Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(Fėja* @ 2013 12 05, 14:56)


QUOTE(MsQuaint @ 2013 12 05, 16:10)


QUOTE(liepaliepa @ 2013 12 08, 00:13)


Ačiū 4u.gif
Man kažkaip Faustos vaidmeniui šita aktorė niekaip nesižiūri, nors tu ką... tokia dirbtinai išspausta blogiukė...
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2013 12 10, 11:45)
Ačiū 4u.gif
Man kažkaip Faustos vaidmeniui šita aktorė niekaip nesižiūri, nors tu ką... tokia dirbtinai išspausta blogiukė...

man ji šiame seriale irgi nesižiūri schmoll.gif |moterys meluoja geriau"ji man labai patiko,graži tokia,o čia... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 12 10, 18:59)
man ji šiame seriale irgi nesižiūri schmoll.gif |moterys meluoja geriau"ji man labai patiko,graži tokia,o čia... schmoll.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif Nekoks Mindaugo skonis buvo smile.gif Man tai labiausiai plaukai jos kliūva, jei jau eini kažką žudyti ar po miškus slapminėji, tai plaukus gal susirišti reikia, kad netrukdytų... O čia visa kaip laumė smile.gif
Atsakyti
Jau vakar kaip juokėmės iš Lorenso biggrin.gif Tos tapkutės ir rožinis chalačiukas, manieros, kai atėjo Kuperis su Santa thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2013 12 10, 20:32)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif  Nekoks Mindaugo skonis buvo smile.gif Man tai labiausiai plaukai jos kliūva, jei jau eini kažką žudyti ar po miškus slapminėji, tai plaukus gal susirišti reikia, kad netrukdytų... O čia visa kaip laumė smile.gif

drinks_cheers.gif man ir visur kliūna jos plaukai
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 12 11, 12:45)
Jau vakar kaip juokėmės iš Lorenso biggrin.gif Tos tapkutės ir rožinis chalačiukas, manieros, kai atėjo Kuperis su Santa thumbup.gif  lotuliukas.gif


Aš ir kaip juokiaus negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AniMi @ 2013 12 14, 12:17)
Aš ir kaip juokiaus negaliu  lotuliukas.gif


Tai visi vargšės Liepos drabužius ir tampo. Ir Lorencas su Liepos chalatu ir Santa su Liepos rūbais. Aš MB sakau, matai, Liepa tikriausiai geresnės kosmetikos turėjo, Santa net dažytis pradėjo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MrsRAT: 14 gruodžio 2013 - 14:17
QUOTE(MrsRAT @ 2013 12 14, 13:17)
Tai visi vargšės Liepos drabužius ir tampo. Ir Lorencas su Liepos chalatu ir Santa su Liepos rūbais. Aš MB sakau, matai, Liepa tikriausiai geresnės kosmetikos turėjo, Santa net dažytis pradėjo. smile.gif



Bet man asmeniškai Santa ar padažyta ar ne tai labai nesimpatiška moteris, ir kai Kuperis apie ją šnekėjo oj kokia graži, pamatytum tu ją ir t.t tai su vyru tik susižvalgėm. Aišku daug kas sakys oj susirinko gražuoliai aptarinėt, na bet man asmeniškai ji negraži. O va Asta, kaip tik labai simpatiška moteris, kaip ir Keinio žmona Ema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 12 14, 22:52)
Bet man asmeniškai Santa ar padažyta ar ne tai labai nesimpatiška moteris, ir kai Kuperis apie ją šnekėjo oj kokia graži, pamatytum tu ją ir t.t tai su vyru tik susižvalgėm. Aišku daug kas sakys oj susirinko gražuoliai aptarinėt, na bet man asmeniškai ji negraži. O va Asta, kaip tik labai simpatiška moteris, kaip ir Keinio žmona Ema 4u.gif


Visi zmones yra grazus rolleyes.gif
Atsakyti
Na jums gqlbūt visi gražus, man dėja bet ne 4u.gif
Atsakyti
Santa man irgi nelabai bet Ema dar bogiau man uz Santa
Atsakyti
man nei santa nei ema negrazios,viena sena boba kita arkliomante doh.gif
man grazi Oksana buvo arba Jelena,(tik Jelena kaip prostitute per daug padazydavo), asta irgi nebloga,bet kaip tuos skruostikaulius paryskina,tai kaip isskoke atrodo,ne kaip.
nu kita savaite daug kas paaiskes,turbut jau neuzkalnu pabaiga
Atsakyti