Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(maja32 @ 2013 11 03, 15:44)
Sveikos, gal kuri zinot kokia muzika groja, kaip pvz 34 serijoj Asta ejo i kambari uostyt?

sian jau radau ta garso takeli, tik nzn tikslaus pavadinimo smile.gif
Atsakyti
O mane tai uzknisa kai ziuri seriala ir paskutine serija kai nezinai kas ten ka nusaus, ar pavela ar lorensa ar kuperi, o per anonsa dar pora val pries tas erija sako kaip lorensas su kuperiu sleps pavelo lavona doh.gif
Atsakyti
laukiu zylės pasirodymo wub.gif ir labai nenorėčiau,kad dingtų personažas,kurį V.Rumšas vaidina...man jis geriausias aktorius dabar šiam seriale wub.gif taip tikroviškai atrodo wub.gif va čia ir nuošluosto nosį senimas jaunimui-neperspaudžia vaidindamas,mimikos,judesiai...žodžiu-esu įsimylėjusi zyliuką ir Rumšą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 11 06, 13:03)
O mane tai uzknisa kai ziuri seriala ir paskutine serija kai nezinai kas ten ka nusaus, ar pavela ar lorensa ar kuperi, o per anonsa dar pora val pries tas erija sako kaip lorensas su kuperiu sleps pavelo lavona doh.gif

jooo, mane irgi sunervino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 11 06, 13:03)
O mane tai uzknisa kai ziuri seriala ir paskutine serija kai nezinai kas ten ka nusaus, ar pavela ar lorensa ar kuperi, o per anonsa dar pora val pries tas erija sako kaip lorensas su kuperiu sleps pavelo lavona doh.gif



QUOTE(Ramce @ 2013 11 06, 13:19)
jooo, mane irgi sunervino doh.gif

Mane irgi užknistų juodai, bet jau visas šios savaitės serijas vakar pažiūrėjau, nepamačius reklamos thumbup.gif
Linkomanijoj vakar užtikau keturias serijas naujas-iki 39 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 06 lapkričio 2013 - 14:14
QUOTE(audrikea @ 2013 11 06, 13:14)
laukiu zylės pasirodymo wub.gif ir labai nenorėčiau,kad dingtų personažas,kurį V.Rumšas vaidina...man jis geriausias aktorius dabar šiam seriale wub.gif taip tikroviškai atrodo wub.gif va čia ir nuošluosto nosį senimas jaunimui-neperspaudžia vaidindamas,mimikos,judesiai...žodžiu-esu įsimylėjusi zyliuką ir Rumšą lotuliukas.gif

O tai ka as cia praziopsojau? g.gif Ka Rumsas Jaunesnysis vaidina? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2013 11 06, 21:39)
O tai ka as cia praziopsojau?  g.gif  Ka Rumsas Jaunesnysis vaidina?  g.gif  unsure.gif



Ne apie jaunesnyji kalbejo.
Atsakyti
Jaunylis tai dar neapsiplunksnavęs o tėvas tai lyg nevaidina o savo gyvenimą gyvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2013 11 06, 14:03)
O mane tai uzknisa kai ziuri seriala ir paskutine serija kai nezinai kas ten ka nusaus, ar pavela ar lorensa ar kuperi, o per anonsa dar pora val pries tas erija sako kaip lorensas su kuperiu sleps pavelo lavona doh.gif

nezinau kodel,bet buvau rami,kad tikrai nei Lorenso nei Kuperio nenusaus.tai tas anonsas tik patvirtino mano nuojauta. idomu,kaip toliau bus,ka ta Fausta viena budama padarys?
is siandienine serijos,tai kiek supratau,tai Kuperis neapsidziauge Zyles sugrizimu,vel presides pykciai,valdzia nepasidalins.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 11 06, 23:40)
nezinau kodel,bet buvau rami,kad tikrai nei Lorenso nei Kuperio nenusaus.tai tas anonsas tik patvirtino mano nuojauta. idomu,kaip toliau bus,ka ta Fausta viena budama padarys?
is siandienine serijos,tai kiek supratau,tai Kuperis neapsidziauge Zyles sugrizimu,vel presides pykciai,valdzia nepasidalins.



O man pasirode, kad jis pasijaute kaltas, kad tada del tu pinigu taip ardesi smile.gif vistik manau, kad Neringa laukesi nuo zyles ir Mindaugas tiesiog jai pasimaise smile.gif Noreciau, kad taip butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2013 11 06, 20:52)
Jaunylis tai dar neapsiplunksnavęs o tėvas tai lyg nevaidina o savo gyvenimą gyvena smile.gif

Kaip tai...O kas jūsų manymu čia?
user posted image



QUOTE(deivuke @ 2013 11 06, 23:00)
O man pasirode, kad jis pasijaute kaltas, kad tada del tu pinigu taip ardesi smile.gif vistik manau, kad Neringa laukesi nuo zyles ir Mindaugas tiesiog jai pasimaise smile.gif Noreciau, kad taip butu blush2.gif

Bet Zylė paskaičiavo, kad Neringa pastojo po trijų mėnesių nuo jų išsiskyrimo. Žinoma, jis gali klysti, ir Neringa galėjo anksčiau pagimdyti tipo ar kažkas tokio...
Atsakyti
ji turejo omeny kad vaidina lb gerai lyg gyvenime lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti