Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Pagaliau zyliukas pasirodė wub.gif kaip jo pagailo, kai sužinojo, kad Neringa ištekėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2013 11 07, 08:47)
Bet Zylė paskaičiavo, kad Neringa pastojo po trijų mėnesių nuo jų išsiskyrimo. Žinoma, jis gali klysti, ir Neringa galėjo anksčiau pagimdyti tipo ar kažkas tokio...

kad paskaičiavo? nemačiau blink.gif

man juokinga,kad po šitiek laiko lekia, gėles perka, o ji vis dar ten pat gyvena laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 11 07, 13:17)
kad paskaičiavo? nemačiau  blink.gif

man juokinga,kad po šitiek laiko lekia, gėles perka, o ji vis dar ten pat gyvena laugh.gif



Man kažkaip šios serijoj nepatiko Zylė visai, kažkoks netoks.
O dėl gėlių ir Neringos lankymo, tai va pagalvojau, jei taip pabudus po komos, negi nebandytum jau iš ten kaipnors susisiekti su mergina kurią myli? Ar bent jau paprašyt kad mama pasidomėtų, ar kažkaip. Ta prasme, gi nebuvo taip, kad pirmadienį iš komos prisikėlė, o trečiadienį jau į LT grįžo. O gal ta Neringa ne tai kad ne ten begyvena, gal ji iš viso išvažiavo į užsienį, gi metai praėjo.
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 11 07, 13:17)
kad paskaičiavo? nemačiau  blink.gif

man juokinga,kad po šitiek laiko lekia, gėles perka, o ji vis dar ten pat gyvena laugh.gif

o kas juokinga kad metus gyevna tam paciam bute?jus daznai keiciat busta? lotuliukas.gif ir del geliu kas juokingo?
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 11 07, 13:17)
kad paskaičiavo? nemačiau  blink.gif
zyle taip paskaiciavo. man tik keista,kad sako " tik metai " praejo. o jinai taip greit apsisuko, mazai gedejo ta Neringa,jai galvojo,kad mire,o cia sukitu sugule...

man juokinga,kad po šitiek laiko lekia, gėles perka, o ji vis dar ten pat gyvena laugh.gif

tai juk metai praejo,tai ir uzvaziavo kur seniau gyveno. kiti zmones tam paciam bute iki mirties gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 07 lapkričio 2013 - 12:54
QUOTE(Fėja* @ 2013 11 06, 14:12)

Linkomanijoj vakar užtikau keturias serijas naujas-iki 39 thumbup.gif

nu ir ka rodys toliau ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patiko @ 2013 11 07, 13:03)
nu ir ka rodys toliau ? smile.gif

jūs norit žinot?.. ar netikit, kad antradienį serijas sukėlė? gal dabar ir nėra, nežinau, netikrinau.

Atsakyti
QUOTE(patiko @ 2013 11 07, 13:03)
nu ir ka rodys toliau ? smile.gif

maciau ir as sios savaites serijas thumbup.gif Zyle nori trauktis, bet Lorensas priestarauja. ir issiaiskino kas pakiso Makara, tai vat...
Atsakyti
taip,norėjau parašyti,kad V.Rumšas tą Keinį(berods,taip vadinasi g.gif )nerealiai vaidina wub.gif atrodo,kad tikrai kokia slapta kamera žmogui nežinant nufilmuota lotuliukas.gif labai retai man taip patinka aktorių vaidyba ax.gif iš jaunosios aktorių kartos tai nė nežinau ką galėčiau šalia jo pastatyti g.gif o ir iš senosios aktorių kartos nedaugelis jam prilygsta ax.gif pvz.,narmontaitės vaidyba tai man išvis klaiki blush2.gif ai,dar nerealūs M.Capas ir L.Laucevičius-nerealūs blogiukai wub.gif
vistik tikiuos,kad tai bus zyliuko vaikas ax.gif juk Neringa jam nepasakė,kiek mergaitei laiko yra?jis tik pats taip paskaičiavo...o gal pasakė?su mažiumi dėl tvarkos kariavau,tai neatidžiai žiūrėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2013 11 07, 08:47)
Kaip tai...O kas  jūsų manymu čia?

g.gif nepažįstu

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 11 07, 17:59)
taip,norėjau parašyti,kad V.Rumšas tą Keinį(berods,taip vadinasi g.gif )nerealiai vaidina wub.gif atrodo,kad tikrai kokia slapta kamera žmogui nežinant nufilmuota lotuliukas.gif labai retai man taip patinka aktorių vaidyba ax.gif iš jaunosios aktorių kartos tai nė nežinau ką galėčiau šalia jo pastatyti g.gif o ir iš senosios aktorių kartos  nedaugelis jam prilygsta ax.gif pvz.,narmontaitės vaidyba tai man išvis klaiki blush2.gif ai,dar nerealūs M.Capas ir L.Laucevičius-nerealūs blogiukai wub.gif
vistik tikiuos,kad tai bus zyliuko vaikas ax.gif  juk Neringa jam nepasakė,kiek mergaitei laiko yra?jis tik pats taip paskaičiavo...o gal pasakė?su mažiumi dėl tvarkos kariavau,tai neatidžiai žiūrėjau blush2.gif

O man visgi gerietis jis atrodo vien dėl savo gražios kalbos. Kupšys (Makaras) man įtikimesnis mafukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2013 11 07, 19:32)
g.gif nepažįstu

lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti