Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(liepaliepa @ 2013 11 22, 02:10)
Paslaptis. Internete nėra. Bet įdomiai pasisuks.

tikiuosi,kad viskas pasikeis,nes dabar totali nesamone.
tipo Neringa vakar negalejo pasakyti zylei,kad cia jo vaikas,kaip meksikieciu seriale doh.gif
gaila,kad zyle su lorensu skiriasi,tikiuosi kad liks jie draugai. ir tos santos vakar pagailo,nors nepatiko jinai man.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 22, 11:26)
tikiuosi,kad viskas pasikeis,nes dabar totali nesamone.
tipo Neringa vakar negalejo pasakyti zylei,kad cia jo vaikas,kaip meksikieciu seriale doh.gif
gaila,kad zyle su lorensu skiriasi,tikiuosi kad liks jie draugai. ir tos santos vakar pagailo,nors nepatiko jinai man.


Neringa dave suprasti Zylei kad vaikas ne Mindaugo,bet Zyle neisgirdo ka jinai sake...
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2013 11 22, 11:04)
Neringa dave suprasti Zylei kad vaikas ne Mindaugo,bet Zyle neisgirdo ka jinai sake...

Tai ir as neisgirdau doh.gif nes vaikas vis kalbino
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2013 11 22, 12:27)
Tai ir as neisgirdau  doh.gif  nes vaikas vis kalbino


Mano abu kaip tik tylėjo, tai aš išgirdau. Sakė, kad ''ėmiau lauktis, paskui atsirado Mindaugas''
Atsakyti
QUOTE(Avytė kvadratu @ 2013 11 22, 13:32)
Mano abu kaip tik tylėjo, tai aš išgirdau. Sakė, kad ''ėmiau lauktis, paskui atsirado Mindaugas''


Tikrai taip ir sakė, aš dar laukiau kol Zylė galų gale susigaudys, kad jo vaikas. Paskui laukiau kaip išėjęs prisimins jos žodžius ir visgi susigaudys... Kai pagalvoji - žiopli tie vyrai kartais būna...
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2013 11 22, 12:38)
Tikrai taip ir sakė, aš dar laukiau kol Zylė galų gale susigaudys, kad jo vaikas. Paskui laukiau kaip išėjęs prisimins jos žodžius ir visgi susigaudys... Kai pagalvoji - žiopli tie vyrai kartais būna...

na tikrai tada zioplys doh.gif jau laukiu vakaro, kaip cia su ta Santa ir Ema pasisuks viskas g.gif Nebus cia viskas tai Emai, tikrai neturetu but g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2013 11 22, 12:51)
na tikrai  tada zioplys  doh.gif  jau laukiu vakaro, kaip cia su ta Santa ir Ema pasisuks viskas  g.gif  Nebus cia viskas tai Emai, tikrai neturetu but  g.gif


Kokio vakaro? Tik pirmadienį dabar jau pamatysim sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2013 11 22, 13:38)
Tikrai taip ir sakė, aš dar laukiau kol Zylė galų gale susigaudys, kad jo vaikas. Paskui laukiau kaip išėjęs prisimins jos žodžius ir visgi susigaudys... Kai pagalvoji - žiopli tie vyrai kartais būna...

zopliai tie vyrai,jiems aiskiai viska reikia sakyti ir parodyti.
nu bet ir ta neringa galejo normaliai pasakyti,kad vaikas jo, o nepaskui zylei isejus asaras sluostytis
Atsakyti
QUOTE(Avytė kvadratu @ 2013 11 22, 13:00)
Kokio vakaro? Tik pirmadienį dabar jau pamatysim sad.gif

Nu geras, visai pamirsau, kad siandien penktadienis doh.gif kazkas siandien pasidare doh.gif
Atsakyti
Gal zinot aktores varda ir pavarde, kuri vaidina Ema smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2013 11 22, 19:11)
Gal zinot aktores varda ir pavarde, kuri vaidina Ema  smile.gif .

Jolanta Dapkūnaitė

Man tai ji pastarosiose serijose visai patiko... Nesakau, kad gerai daro, bet patiko, o Keinio dukra tai tokia mėmė pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2013 11 22, 19:06)
Jolanta Dapkūnaitė

Man tai ji pastarosiose serijose visai patiko... Nesakau, kad gerai daro, bet patiko, o Keinio dukra tai tokia mėmė pasirodė.

Man tokia visai simpatiska aktore pasirode, o ir vaidina gerai smile.gif
Atsakyti