Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(mmergyte @ 2013 12 17, 10:17)
tai kad ne po sėdyne,o po panele kaip ir pakištas buvo..tik mikrofonas išlindęs kaip supratau g.gif  bet tai vadinasi Mindaugas nujautė,kad gali žūti,jei šitaip darė g.gif  g.gif  g.gif



Gal ne tiek nujautė, kiek norėjo įrodymų turėti.
Atsakyti
"...Meksikoj,ar tai Vietname,žodžiu-Amerikoj kiaulė prisigėrė ir su karve susimušė" lotuliukas.gif geros geografijos žinios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 12 17, 19:00)
"...Meksikoj,ar tai Vietname,žodžiu-Amerikoj kiaulė prisigėrė ir su karve susimušė" lotuliukas.gif geros geografijos žinios  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
durnele supersnaipere-kersytoja vel saude ir lakste gun_bandana.gif gun_bandana.gif
TIKRA CEBURASKA (teisingai lorensas pasake)
ji labai panasi i ceburaska - nes apvalaus veido kaip blyno, atlepusiu ausu (del to plaukais apsikarsciusi)

tikrai cirkas kazkoks, durnele laksto,saudo ir dar makaras dangsto.

visai filmas nelogiskas. poster_offtopic.gif

ir lorensas kaip vaikas prie varteliu pavirkavo ir isvaziavo

vapse
Atsakyti
QUOTE(Avytė kvadratu @ 2013 12 17, 07:23)
biggrin.gif Bet tai kaip dirba LT kriminalistai, ką? Neišaiškinta žmogžudystė, jokių galų nėra, pirštų antspaudų mašinoj nėra - viskas išieškota, ir šast Zylė po sėdyne randa telefoną  ax.gif



Apie tai net nėra ką galvoti doh.gif lotuliukas.gif čia gi Lietuva lotuliukas.gif

O šiandieninė serija sunervino, jau galvojau pagaus tą madmozele o ta vėl pabėgo doh.gif žodžiu trūkt už vadžių vėl iš pradžių lotuliukas.gif
Ir jos tie plaukai, jau taip vartė tuda siuda ji juos šiandien, taip ir noris surišti jai juos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(audrikea @ 2013 12 17, 17:00)
"...Meksikoj,ar tai Vietname,žodžiu-Amerikoj kiaulė prisigėrė ir su karve susimušė" lotuliukas.gif geros geografijos žinios  lotuliukas.gif



Kad geografijos žinios geros tai ir su kordinacija viskas ok lotuliukas.gif sako Romka bėk eik greičiau tas stovi akis išpūtęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 12 17, 22:38)
durnele supersnaipere-kersytoja vel saude ir lakste  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
TIKRA CEBURASKA (teisingai lorensas pasake)
ji labai panasi i ceburaska - nes apvalaus veido kaip blyno, atlepusiu ausu (del to plaukais apsikarsciusi)

tikrai cirkas kazkoks, durnele laksto,saudo ir dar makaras dangsto.

visai filmas nelogiskas.  poster_offtopic.gif

ir lorensas kaip vaikas prie varteliu pavirkavo ir isvaziavo

vapse

Bjauru Jūsų rašliavą skaityti. Kai tyčiojamasi iš žmogaus. Rolandas Boravskis, kaip Lorensas pasakė ant Faustos Čeburaška. O Jūs tyčiojatės iš žmogaus realaus, o ne Faustos. Tai ko norėti, kad iš mūsų vaikų nesityčiotų mokyklose, kad užaugtų normali karta, kai va štai taip vieni iš kitų tyčiojasi... Gerai, kai esi tobulas, kai visi cm ir mm pagal standartus. O jei ne? o jei arkliaveidis (ar kokia ten Santa sakė kažkuri nerė) o jei akys kaip blynas, ausys atlėpę? Sėdėk rūsy ir nelįsk, negadink aplinkos savo atvaizdu?


O grįžtant prie serialo, tikrai užkniso, kad kažkokios mergiotės nepagauna.

Geriausia, tai Lorensas-ėjo vienas, o paskui ojojoj, rekėjo daugiau žmonių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2013 12 18, 09:53)
Bjauru Jūsų rašliavą skaityti. Kai tyčiojamasi iš žmogaus. Rolandas Boravskis, kaip Lorensas pasakė ant Faustos Čeburaška. O Jūs tyčiojatės iš žmogaus realaus, o ne Faustos. Tai ko norėti, kad iš mūsų vaikų nesityčiotų mokyklose, kad užaugtų normali karta, kai va štai taip vieni iš kitų tyčiojasi... Gerai, kai esi tobulas, kai visi cm ir mm pagal standartus. O jei ne? o jei arkliaveidis (ar kokia ten Santa sakė kažkuri nerė) o jei akys kaip blynas, ausys atlėpę? Sėdėk rūsy ir nelįsk, negadink aplinkos savo atvaizdu?
O grįžtant prie serialo, tikrai užkniso, kad kažkokios mergiotės nepagauna.

