Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(Nikutė @ 2013 11 13, 00:01)
bet tas Mindaugas grynas durnelis doh.gif
as taip ir pagalvojau,kad ji nusaus.



Nu, bet jau tikrai...Mafijozai, "dielcai", veikia, suka, bet tik moterišką pamato ir psio doh.gif Aš čia apie Mindaugą, susimovė tai juoda ir dabar vėl neaišku kada paaiškės apie Faustą viskas schmoll.gif Juodai sunervino šita situacija šiandien mad.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2013 11 13, 00:43)
Nu, bet jau tikrai...Mafijozai, "dielcai", veikia, suka, bet tik moterišką pamato ir psio doh.gif  Aš čia apie Mindaugą, susimovė tai juoda ir dabar vėl neaišku kada paaiškės apie Faustą viskas schmoll.gif  Juodai sunervino šita situacija šiandien mad.gif

Juk tam ir filmas biggrin.gif o ka daugiau rodys, kai apie Fausta suzinos. Cia tik filmuose vyrai tokie naivuoliai ir kvaileliai mirksiukas.gif
Atsakyti
42 serija Zylė ketina atsiimti dalį savo verslo pinigų ir dingti iš šalies, Lorensas tam nepritaria. O Taisonas su Vladu planuoja, kaip atsikratyti vienas kito. Kas įvyks, kai Taisonas pasirodys Vlado sodyboje, jam esant be apsaugos?
Atsakyti
na jau kaip siutau vakar aggressive.gif "man dar reikia viską išsiaiškint" aggressive.gif tikėjausi,kad nenušaus jo schmoll.gif
man Ema labai graži wub.gif ir Viktoras wub.gif ir Asta labai pagražėjusi...
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 13, 14:06)
na jau kaip siutau vakar aggressive.gif "man dar reikia viską išsiaiškint" aggressive.gif tikėjausi,kad nenušaus jo schmoll.gif
man Ema labai graži wub.gif ir Viktoras wub.gif ir Asta labai pagražėjusi...

kaip nebus pagrazeja,kaip toki palikima gavo biggrin.gif
o man asta nelabai,tie skruostai pas ja .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 13, 13:06)
na jau kaip siutau vakar aggressive.gif "man dar reikia viską išsiaiškint" aggressive.gif tikėjausi,kad nenušaus jo schmoll.gif
man Ema labai graži wub.gif ir Viktoras wub.gif ir Asta labai pagražėjusi...

Man ir grazi Asta, plaukai grazus, ir taip visada susitvarkius smile.gif

Tik galvoju negi Keini nuzudys, negali but doh.gif turetu koks Makaras atvaziuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2013 11 13, 22:37)
Man ir grazi Asta, plaukai grazus, ir taip visada susitvarkius  smile.gif

Tik galvoju negi Keini nuzudys, negali but  doh.gif  turetu koks Makaras atvaziuoti  g.gif

as galvoju,kad netiketai privaziuos makaras,
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 13, 22:21)
as galvoju,kad netiketai privaziuos makaras,

As ir taip galvoju.
Siandienos 43 serija: Draugai ir artimieji negali atsigauti po netikėtos Mindaugo mirties. Fausta sukrėsta, o pasirodęas Lorensas dar pablogina situaciją, užduodamas klausimus apie jų paskutinį susitikimą. Tuo tarpu Zylė nieko neįtaria, tačiau yra pagrindinis įtariamasis Mindaugo nužudymo byloje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneškė: 14 lapkričio 2013 - 09:20
QUOTE(Agneškė @ 2013 11 14, 10:20)
As ir taip galvoju.
Siandienos 43 serija: Draugai ir artimieji negali atsigauti po netikėtos Mindaugo mirties. Fausta sukrėsta, o pasirodęas Lorensas dar pablogina situaciją, užduodamas klausimus apie jų paskutinį susitikimą. Tuo tarpu Zylė nieko neįtaria, tačiau yra pagrindinis įtariamasis Mindaugo nužudymo byloje.

nu cia tai jau virs visko doh.gif tai lai dar galvoja,kad zyle nori lorensa ir visus uzversti,kad pinigus galetu visus pasiimti doh.gif
o po vakaryksios serijos,tai as zyle palaikau,suprantu,kad potokios traumos jam norisi ramaus gyvenimo ir tikrai negraziai lorensas su juo kalbejo ir dar kaip ant galo ji pasiunte
Atsakyti
aš vakar taip ir pamaniau,kad zzzylė taps įtariamuoju verysad.gif
o man pikta dabar ant zylės...ir gerai lorencas padarė,kad pasiuntė aggressive.gif tie vargo,rizikavo,o parvyko užjūrio princas ir savo dalies užsimanė aggressive.gif ir dar kaip-su advokatais swoon.gif nors šiaip zyliukas-mano fainuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 14, 16:02)
aš vakar taip ir pamaniau,kad zzzylė taps įtariamuoju verysad.gif
o man pikta dabar ant zylės...ir gerai lorencas padarė,kad pasiuntė aggressive.gif tie vargo,rizikavo,o parvyko užjūrio princas ir savo dalies užsimanė aggressive.gif ir dar kaip-su advokatais  swoon.gif nors šiaip zyliukas-mano fainuolis wub.gif

nu bet jie irgi geri,ne ant savo pinigo pasikele, ypac mane kuperis nervina is ubago pakilo dabar dieva vaidina. o zyle tvarkingai nori atsiimti per metus,skolas uz operacijas atiduoti. tikrai nesitikejau,kad lorensas su zyle susipyks.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 14, 18:03)
nu bet jie irgi geri,ne ant savo pinigo pasikele, ypac mane kuperis nervina is ubago pakilo dabar dieva vaidina. o zyle tvarkingai nori atsiimti per metus,skolas uz operacijas atiduoti. tikrai nesitikejau,kad lorensas su zyle susipyks.

dėl kuperio tai drinks_cheers.gif mirksiukas.gif bet tas advokatų kišimas,visiškas atsiskyrimas...nebenori dalyvaut veikloj-nebedalyvauk,būk tylusis partneris,bet dabar...viską išdraskom ir pan. schmoll.gif
Atsakyti