Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

nu bet kaip siandienine serija sunervino, pradzioje serialo rodo veiksmus po metu, o cia pasirodo zyles merga vaika pasidarius su tuo Mindaugu, biski taip galai nesueina: susipazino,apsizenijo-vaikas. greit apsisuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 31, 00:32)
nu bet kaip siandienine serija sunervino, pradzioje serialo rodo veiksmus po metu, o cia pasirodo zyles merga vaika pasidarius su tuo Mindaugu, biski taip galai nesueina: susipazino,apsizenijo-vaikas. greit apsisuko g.gif

o aš jau primasčiau,kad čia bus zylės vaikas ax.gif pradžioj,kai tik pradėjo ją rodyt,pamaniau-na jau visai,kitos aktorės žmonos vaidmeniui neberado,ar ką?bet vėliau paaiškėjo reikalai tongue.gif o jos vyras-šiknius,pradžioje visai nieko pasirodė,o dabar...
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 10 31, 14:58)
o aš jau primasčiau,kad čia bus zylės vaikas ax.gif pradžioj,kai tik pradėjo ją rodyt,pamaniau-na jau visai,kitos aktorės žmonos vaidmeniui neberado,ar ką?bet vėliau paaiškėjo reikalai tongue.gif o jos vyras-šiknius,pradžioje visai nieko pasirodė,o dabar...


o gal cia ir bus is tikruju zyles vaikas,tik mindaugas kaip savo augina...na cia tik pasvartymas mano
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2013 10 31, 15:07)
o gal cia ir bus is tikruju zyles vaikas,tik mindaugas kaip savo augina...na cia tik pasvartymas mano

as ta pati pagalvojau bigsmile.gif

o Asta gryzo prie zalingo iprocio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 10 31, 13:58)
o aš jau primasčiau,kad čia bus zylės vaikas ax.gif pradžioj,kai tik pradėjo ją rodyt,pamaniau-na jau visai,kitos aktorės žmonos vaidmeniui neberado,ar ką?bet vėliau paaiškėjo reikalai tongue.gif o jos vyras-šiknius,pradžioje visai nieko pasirodė,o dabar...

as tai kazkaip irgi pamaniau, kad bus Zyles vaikas ir aplamai jauciu tas glusas Mindaugelis puls skirtis su zmona, tada Ceburaska jam itaisys spyga, jo zmona susieis vel su Zyle, o tas liks ant ledo tongue.gif , nei zmonos, nei meiluzes
Atsakyti
O man Paska vaidinantis aktorius labia gerai vaidina, labia itikinamai, emocingai. Liuks thumbup.gif Ir nera jis toks baisus realybeje smile.gif
http://www.rusudrama...alentin-kirejev
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2013 10 31, 19:14)
O man Paska vaidinantis aktorius labia gerai vaidina, labia itikinamai, emocingai. Liuks thumbup.gif  Ir nera jis toks baisus realybeje smile.gif
http://www.rusudrama...alentin-kirejev

Aha man jis irgi ,,paslėptas,, toks ir visai nieko ax.gif gal tik kūdokas lotuliukas.gif Ir vaidina mano akiai neblogai cool.gif
Atsakyti
Gal kas zino kas vaidina Mindauga? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2013 11 01, 14:44)
Gal kas zino kas vaidina Mindauga? ax.gif



Beje, jei kas žiūrėjot naujajį filmuką Turbo, tai Mindaugas pagrindinį sraigiuką įgarsina. Šiek tiek info apie jį čia Tomas Žaibus
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2013 10 31, 22:59)
Aha man jis irgi ,,paslėptas,, toks ir visai nieko  ax.gif gal tik kūdokas  lotuliukas.gif Ir vaidina mano akiai neblogai  cool.gif

drinks_cheers.gif vakar su ta kepure,žmogutis,kad vargo lotuliukas.gif šiaip jis man ir labai tinka šiam vaidmeniui thumbup.gif
o dar labai"patiko",kai jo pana mindaugui lovoj pasakė,kad gyvena prancūzijoj lotuliukas.gif abu su turginiais treningais,kepuriukais lotuliukas.gif tikra "prancūzaitė" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2013 10 31, 20:59)
Aha man jis irgi ,,paslėptas,, toks ir visai nieko  ax.gif gal tik kūdokas  lotuliukas.gif Ir vaidina mano akiai neblogai  cool.gif

Mano akiai jis labai gerai vaidina. Įtikina savo vaidyba 100proc. Kai valgė kebabą, mane net supykino šiek tiek... brrr, gerai šlykštuką vaidina.


A dėl Mindaugo, kad nepastebi ir nesistebi savo prancūzaitės stiliuku... meilė akla. Ir tiek . biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos, gal kuri zinot kokia muzika groja, kaip pvz 34 serijoj Asta ejo i kambari uostyt?
Atsakyti