Geriausia, tai Lorensas-ėjo vienas, o paskui ojojoj, rekėjo daugiau žmonių doh.gif


nu jai tokia nesimpatiska,tai nejaugi negali savo nuomones parasyti g.gif cia juk forumas,kiekvienas savo nuomone gali isreiksti.
o faustos vaidyba tikrai nekokia,kaip " moterys meluoja geriau" jinai vaidino,tai kazkaip normaliai atrode ir vaidmuo jai tiko, o pasmerktuose,kazkaip nekaip,tie plaukai plaisktosi ale tipo zudike vaidina, kazkaip perspausta,turetu but saltesne,kaip Armanys buvo. o cia puola zudyti ir rozanciu kalba,tipo su dievo pagalba atkersys doh.gif
o kad Santa arkliomante, doh.gif cia as rasiau,taip pat kaip man ir Inga baisi buvo, ausys atlepusios,kaip sypsosi,tai per visa veida biggrin.gif bet kazkodel kaip tv laida jinai vede,tai silistai,patvarko,kad tie trukumai,tai I akis nekristu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 18 gruodžio 2013 - 09:34
Aš kažką praklausiau matyt...Iš kur Zylė suprato, kad Armanis - Faustos tėvas? Kažkaip neužfiksavau, kad pokalbyje su Mindaugu būtų išsitarus, bet visko gali būti - kaip tik reklama, taip mano vaikai žiūri TV, kaip tik filmą ima rodyt - šaršalynas didžiausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avytė kvadratu @ 2013 12 18, 10:30)
Aš kažką praklausiau matyt...Iš kur Zylė suprato, kad Armanis - Faustos tėvas? Kažkaip neužfiksavau, kad pokalbyje su Mindaugu būtų išsitarus, bet visko gali būti - kaip tik reklama, taip mano vaikai žiūri TV, kaip tik filmą ima rodyt - šaršalynas didžiausias  biggrin.gif

mums visiems to pokalbio iki galo neparode. bet tada fausta prisipazino,kad armanis jos tevas,nes mindaugas rado armanio nuotrauka su fausta.
tai kaip visas pokalbis yrasytas,tai taip zyle ir suzinojo.
Atsakyti
QUOTE(Avytė kvadratu @ 2013 12 18, 09:30)
Aš kažką praklausiau matyt...Iš kur Zylė suprato, kad Armanis - Faustos tėvas? Kažkaip neužfiksavau, kad pokalbyje su Mindaugu būtų išsitarus, bet visko gali būti - kaip tik reklama, taip mano vaikai žiūri TV, kaip tik filmą ima rodyt - šaršalynas didžiausias  biggrin.gif
smile.gif vaikams reklama labai įdomi kartais būna smile.gif
Jūs ziūrit, kas jums įdomu, o jie - kas jiems lotuliukas.gif

Taip, to įrašso viso mums neparodė, ir gerai-mes gi viska jau girdėjom ir net matėm.
Avyte kvadratu, ten paklausė jie to įrašo sakė, kad net šūvių garsai girdisi. Įrašyta viskas nuo-iki. Ka mes žinom, ta žino visi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 18 gruodžio 2013 - 10:31
QUOTE(Fėja* @ 2013 12 18, 08:53)
Bjauru Jūsų rašliavą skaityti. Kai tyčiojamasi iš žmogaus. Rolandas Boravskis, kaip Lorensas pasakė ant Faustos Čeburaška. O Jūs tyčiojatės iš žmogaus realaus, o ne Faustos. Tai ko norėti, kad iš mūsų vaikų nesityčiotų mokyklose, kad užaugtų normali karta, kai va štai taip vieni iš kitų tyčiojasi... Gerai, kai esi tobulas, kai visi cm ir mm pagal standartus. O jei ne? o jei arkliaveidis (ar kokia ten Santa sakė kažkuri nerė) o jei akys kaip blynas, ausys atlėpę? Sėdėk rūsy ir nelįsk, negadink aplinkos savo atvaizdu?
O grįžtant prie serialo, tikrai užkniso, kad kažkokios mergiotės nepagauna.

Geriausia, tai Lorensas-ėjo vienas, o paskui ojojoj, rekėjo daugiau žmonių doh.gif


drinks_cheers.gif as irgi manau, kad moteriske persistenge, nebeskirti kur realybe ir kur serialas doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 18, 09:24)
nu jai tokia nesimpatiska,tai nejaugi negali savo nuomones parasyti g.gif cia juk forumas,kiekvienas savo nuomone gali isreiksti.
o faustos vaidyba tikrai nekokia,kaip " moterys meluoja geriau" jinai vaidino,tai kazkaip normaliai atrode ir vaidmuo jai tiko, o pasmerktuose,kazkaip nekaip,tie plaukai plaisktosi ale tipo zudike vaidina, kazkaip perspausta,turetu but saltesne,kaip Armanys buvo. o cia puola zudyti ir rozanciu kalba,tipo su dievo pagalba atkersys doh.gif
o kad Santa arkliomante,  doh.gif cia as rasiau,taip pat kaip man ir Inga baisi buvo, ausys atlepusios,kaip sypsosi,tai per visa veida biggrin.gif bet kazkodel kaip tv laida jinai vede,tai silistai,patvarko,kad tie trukumai,tai I akis nekristu.


Na tai kas, kad forumas. Nereiskia, kad viska galima daryti ka nori, galima svelniau ir ramiau savo emocijas isreiksti biggrin.gif .

Kai kursit pacios serialus, filmus, kai busit rezisieres, prodiuseres ar pan. galesite ir parinkti tinkamus aktorius biggrin.gif , o dabar yra kaip yra biggrin.gif .
Atsakyti
O aš pagirsiu - man Santą vaidinanti aktorė labai patinka smile.gif Savotiško grožio, bet vaidina mano akimis žiūrint puikiai. Dar labai Neringą vaidinanti aktorė patinka - tokia miela jauki moteriškaitė smile.gif
Atsakyti