Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

Jau Balandis kad gerai nugrimuotas ir aprengtas, vos pažinau thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 04, 13:11)
nesuprantu,ko tas Kuperis is tevo pinigu negali pasiskolinti?


O kas Kuperio tėvas? Kažkaip neprisimenu tokio g.gif

QUOTE(cindy @ 2013 10 11, 13:56)
Jau Balandis kad gerai nugrimuotas ir aprengtas, vos pažinau thumbup.gif  biggrin.gif


Aš irgi įdėmiai labai žiūrėjau, kol supratau koks tai aktorius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2013 10 11, 14:06)
Aš irgi įdėmiai labai žiūrėjau, kol supratau koks tai aktorius biggrin.gif

as is balso iskart pazinau,nes is isvaizdos dar abejojau biggrin.gif

Gal Kuperis su Santa susieis,jau tokiais zvilgniais pasidalino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trixsė: 11 spalio 2013 - 14:40
QUOTE(Daredi @ 2013 10 11, 14:06)
O kas Kuperio tėvas? Kažkaip neprisimenu tokio g.gif
Aš irgi įdėmiai labai žiūrėjau, kol supratau koks tai aktorius biggrin.gif

jai gerai pamenu Remis vardu buvo. jis pasmerktuose buvo silverio,kaip ir finansininkas,kaip silveri nusove tai jis visus reikalus pereme.
Jis Kuperio neaugino,tipo vienos nakties nuotikis buvo ir is to Kuperis gime, tai Remis ji susirado,kad jo kitas sunus kraujo veziu susirgo ir reikejo donaro. tai pries isvaziuojant Remiui I Ispanija jis Kuperiui pinigu dave ir sake,jai kas visada gali I mane kreiptis ir t.t.
Atsakyti
Aaa, dabar prisimiau, nes irgi buvau užmiršus biggrin.gif Čia kur Bialobžeskis vaidino?
Atsakyti
taip tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trixsė @ 2013 10 11, 14:37)
as is balso iskart pazinau,nes is isvaizdos dar abejojau biggrin.gif

Gal Kuperis su Santa susieis,jau tokiais zvilgniais pasidalino biggrin.gif


nu tikrai neistikejau, kad ta Santa trinktelejusi su tuo beprotuku Kuperiniu susides.
bet gal kirvis kota atitiko biggrin.gif

veiksmas vyksta visai rimtai. tik keista kad mentas toks gobsus iki slykstumo...visvien prieis liepto gala.
geriausi durneliai tai kovotoja uz tevo atminima Fausta (panasi i ceburaska) ir visiskas durnelis jos treninginis draugelis. jau toks skystas kaip boba.
Atsakyti
Tas Faustos draugelis tai tikrai trinktelėjęs kažkoks biggrin.gif
O jei Kuperis su Santa taip pasižiūrėjo vienas į kitą, tai manau vėliau ir susikukuos.
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 12, 09:54)
geriausi durneliai tai kovotoja uz tevo atminima Fausta (panasi i ceburaska) ir visiskas durnelis jos treninginis draugelis. jau toks skystas kaip boba.
Prašau neįžeidinėti bobų. Jos ne tokios skystos, kaip tas tipelis biggrin.gif

Na bet ir trumpos "Pasmerktų2" serijos... Tik pradedi žiūrėt, o jau ir pabaiga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 12 spalio 2013 - 16:23
QUOTE(Jolleee @ 2013 10 12, 16:21)
Prašau neįžeidinėti bobų. Jos ne tokios skystos, kaip tas tipelis  biggrin.gif

Na bet ir trumpos "Pasmerktų2" serijos...  Tik pradedi žiūrėt, o jau ir pabaiga doh.gif

na taip bobos, moterys ir merginos yra stiprioji lyti sis tikruju. nes daug stipresnes uz vyrus. tik vyrai fiziskai stipresni - nes tokia gamta.

o tas skystas tipelis faustos bernelis yra miznius ir tiek. smile.gif
Atsakyti
ta Fuasta su savo bahureliu tai pagerinti biggrin.gif
tas Taisonas dondzuanas su savo Santa doh.gif
ziuriu.laukiu to VAU.kad galetum pasakyti geras serialas,kaip apie pirmus 3sezonus,bet kuo toliau pradedu nusivilti.
laukiu Zyles,kaip viskas suksis,ar ji visi paliks uz borto,nes realiai,kaip ir nebeturi ka ten veikti,Makarui kaip ir atleido, net mentams nebepridave,nors ir turejo galimybe.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 10 11, 18:55)
Aaa, dabar prisimiau, nes irgi buvau užmiršus biggrin.gif Čia kur Bialobžeskis vaidino?


Tiksliai, kaip paminėjot Bialobževskį, tai ir prisiminiau. Kaip senai tai jau buvo doh.gif

Bet Faustos draugelis, koks man yra šlykštukas. Ir kaip personažas ir šiaip kaip vyro...

Atsakyti