Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Nu negaliu kaip žioplos klaidos pakliūna į ekraną doh.gif
Lorencas prie Viktoro namų su rudu tokiu,garstyčių spalvos švarku privažiavo. O atėjo į vidų jau su juodu odiniu švarku doh.gif doh.gif
Kiba neberado to paties švarko?? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(christyn @ 2013 11 15, 00:20)
Nu negaliu kaip žioplos klaidos pakliūna į ekraną  doh.gif
Lorencas prie Viktoro namų su rudu tokiu,garstyčių spalvos švarku privažiavo. O atėjo į vidų  jau su juodu odiniu švarku  doh.gif  doh.gif
Kiba neberado to paties švarko??  lotuliukas.gif


ne tau vienai tas uzkliuvo,matyt skirtingomis dienomis filmavo ir neapsiziurejo:D
Atsakyti
kazkaip neatkreipiau to bairio su svarku, nes labia supykau ant Lorenso,kaip pats sako tiek daug atlaike su zyle, o cia dabar galvoja,kad zyle galejo nusauti mindauga doh.gif
tikiuosi Keinys isgyvens,nesinori kad kazkokiam plevesai pasisektu taip milijonus nunesti. ir taip saunus aktorius ( keinys) malonu I tokia vaidyda ziureti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 15 lapkričio 2013 - 13:20
atkreipiau ir aš vakar dėmesį į lorenco švarkus lotuliukas.gif bet jau "prancūzaitė"vakar kad suvaidino blink.gif putojau ,žiūrėdama,juodai aggressive.gif nors kaip už vaidybą-tai 10balų 4u.gif bet niekaip neatsistebiu jos stiliaus pojūčiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ta vyriška rankinė nuolat nešiojama lotuliukas.gif mano kaime kaimietės vaikštom stilingesnės nei prancūzaitė mirksiukas.gif lotuliukas.gif nors gal iki mūsų kaimo tokia mada dar neatėjo g.gif
netikiu kad prodiuseriai numarins keinį g.gif schmoll.gif bet jeigu taip įvyks-darysiu vudu lėlę skaisgirį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dar vakar zyliuko pagailo,mergos neteko,draugai kaip ir nebedraugai ir dar apkaltino nuzudimu, idomu kaip bus ar netures pries ji irodimu ar lorensas trauks g.gif
nu reikejo faustai kazkaip suvaidinti juk mylimoji jo buvo, tik man kazkaip keista,su darbuotoja taip artimai bendrauti ypac kaip nesvarus dalykai darosi,viska pasakoja,kas ka pasove,nusove. nezinau slyksti man ta asta,nervina kaip ja rodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 15 lapkričio 2013 - 14:16
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 15, 16:11)
dar vakar zyliuko pagailo,mergos neteko,draugai kaip ir nebedraugai ir dar apkaltino nuzudimu, idomu kaip bus ar netures pries ji irodimu ar lorensas trauks g.gif
nu reikejo  faustai kazkaip suvaidinti juk mylimoji jo buvo, tik man kazkaip keista,su darbuotoja taip artimai bendrauti ypac kaip nesvarus dalykai darosi,viska pasakoja,kas ka pasove,nusove. nezinau slyksti man ta asta,nervina kaip ja rodo.

man Astos personažas bjaurus nuo pradžios ax.gif Viktorą išdavė,prostitutė ir t.t.,bet dabar tai ji man visai nieko iš išvaizdos ax.gif keista būdavo,kaip dar pradžioj ją gražuole vadindavo...bet-dėl skonio nesiginčijama mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(audrikea @ 2013 11 15, 15:39)
man Astos personažas bjaurus nuo pradžios ax.gif Viktorą išdavė,prostitutė ir t.t.,bet dabar tai ji man visai nieko iš išvaizdos ax.gif keista būdavo,kaip dar pradžioj ją gražuole vadindavo...bet-dėl skonio nesiginčijama mirksiukas.gif

del grozio nesigincijam, tokia pagrazejus,bet man tie skruostai kaip sypsosi issoka I virsu ax.gif
vat del to I ja ir negaliu ziureti,tiek pridirbus,dar kazka vaidina,kaip tada faustai pasake,kokie jie draugai- siurbeles ,gyvena is to ka Normantas Viktorui paliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 15, 16:45)
gyvena is to ka Normantas Viktorui paliko doh.gif

na,lengviausia suskaičiuoti svetimus pinigus mirksiukas.gif jais naudotis,leisti,o dar kai iš dangaus nukrenta...norėčiau kad Viktoras su kuperio seserim susikukuotų ax.gif bet rimtai,ne šiaip lovoj pasivoliotų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 15, 13:04)
tikiuosi Keinys isgyvens,nesinori kad kazkokiam plevesai pasisektu taip milijonus nunesti. ir taip saunus aktorius ( keinys) malonu I tokia vaidyda ziureti.

Yra TV3 Play anonsas, neišgyvens. Tai jau per savaitę du personažus numarino. O aš kažkaip nemaniau, kad Mindaugą Fausta nušaus. Galvojau, kad gal Mindaugas jai atleis ir bandys atkalbėti nuo Lorenso nužudymo.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 11 15, 16:12)
Yra TV3 Play anonsas, neišgyvens. Tai jau per savaitę du personažus numarino. O aš kažkaip nemaniau, kad Mindaugą Fausta nušaus. Galvojau, kad gal Mindaugas jai atleis ir bandys atkalbėti nuo Lorenso nužudymo.

ka tik paziurejau ir susinervinau, tipo oligarchas palikimo nepaliko doh.gif
idomiai zyle su kuperiu,
Atsakyti
negaliu patikėt dėl keinio verysad.gif verysad.gif verysad.gif bet gal dar neviskas prarasta?juk zylė ir mirė sezono pabaigoj,o štai-gyvas sveikas,vėl po kalėjimus mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 15, 18:48)
negaliu patikėt dėl keinio  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif bet gal dar neviskas prarasta?juk zylė ir mirė sezono pabaigoj,o štai-gyvas sveikas,vėl po kalėjimus mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

jai jau juodais drabuziais ir turta dalinasi tai nieko gero, bet jai testamento nera tai turtas I tris dalis dalina,ko ja is namo meta?
biski sis sezonas nervina,kad nera logiskumo,rodo kaip po metu,bet pasirodo mindaugas geriausias lorenso draugas,nors anksciau zyle buvo, viktoro vaikas paauges tikrai ne metus ir kiti nuansai
Atsakyti