Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Va,va OKsana man ir labai graži moteris buvo 4u.gif


Jo, įdomu kaip čia viskas išsirutuliuos, labai laukiu kitos savaitės serijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 12 02, 14:10)
man taisono draugelis patinka lotuliukas.gif toks "tikras"mafijozas thumbup.gif  lotuliukas.gif su ta futbolo komanda lotuliukas.gif

aha smile.gif taisono draugelio balsas gerulis,toks raginantis pasitraukti į šalį smile.gif kaip ir tas Romkos parakinis-tokį pamačius kur patamsy irgi kaip skanat neapsidžiaugčiau smile.gif Vat tikna kai kuriems žmonėms vaidmenys prie veido.
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 12 15, 12:30)
Na jums gqlbūt visi gražus, man dėja bet ne 4u.gif


baisu blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2013 12 16, 09:57)
aha smile.gif taisono draugelio balsas gerulis,toks raginantis pasitraukti į šalį smile.gif kaip ir tas Romkos parakinis-tokį pamačius kur patamsy irgi kaip skanat neapsidžiaugčiau smile.gif Vat tikna kai kuriems žmonėms vaidmenys prie veido.


drinks_cheers.gif aha, balsas jo geras, as namuose, kartais bandau atkurti, bet niekaip nesigauna lotuliukas.gif . Ir realybeje sis aktorius susimuse kavineje biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 16 gruodžio 2013 - 15:05
QUOTE(Aristokratė @ 2013 12 16, 17:04)
baisu  blink.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif aha, balsas jo geras, as namuose, kartais bandau atkurti, bet niekaip nesigauna  lotuliukas.gif . Ir realybeje sis aktorius susimuse kavineje  biggrin.gif  lotuliukas.gif

kad ten irgi filmavo filmui tas mustynes smile.gif
Atsakyti
žiūrėdama serialą susikirsčiau dvi paplaukusias poreles:taisonas su draugeliu ir Romka su kalendra mirksiukas.gif bet simpatijas atiduodu Romkai su tuo draugeliu-kalendra lotuliukas.gif romka ypatingai-toks nuplaukęs doh.gif lotuliukas.gif bet vaidina tai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2013 12 16, 15:04)
aha, balsas jo geras, as namuose, kartais bandau atkurti, bet niekaip nesigauna  lotuliukas.gif
Kiek mačiau jį filmuose, jis visur tokiu balsu kalba. Vadinasi įgimtas jis jam, neatkartojamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 12 16, 17:27)
žiūrėdama serialą susikirsčiau dvi paplaukusias poreles:taisonas su draugeliu ir Romka su kalendra  mirksiukas.gif bet simpatijas atiduodu Romkai su tuo draugeliu-kalendra  lotuliukas.gif romka ypatingai-toks nuplaukęs  doh.gif  lotuliukas.gif bet vaidina tai labai gerai thumbup.gif

man irgi labai patinka romka ir tas kalendra , gerai vaidina
o labiausiai patinka taisono draugelis, nerealus. pas ji balsas del to, kad kazkur skaiciau jog jis buvo komoje po avarijos ar kazkas, del to balsas pakito. nerealus vaikinas.

o labiausiai nervina ta fausta. labai nesimpatiska mergina, tikrai tais plaukais apsikarsciusi laksto vaidindama Nikita ar kokia snaipere. kazkokia kerstaujanti sizofrenike. kvailai ir nelogiskai filme atrdo ir neisikomponuoja. kaip dar tas makaras su tokiom durnem prasideda....
tikrai sito faustos personazo nereikejo. gerai, kad ta durneli jos draugeli nudaigojo. vienu maziau bent.


labai nepatinka santa ir ema. viena jauna baisi r kvaila, kita pagyvenusi ir negrazi ir trenkta.

Atsakyti
paziurejus siandienine serija: truk nuo vadziu ir vel nuo pradziu ax.gif
vienas pakalbejo kitas paklause ( cia apie zyle su makaru)
kazkaip atrodo bus tesinys,nes jai po nauju baigs tai nesitiki,kad greit susuks pabaiga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 12 16, 21:51)
paziurejus siandienine serija: truk nuo vadziu ir vel nuo pradziu ax.gif
vienas pakalbejo kitas paklause ( cia apie zyle su makaru)
kazkaip atrodo bus tesinys,nes jai po nauju baigs tai nesitiki,kad greit susuks pabaiga smile.gif


man dar labai labai nepatinka neringa, kur su zyle tamposi.
jau tokia pilka, neidomi, tokia neisraiskinga, tokia uzjuodusi kazkokia ir dar tokiu pridusiusiu balsu kalba lug stenedama , lyg vidurius jai susuktu.

tikrai nevykusia merga zyle issirinko, tikra kazkokai uzjuodusi nemaloniu balsu pratsa aktore. ji nevaidina tik slankioja kaip mirtis
Atsakyti
Kokia man įdomi buvo šiandienine serija smile.gif žiūrėjau su malonumu,

Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 12 16, 23:38)
Kokia man įdomi buvo šiandienine serija smile.gif  žiūrėjau su malonumu,

biggrin.gif Bet tai kaip dirba LT kriminalistai, ką? Neišaiškinta žmogžudystė, jokių galų nėra, pirštų antspaudų mašinoj nėra - viskas išieškota, ir šast Zylė po sėdyne randa telefoną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avytė kvadratu @ 2013 12 17, 08:23)
biggrin.gif Bet tai kaip dirba LT kriminalistai, ką? Neišaiškinta žmogžudystė, jokių galų nėra, pirštų antspaudų mašinoj nėra - viskas išieškota, ir šast Zylė po sėdyne randa telefoną  ax.gif


tai kad ne po sėdyne,o po panele kaip ir pakištas buvo..tik mikrofonas išlindęs kaip supratau g.gif bet tai vadinasi Mindaugas nujautė,kad gali žūti,jei šitaip darė g.gif g.gif g.gif
Atsakyti