Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

na bet kokios vištos Ema su Santa blink.gif doh.gif kaip niekur nieko-pasirašė įgaliojimus doh.gif nereikia nei skaityti,nieko...jau nebe viduramžiais gyvenam,visos skaitom kur parašus deda,.o čia doh.gif truputį jau nusigrybauja su scenarijum verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 29, 14:58)
na bet kokios vištos Ema su Santa blink.gif  doh.gif kaip niekur nieko-pasirašė įgaliojimus  doh.gif nereikia nei skaityti,nieko...jau nebe viduramžiais gyvenam,visos skaitom kur parašus deda,.o čia  doh.gif truputį jau nusigrybauja su scenarijum verysad.gif


taigi meilė akla...abi pasitiki tuo Taisonu ir neįsivaizduoja, kad jis gali ką nors pridirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2013 11 29, 14:44)
liepaliepa, Ar Santa padla, kad grįžo pas pas Taisoną, ar bus ir daugiau jos padliškumo išraiškų? smile.gif

Tas traukinys buvo ne paskutinis Kuperio geras darbai Santai.
Papildyta:
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 27, 16:47)
nieko as nepraleidziu viska nuo pradziu ziuriu,bet banditu kitokia logika,jai ju zmogu nuzudai tai tikrai jiems neuztenka kad pasedesi kaleime ir gana ir tikrai fausta nebutu atleidus jai lorensas butu sedes.

Nusimanote net banditų logikoje? Nu, nu. smile.gif O tai kam žudyti, jei grėsmės nekelia? Galite ir neatsakyti į klausimą. Nes čia nelogiškai paklausiau. smile.gif
Atsakyti
as grizau is darbo siandien ir ieskau kur tie pasmerkti, kodel niekas nieko neikele biggrin.gif dzin kad siandien sestadienis ir vakar nerode biggrin.gif biggrin.gif
idomu kiek dar epizodu liko ir kaip cia viksas pasisuks. ar visus isaudis ar kas ten dabar bus... ax.gif
Atsakyti
man taisono draugelis patinka lotuliukas.gif toks "tikras"mafijozas thumbup.gif lotuliukas.gif su ta futbolo komanda lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Liepaliepa, gal dar gali isduoti ivykiu eigos?
Atsakyti
laba,kas atlikejas sios muzikos? smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Jūs man pasakykit, iš kur tas narkomanas Darius apie Kuperį žino, ir kad jam Santa rūpi ? Nesupratau šito niekaip..
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2013 12 05, 12:55)
Jūs man pasakykit, iš kur tas narkomanas Darius apie Kuperį žino, ir kad jam Santa rūpi ? Nesupratau šito niekaip..

Tai Ema gal papasakojo, kad Santą, Taisono žmoną, reik nudobt g.gif o Kuperį nuo senų laikų žino g.gif Gandai eina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 05 gruodžio 2013 - 13:56
QUOTE(Daredi @ 2013 12 05, 12:55)
Jūs man pasakykit, iš kur tas narkomanas Darius apie Kuperį žino, ir kad jam Santa rūpi ? Nesupratau šito niekaip..

Kuperis ir Darius jau buvo anksčiau susidūrę smile.gif http://www.youtube.c...h?v=kzj5DVzklwQ
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2013 12 05, 12:55)
Jūs man pasakykit, iš kur tas narkomanas Darius apie Kuperį žino, ir kad jam Santa rūpi ? Nesupratau šito niekaip..

Jam Santa tai tikrai nerupi, tik pinigu nori ir taip kojos perskystos ka padaryti biggrin.gif

Siandienos serija: Taisono pirmoji diena darbe. Makaras stengiasi nukreipti jo dėmesį, kad Taisonas liktų ramus ir nesužinotų apie tikruosius įmonės reikalus. Negana to, Makaro įmonėje įsidarbinti mėgina netikėta viešnia iš praeities. O tuo tarpu Viktoras reikalauja Astos atleisti Faustą, manydamas jog ši narkomanė. Tačiau jis visai neįtaria, jog narkotikus vartoja jo žmona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneškė: 05 gruodžio 2013 - 15:23
QUOTE(Daredi @ 2013 12 05, 13:55)
Jūs man pasakykit, iš kur tas narkomanas Darius apie Kuperį žino, ir kad jam Santa rūpi ? Nesupratau šito niekaip..

Taigi Ema jam PATI PASAKĖ - pasižiūrėkite seriją iš naujo.
Atsakyti