs gariūnuose pirktais rūbais schmoll.gif ir pati Fausta-jokio stiliaus,jokio išskirtinumo...o vaidmuo jos tai ir-nei šioks,nei toks g.gif šaudau,gaudau ir pabaigos nėra...

o nemanai,kad Faustos šaudau,gaudau ir nėra pabagos tai tame ir yra esmė smile.gif Nežinau,man puikiai atitinka psic.sutrikimų turinčio žmogaus elgesį. o apie tą prancūziją tai ji sakė Astai,o ar ten buvo,tai nu smile.gif na vat moka jie taip elgtis-taip iš šalies žiūrint atrodo viskas aišku (nu kai žiūri per tv),bet šiaip...o dėl to paškos,nu... nesirengs treningiukais ir garų grįžęs iš užsienių cool.gif tai jau kad tik smile.gif ir dar kaip rengiasi smile.gif čia yra GYVENIMO BŪDAS ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 12 19, 08:11)
o nemanai,kad Faustos šaudau,gaudau ir nėra pabagos tai tame ir yra esmė smile.gif Nežinau,man puikiai atitinka psic.sutrikimų turinčio žmogaus elgesį. o apie tą prancūziją tai ji sakė Astai,o ar ten buvo,tai nu smile.gif na vat moka jie taip elgtis-taip iš šalies žiūrint atrodo viskas aišku (nu kai žiūri per tv),bet šiaip...o dėl to paškos,nu... nesirengs treningiukais ir garų grįžęs iš užsienių cool.gif tai jau kad tik smile.gif ir dar kaip rengiasi smile.gif čia yra GYVENIMO BŪDAS ir tiek.

nezinau gal ir primena psich. nesveika mergina toji fausta, gal greiciau trenkta tokia. tik jei taip matosi is sono , akd trenkta, tai kaip toks makaras su ligonem susideda? juk jei ji trenkta, tai saus i galva ir ta makara uzmus. tai nestabilu. g.gif
be to, ji ir makarui sak, kad pas mama i prancuzija isvaziuos, tai turetu buti prancuzijoj.
be to, tas jos stilius tikrai keistai. jie su pashka atrode kaip minimum is ziegzdriu kaimo. tas vaikinas ypatingai ribotas atrode. ir ku ten ji toki prancuzijoj rado? greiciau anglijoj kokioj fermoj kur lietuviai aria rado. ir pashka vaidino viai tragiskai- kazka mekendavo, akzkokias eiles sakydavo. toks visai bukas.

drabuziai tai net nezinau net gariunuose maziausiai tris kartus stiliovesniu parduodama. stiliu ju abieju kaip pries 7 metus provincijos smulkiu banditeliu. unsure.gif


Atsakyti
O man Viktoras nebepatinka - piktas, nervuotas, rekia, grasina. Pamate kad Asta kokaina uosto - tipo narkosa, valink is namu. Mano vyras paziurejo akis isputes ir sako, kad jei jau man taip nutiktu, tai pirma sestu graziai viska aptarti, kas kodel , pas gydytojus vesti, o ne atseit mylima zmogu varyt is namu, o pats pas meiluze blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2013 12 19, 10:25)
O man Viktoras nebepatinka - piktas, nervuotas, rekia, grasina. Pamate kad Asta kokaina uosto - tipo narkosa, valink is namu.

jo tikrai...viktoras toks fainas ir geros sirdies buvo, o dabar...
matyt tie bizniai, kontrobandos, machinacijos pakeicia zmogu
ir siaip......kazkiek suprantu, perdaug visko buvo. sedo i kalejima, asta prostitute tapo, su visais davesi, pinigus teisejui neperdave, paskui gere ir t.t.
idealizmas duzo simta karta jo. buna kai jautrus zmones su realybe ir purvu susiduria ir patys tampa to purvo dalimi.

visgi as nepateisinu astos. nes nebuvo priezasties jai prostitute tapti ir gerti. viktoras juk kalejime sedejo. o ta dura siltai namie miegojo. ir tas jos noras eiti per diedus is prigimties salava. kita moteri net badas ar maras neprivers tapti prostitute.

o ta viska turejo.
ziaurus tas gyvenimas.
Atsakyti
o man kaip tik dabar viktoras patinka, toks susitvarkes,vyriskas,netai kaip anksciau kazkoks banglas gyvenes is kitu malones.o kad su asta taip elgesi nesistebiu, tokiai atsiprasant savalkai,tai dar gerai susikloste,juk galejo bomzauti su savo tuo draugeliu,vardo nepamenu.o cia ponia tapo ir taip dar uznugaros rezga vos ne antra gyvate
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 19, 10:44)
nezinau gal ir primena psich. nesveika mergina toji fausta, gal greiciau trenkta tokia. tik jei taip matosi is sono , akd trenkta, tai kaip toks makaras su ligonem susideda? juk jei ji trenkta, tai saus i galva ir ta makara uzmus. tai nestabilu.  g.gif
be to, ji ir makarui sak, kad pas mama i prancuzija isvaziuos, tai turetu buti prancuzijoj.
be to, tas jos stilius tikrai keistai. jie su pashka atrode kaip minimum is ziegzdriu kaimo. tas vaikinas ypatingai ribotas atrode. ir ku ten ji toki prancuzijoj rado? greiciau anglijoj kokioj fermoj kur lietuviai aria rado. ir pashka vaidino viai tragiskai- kazka mekendavo, akzkokias eiles sakydavo. toks visai bukas.

