Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(Agneškė @ 2013 11 22, 19:36)
Man tokia visai simpatiska aktore pasirode, o ir vaidina gerai  smile.gif

Labai gerai smile.gif A.Sakalausko draugė smile.gif Sekasi jam ant Dapkūnaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaliepa @ 2013 11 22, 01:10)
Paslaptis. Internete nėra. Bet įdomiai pasisuks.

O tai gal, pageltonintai, galėtumėte šiek tiek daugiau, kas ten bus parašyti, nes labai suintrigavote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2013 11 22, 20:51)
O tai gal, pageltonintai, galėtumėte šiek tiek daugiau, kas ten bus parašyti, nes labai suintrigavote  ax.gif

aga as ir taip noreciau, maciau kitos savaites anonsa: pagaliau zyle suzinos,kad eglute jo vaikas bigsmile.gif
nors tiek geru ziniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2013 11 22, 20:51)
O tai gal, pageltonintai, galėtumėte šiek tiek daugiau, kas ten bus parašyti, nes labai suintrigavote  ax.gif

Be didelio turinio atskleidimo:
Kuperis stos ginti Santą. Pasirodo, kad Fausta turi kur kas rimtesnį sąjungininką nei nušautas Pavelas. Lorensui grėsmė tik padidės ir nuaidės šūvis. Zylei viskas klostysis gerai, kol nenukentės jam artimi žmonės ir Zylė vienui vienas pradės savo karą. Kuperio grupuotė galu gale stos prieš Makarą, tačiau... Taisonas atsidurs visiškai Makaro valioje ir su Hansu pereis į jo pusę. Santa pasirodys visgi esanti padla. Lorensas pagaliau susidurs akis į akį su Fausta. Dar bus lavonų.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2013 11 22, 13:38)
Tikrai taip ir sakė, aš dar laukiau kol Zylė galų gale susigaudys, kad jo vaikas. Paskui laukiau kaip išėjęs prisimins jos žodžius ir visgi susigaudys... Kai pagalvoji - žiopli tie vyrai kartais būna...


Žinokit, lygiai tą patį ir aš pagalvojau biggrin.gif

QUOTE(liepaliepa @ 2013 11 23, 11:13)

oo, čia dar daug visko bus pasirodo smile.gif iki kada rodys įdomu g.gif
Atsakyti
Rimtai, gal kas žino kiek serijų dar liko?
Atsakyti
as ir tikejausi, kad zyle susigaudis, kad eglute ne mindaugo dukryte. nesitikejau kad taip saltai bus nusautas mindaugas. man istikro jo gaila, nes vis gi ale geras zmogus buvo. neaiskumu kelia ir keinio mirtis.. man kazkaip persasi tokia mintis, kad jis gyvas. tik apsimeta mirusiu, nes gi mate kas ji pakasti nori. jis kaip kazkuri minejo su trenksmu gris ir padarys savo. o jei klystu tai kazkas vis tiek turi buti... g.gif
Atsakyti
Butu idomu suzinoti kas tas Faustos sajungininkas bus g.gif
Atsakyti
Nu va Kuperis išgelbėjo Santą iš po traukinio smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AniMi @ 2013 11 26, 10:11)
Nu va Kuperis išgelbėjo Santą iš po traukinio smile.gif  wub.gif
Aha wub.gif ,
bet mane dabar neramina, tai ką parašė liepaliepa apie Santą unsure.gif

P.S.Ačiū, liepaliepa, už būsimų įvykių santrauką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 26 lapkričio 2013 - 13:09
Man tai vistik is galvos neiseina, kaip rezisierius, prodiuseriai ar dar bala zin kas nueme toki aktoriu kaip V.Rumsas vyresnysis doh.gif Gal neipirko tokio zymaus aktoriaus? g.gif Man jis toks inteligentiskas , mokantis psichologiskai kankinti mafiozas buvo, nu super.... O ir Mindaugo neber su jo seiletekiu del Faustos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2013 11 26, 13:05)
Aha  wub.gif ,
bet mane dabar neramina, tai ką parašė liepaliepa apie Santą  unsure.gif

P.S.Ačiū, liepaliepa, už būsimų įvykių santrauką  4u.gif

Nu jei apie ja parase, kad ji vistik padla ax.gif , tai manau, kad del Taisono meiles ji pakis Kuperi blush2.gif , arba pakis visus ir susisems babkes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 26 lapkričio 2013 - 14:10
QUOTE(Apuokas @ 2013 11 18, 23:49)
Grįš koks brolis dvynys cool.gif
Nepernešu  Santos vaipymosi doh.gif
Faustos rankos baisios- nuolat raudonos lyg nušąlusios, manikiūras tragiškas  blink.gif

nagi tikra prancūzaitė lotuliukas.gif man tas jos pasakymas:" gyvenau pranc." lotuliukas.gif bet atrodo kaip turginė(neįžeidžiant ten dirbančių moterų wink.gif)boba ax.gif
dėl zyliuko-labai džiaugiuos ax.gif
Ema labai patinka-kieta tokia thumbup.gif taisonas-žioplys kažkoks,besmegenis,pats nieko nesusigaudo-stumti reikia...raumenų kalnas,gražaus(man,asmeniškai-ne blush2.gif )veido mirksiukas.gif
o Faustos sąjungininkas nebus kartais koks tardytojas g.gif tas visų"draugas",visur jo ausys kyšo aggressive.gif
QUOTE
Man tai vistik is galvos neiseina, kaip rezisierius, prodiuseriai ar dar bala zin kas nueme toki aktoriu kaip V.Rumsas vyresnysis doh.gif Gal neipirko tokio zymaus aktoriaus? g.gif Man jis toks inteligentiskas , mokantis psichologiskai kankinti mafiozas buvo, nu super....

aš ir labai pykstu dėl jo... verysad.gif tie jo juokeliai tokie ax.gif
Atsakyti