Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Kuperis turėtų išgelbėti Santą nuo tų mulkių. Išvis seriale viskas taip blogai pasisuko, matyt prieš pabaigą.
Atsakyti
o man kazkaip atrodo,kad bus pratesmas,nes per men nespes visu ivykiu susukti smile.gif ,bet cia tik mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 15, 20:04)
jai jau juodais drabuziais ir turta dalinasi tai nieko gero, bet jai testamento nera tai turtas I tris dalis dalina,ko ja is namo meta?
biski sis sezonas nervina,kad nera logiskumo,rodo kaip po metu,bet pasirodo mindaugas geriausias lorenso draugas,nors anksciau zyle buvo, viktoro vaikas paauges tikrai ne metus ir kiti nuansai

Yra testamentas, tiesiog nereikia burti iš 20 sek. trukmės anonso. O kai vaikas paaugęs ne metus, o du, - tai čia nedidelis skirtumas. Zylė nebuvo geriausias Lorenso draugas paskutiniame sezone, jie nesutarė dėl Armanio, o jei po Mindaugo mirties žmonai sako, kad velionis buvo geriausias draugas -kas čia nelogiška? Turėjo sakyti, ai, nebuvo geriausias draugas. smile.gif Nelogiška.
Atsakyti
tai taip kol kas ir neparodė,kad keinys mirė rolleyes.gif jaučiu-grįš su trenksmu ax.gif
Atsakyti
Aha, bet jei atsigautų, tai būtų kaip vėl iš fantastikos serijos. Kaip kad prikėlė Zylę ir Lorensą, nerealu...
Atsakyti
Grįš koks brolis dvynys cool.gif
Nepernešu Santos vaipymosi doh.gif
Faustos rankos baisios- nuolat raudonos lyg nušąlusios, manikiūras tragiškas blink.gif
Atsakyti
siandienine serija sunervino,kazkaip ir nebesinori ziureti doh.gif
patiko tik Makaro pokalbis su Romka,kaip zyle zombiu isvadino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 19, 00:06)
siandienine serija sunervino,kazkaip ir nebesinori ziureti doh.gif
patiko tik Makaro pokalbis su Romka,kaip zyle zombiu isvadino biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif man ir ta vieta geriausia serijoje buvo lotuliukas.gif ir dar kas pasakė-Romka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaliepa @ 2013 11 16, 09:20)
Yra testamentas, tiesiog nereikia burti iš 20 sek. trukmės anonso. 

yra tesamentas,bet kiek siandien pasake,tai viskas liko keinio zmonai bigsmile.gif tai nejokie burimai is 20sek.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 20, 23:42)
yra tesamentas,bet kiek siandien pasake,tai viskas liko keinio zmonai bigsmile.gif tai nejokie burimai is 20sek.

Būrimai. Žiūrėk serijas ir pamatysi. Aš beveik visas mačiau.
Atsakyti
QUOTE(liepaliepa @ 2013 11 21, 11:10)
Būrimai. Žiūrėk serijas ir pamatysi. Aš beveik visas mačiau.

ir kur cia matet,jai nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 21, 12:03)
ir kur cia matet,jai nepaslaptis?

Paslaptis. Internete nėra. Bet įdomiai pasisuks.
Atsakyti