Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Gavau šią Marina Rossini rankinę. Iš tiesų ji pakankamai didelė 30x38cm, nuotraukoj atrodė mažeanė šiame saite. Odinė, labai daili ir patogi. Geras pirkinys
Mažesnė, not mažeanė 4u.gif
Atsakyti
supratau - laimės dalykas, bet nieko baisaus galiu ir parizikuot nedega smile.gif

šiandien nematau kažkokių išskirtinių nuolaidų...

čia smagios balerinos po 20eu įvairių dydžių likę
http://www.javari.fr...nodes=344089031
Papildyta:
QUOTE(adi82 @ 2013 08 08, 08:48)
Gavau šią Marina Rossini rankinę. Iš tiesų ji pakankamai didelė 30x38cm, nuotraukoj atrodė mažeanė šiame saite. Odinė, labai daili ir patogi. Geras pirkinys
Mažesnė, not mažeanė  4u.gif


o gal realią foto galėtumėt? Žiūrėjau aš į jas, bet oda gan blizgi foto atrodo g.gif
Atsakyti
i javar.fr noriu grazinti vyro batus, balti medziaginiai kedukai atejo su dememis, paciame puslapyje susigrazinimo eiga kaip ir suprantu, ir irasaupriezasti, kad defektas, o kai zemiau langelyje aprasyt placiau tai rasot angliskai, ar butent atitinkamai vokiskai ar prancuziskai? smile.gif

o taipogi kada rasyt del siuntimo islaidu grazinimo? kai jau issiunti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leone: 08 rugpjūčio 2013 - 10:48
QUOTE(adi82 @ 2013 08 08, 09:48)
Gavau šią Marina Rossini rankinę. Iš tiesų ji pakankamai didelė 30x38cm, nuotraukoj atrodė mažeanė šiame saite. Odinė, labai daili ir patogi. Geras pirkinys
Mažesnė, not mažeanė  4u.gif

bet ji nei kiek nenukainuota? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 08 08, 08:34)
pas mane irgi taip kabėjo, penktadienio užsakymą tik vakar išsiuntė  unsure.gif turbūt užversti darbais  g.gif


Tikriausiai neturi jie savo sandėlyje tų batų. Aš pirkau pas prancūzus, atsiuntė iš anglų, savaime aišku, kad išsiuntimo laikas pailgėjo - juk ne šalia, bet kai aš galvos nesuku dėl to, tai man giliai dzin, mėnesį neateitų, tada sunerimčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 08 08, 11:45)
i javar.fr noriu grazinti vyro batus, balti medziaginiai kedukai atejo su dememis, paciame puslapyje susigrazinimo eiga kaip ir suprantu, ir irasaupriezasti, kad defektas, o kai zemiau langelyje aprasyt placiau tai rasot angliskai, ar butent atitinkamai vokiskai ar prancuziskai? smile.gif

o taipogi kada rasyt del siuntimo islaidu grazinimo?  kai jau issiunti?

as anglu kalba visur rasau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nežinau ar yra taip kam nors atsitikę, bet man neatėjo nei vieni batai sad.gif o buvo užsakytos trejos poros.
Atsakyti
QUOTE(sync @ 2013 08 08, 13:11)
Sveikos,

Nežinau ar yra taip kam nors atsitikę, bet man neatėjo nei vieni batai sad.gif o buvo užsakytos trejos poros.



blink.gif
o tai kiek laiko praejo nuo uzsakymo ?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 08 08, 11:57)
as anglu kalba visur rasau rolleyes.gif

dekui, ojiems siusti atgal turbut toje pacioje dezeje geriausiai? g.gif
Atsakyti
Gavau:
user posted image
Elite basutes.
Tik 16eur. Odinės, smagios, dydį atitinka.

user posted image
Atelier Mercadal
Laba prabangios balerinos wub.gif
Super duper kaina ir kokybė , bet gaila siaurutės. Plačiai lapcei netinka verysad.gif

user posted image
Pieces odinė rankinė
Tvirtos odos, gražiai padaryta. Su užtrauktuku, bet pe pamušalo. Nemaža.
Labiausiai patiko dėžė, kurioje atkeliavo tašė. Dydis kaip nuo televizoriaus lotuliukas.gif

o kitus nu taaaip ilgaaaaai siunčia doh.gif

Papildyta:
QUOTE(leone @ 2013 08 08, 13:44)
dekui, ojiems siusti atgal turbut toje pacioje dezeje geriausiai? g.gif

Aš pakuoju batų dėžutę tisiai į popierių ir viskas. Jų dėžė būna dažniausiai nemaža ir sunki schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2013 08 08, 14:19)

Labiausiai patiko dėžė, kurioje atkeliavo tašė. Dydis kaip nuo televizoriaus  lotuliukas.gif



jo, su ta deze tai geras thumbup.gif
man tokioje televizoriaus dydzio dezeje atkeliavo ilgaauliai, tai seimyna nesuprato, ka as cia nusipirkau, kai kurjeris atnese lotuliukas.gif
po to mano sesiametis vaikas i ja ilindo ir zaide biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2013 08 08, 14:19)


user posted image
Atelier Mercadal
Laba prabangios balerinos  wub.gif
Super duper kaina ir kokybė , bet gaila siaurutės. Plačiai lapcei netinka  verysad.gif



o batukai dydi atitinka nepaisant to, kad siauri?smile.gif
Atsakyti