Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(nikiukas @ 2013 10 03, 12:36)
Fausta yra Armanio dukte

galibuc
tipo jai kokiu 20m, Armaniui buvo kokie 42.
na va, ir isristas reikalas
o, toliau bus, kad ta Fausta susikukuos su Lorensu ir bus "romeo ir Djuljeta" 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu,ko tas Kuperis is tevo pinigu negali pasiskolinti?
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 04, 12:11)
nesuprantu,ko tas Kuperis is tevo pinigu negali pasiskolinti?

tiesiog nenori velti tevo i savo reikalus. juk jie niekada nebuvo artimi.
tai bando visus savo variantus.
as irgi paskutiniu atveju kreipciausi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimingiausioji: 04 spalio 2013 - 23:16
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 05, 00:16)
tiesiog nenori velti tevo i savo reikalus. juk jie niekada nebuvo artimi.
tai bando visus savo variantus.
as irgi paskutiniu atveju kreipciausi

kaip idomiai,kaip zylei gydymui 150000 tai darzove isvadina,nors visi reikalai nuo zyles tevo pinigu atsirodo, o kaip savo systra gelbeti tai 2milijonus visi turi mestis, pats prisidirbo . nervina jis mane,geriau makaras ji pakastu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 05, 12:18)
kaip idomiai,kaip zylei gydymui 150000 tai darzove isvadina,nors visi reikalai nuo zyles tevo pinigu atsirodo, o kaip savo systra gelbeti tai 2milijonus visi turi mestis, pats prisidirbo . nervina jis mane,geriau makaras ji pakastu ax.gif

mane irgi nervina sitas durnas kuperis
bet visi turi traukti, nes kuperis iklimpo traukdamas lorensa ir + sita " auksine " minti pats viktoras kuperiui pakiso.
todel visi. tokios paniatkes cool.gif

bet kad ir tos sesres neisgelbetu, blogiau nebutu. man ji tokia trinktelejusi ir neidomi. todel net netruktu.
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 05, 15:48)
mane irgi nervina sitas durnas kuperis
bet visi turi traukti, nes kuperis iklimpo traukdamas lorensa ir + sita " auksine " minti pats viktoras kuperiui pakiso.
todel visi. tokios paniatkes  cool.gif

bet kad ir tos sesres neisgelbetu, blogiau nebutu. man ji tokia trinktelejusi ir neidomi. todel net netruktu.

as suprantu,kad tokios paniatkes ir kad del draugo jis taip padare. bet kaip iskart skirtumas, del draugo gaila pinigu o del sesers 2mlj.
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 05, 15:22)
as suprantu,kad tokios paniatkes ir kad del draugo jis taip padare. bet kaip iskart skirtumas, del draugo gaila pinigu o del sesers 2mlj.

nu kuperiui atrodo, kad zyle jau senai darzove, todel nusispjaut.
o sesuo yra sesuo. ir dar ivelta del ju reikalu..

ir is viso cia tipo skolos grazinimas del ju visu triju pridirbtu reikalu.
o sesuo- kaip uzstatas ar ikaitas.

zodziu skola. rolleyes.gif
Atsakyti
bet ir trenktas tos Faustos bernelis, kazkoks kandukas treninginis.
kaip boba ten strakaliojo, zudydamas

durniu laivas.
o ta kvaisa Santa, begabendama del nestumo isvems visus narkotikus lektuve ir baigsis jos cirkai.
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 10, 03:34)
bet ir trenktas tos Faustos bernelis, kazkoks kandukas treninginis.
kaip boba ten strakaliojo, zudydamas

durniu laivas.
o ta kvaisa Santa, begabendama del nestumo isvems visus narkotikus lektuve ir baigsis jos cirkai.

o man atrodo kad ja suciups si karta.
o tas taisonas,tai man slykstus,nei grozio ( kazkur rase,koks seksualus naujas aktorius ir t..t) nei proto,savo galva pinigo uzdirbti.
bet ir ta fausta man kazkokia keista,zudyt uzsimane,bet laibai dieva tiki ir rozini kalba doh.gif o tas jos bernas tai isvis pagerintas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 10 10, 16:02)
o man atrodo kad ja suciups si karta.
o tas taisonas,tai man slykstus,nei grozio ( kazkur rase,koks seksualus naujas aktorius ir t..t) nei proto,savo galva pinigo uzdirbti.
bet ir ta fausta man kazkokia keista,zudyt uzsimane,bet laibai dieva tiki ir rozini kalba doh.gif o tas jos bernas tai isvis pagerintas  doh.gif

kad ir pamaldi ta fausta, bet gudriai sekasi jai ten visus sukti aplink savo pirsta.
galvojau, kad tokia pati kvaisele kaip ir jos tas treninginis draugelis.

o taisonas..nu tamsaus gymio , pasportaves vaikinas debiliuko veidu.
bet gal sirdis jo nera tokia bloga, kaip filmo personazo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 10 10, 22:26)
o taisonas..nu tamsaus gymio , pasportaves vaikinas debiliuko veidu.
bet gal sirdis jo nera tokia bloga, kaip filmo personazo  4u.gif

maciau anonsa per "Gyvenimas yra grazus" rodis apie jo gyvenima,lyg kazkada ir buvo banditelis,o dabar modelis ir aktorius
Atsakyti
QUOTE(Trixsė @ 2013 10 11, 09:10)
maciau anonsa per "Gyvenimas yra grazus" rodis apie jo gyvenima,lyg kazkada ir buvo banditelis,o dabar modelis ir aktorius

apie ji Paneles zurnalas rase.
Atsakyti