drabuziai tai net nezinau net gariunuose maziausiai tris kartus stiliovesniu parduodama. stiliu ju abieju kaip pries 7 metus provincijos smulkiu banditeliu. unsure.gif

drinks_cheers.gif viskam labai pritariu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 19, 18:05)
o man kaip tik dabar viktoras patinka, toks susitvarkes,vyriskas,netai kaip anksciau kazkoks banglas gyvenes is kitu malones.o kad su asta taip elgesi nesistebiu, tokiai atsiprasant savalkai,tai dar gerai susikloste,juk galejo bomzauti su savo tuo draugeliu,vardo nepamenu.o cia ponia tapo ir taip dar uznugaros rezga vos ne antra gyvate

drinks_cheers.gif man ir Viktoras dabar patinka labai wub.gif
QUOTE
  O man Viktoras nebepatinka - piktas, nervuotas, rekia, grasina. Pamate kad Asta kokaina uosto - tipo narkosa, valink is namu. Mano vyras paziurejo akis isputes ir sako, kad jei jau man taip nutiktu, tai pirma sestu graziai viska aptarti, kas kodel , pas gydytojus vesti, o ne atseit mylima zmogu varyt is namu, o pats pas meiluze

na,jūs,manau,savo vyrui neleidot kalėjime sėdėt,pati nevalkatavot tuo metu...Asta tikrai Viktorui daug kuo nusikaltusi yra,tai visiškai pateisinu tą jo puolimą...juk,sutikit,nesitikėtumėt iš jo ,kad prieitų prie Astos ir pasakytų"šaunuolė,prie visos puokštės blogybių dar vieną-narkotikus-pridėkim"
man šiek tiek nenatūraliai visur"savas"Dolskis schmoll.gif buvo makaro žmogus,paskui dar ir Kuperio,galų gale-jau ir Emos blink.gif doh.gif jau kai Dolskis su kuperiu reikalų turėjo,pamaniau,kad kuperio vietoj niekad paslaugos nesikreipčiau į makaro žmogų g.gif
Atsakyti
nzn man tai visai nelogiska, kad toks sustras banditas zyle keldamasis i nama, kuri jam pakiso makaras, jo priesas ir jo tevo zudikas, nepagalvojo, kad gali buti pasiklausomas...
visai gryba pjauna ir viska tariasi ir kalbasi namie.suprasciau, kad pirma karta, bet juk ne karta zylei buvo pakisamas pasiklausymas per mariu ir kitaip.

visai kaip santa barbara tampa. ir jau lyg atleido tam makarui, paskui vel su neringa snekejo, kad zudikas turi sedeti. tai visi turi tada taip iseina sedeti, nes zyle nuzude ir oksanos sese ir dar ten kazka, lorensas gal tris zmoens nuzude,

tai jei taip masto, tai apie save irgi tegu nepamirsta. g.gif

Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 20, 02:43)
nzn man tai visai nelogiska, kad toks sustras banditas zyle keldamasis i nama, kuri jam pakiso makaras, jo priesas ir jo tevo zudikas, nepagalvojo, kad gali buti pasiklausomas...
visai gryba pjauna ir viska tariasi ir kalbasi namie.suprasciau, kad pirma karta, bet  juk ne karta zylei buvo pakisamas pasiklausymas per mariu ir kitaip.

visai kaip santa barbara tampa. ir jau lyg atleido tam makarui, paskui vel su neringa snekejo, kad zudikas turi sedeti. tai visi turi tada taip iseina sedeti, nes zyle nuzude ir oksanos sese ir dar ten kazka, lorensas gal tris zmoens nuzude,

tai jei taip masto, tai apie save irgi tegu nepamirsta.  g.gif


drinks_cheers.gif , as tikejausi,kad jis nepriims to namo, is makaro.
ir jo mamos kazkaip nesuprantu visalaika, jinai pyko,kad zyle taip nori atkersiti uz teva,o cia dabar pati ji stume kerstauti.
kazkaipman atrodo,kad makaras jo mama nuzudys ir vel zyle prades kariauti.
Atsakyti
Kazka panasiai liepaliepa sake; galetu placiau ateity nusviesti:)


QUOTE(Nikutė @ 2013 12 20, 09:17)
drinks_cheers.gif , as tikejausi,kad jis nepriims to namo, is makaro.
ir jo mamos kazkaip nesuprantu visalaika, jinai pyko,kad zyle taip nori atkersiti uz teva,o cia dabar pati ji stume kerstauti.
kazkaipman atrodo,kad makaras jo mama nuzudys ir vel zyle prades kariauti.

Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 20, 09:17)

kazkaipman atrodo,kad makaras jo mama nuzudys ir vel zyle prades kariauti.

na kam ta mama uzmusti?
ir neringa nelogiska uzmusti..juk tada zyle visus isskerstu tenai ir romkas ir kalendras.

na nebent makaras saus i zyle ir nusaus motina arba neringa netycia.
kitaip tikrai nesamone. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 20, 12:52)
na kam ta mama uzmusti?
ir neringa nelogiska uzmusti..juk tada zyle visus isskerstu tenai ir romkas ir kalendras.

na nebent makaras saus i zyle ir nusaus motina arba neringa netycia.
kitaip tikrai nesamone. rolleyes.gif


todel kad liepaliepa buvo uzsiminus,ka zyle prades vienas pries makara kariauti. nes kazka makaras vel padarys zylei.
o kam neringa zudyti ar vaika, juk dabar jo motina kaip ir kursto,kad makara reikia pasodinti.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 20, 12:52)
todel kad liepaliepa buvo uzsiminus,ka zyle prades vienas pries makara kariauti. nes kazka makaras vel padarys zylei.
o kam neringa zudyti ar vaika, juk dabar jo motina kaip ir kursto,kad makara reikia pasodinti.

Čia kažkas bus įdomaus. Kažką nužudys ir Zylė grįš į bandą, kad atkeršyti, nes negali imti ir tiesiog pasitraukti-dingti g.gif.Jis gi priklauso prie pagrindinių veikėjų.
Atsakyti