Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Sveikos,

žiūriu prancūziškame porą rankinių, nuolaida didelė, vienetų likę dar daug
kaip prognozuot ar nepašoks kaina į pradinę g.gif kas būna kai sale'as baigiasi?
(ir kada jis maždaug baigiasi?)
galvoju jeigu palaukt paskutiniai vnt gal bus dar pigiau...
pabėriau klausimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2013 08 07, 19:09)
galvoju jeigu palaukt paskutiniai vnt gal bus dar pigiau...

Pastebėjau atvejų, kad nuolaidą laiko ir taiko tol, kol lieka 1 vnt, o tada padaro pradinę kainą smile.gif Bet būna ir kitaip, žodžiu - loterija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 08 07, 19:54)
Не откладывайте деньги на чёрный день, а купите новые туфли! Тогда "черный день" никогда не настанет! (Эвелина Хромченко)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2013 08 07, 19:09)
Sveikos,

žiūriu prancūziškame porą rankinių, nuolaida didelė, vienetų likę dar daug
kaip prognozuot ar nepašoks kaina į pradinę g.gif kas būna kai sale'as baigiasi?
(ir kada jis maždaug baigiasi?)
galvoju jeigu palaukt paskutiniai vnt gal bus dar pigiau...
pabėriau klausimų 4u.gif


O šito tai nieks nežino, gali pašokti, gali ir ne. Kai sale baigiasi, daugelio prekių kainos grįžta į pradines, bet būna, kad ir užsilaiko. Šiaip pas prancūzus vakar buvo paskutinė seilo diena, šiandien net pradiniam puslapyje išpardavimo neberodo, bet mano kašike kainos liko nepakitę. Gal pakis kitą dieną, o gal ir ne. Niekada beveik nebūna taip, kaip jau buvo biggrin.gif

QUOTE(Rasulita123 @ 2013 08 07, 19:40)
Pastebėjau atvejų, kad nuolaidą laiko ir taiko tol, kol lieka 1 vnt, o tada padaro pradinę kainą  smile.gif Bet būna ir kitaip, žodžiu - loterija  biggrin.gif


Mano visi geriausi atradimai - paskutinė likusi pora, bet gal išimtis tik patvirtina taisyklę. Ir dar - geriausi atradimai, kai jų nesitiki. Aš prisikraunu į norų sąrašą debesį batų, bet kas iš to - dažniausiai nusiperku visai atsitiktinai, kai toooookį išmeta pasiūlymą, kad jau spyriotis ir priešintis nebeišeina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 08 07, 20:17)
Mano visi geriausi atradimai - paskutinė likusi pora, bet gal išimtis tik patvirtina taisyklę. Ir dar - geriausi atradimai, kai jų nesitiki. Aš prisikraunu į norų sąrašą debesį batų, bet kas iš to - dažniausiai nusiperku visai atsitiktinai, kai toooookį išmeta pasiūlymą, kad jau spyriotis ir priešintis nebeišeina  biggrin.gif

Jūsų kozeris - Jūsų batų dydis rolleyes.gif O aš įsidedu į norų krepšį 39 dydį, sulaukiu paskutinės poros ir pamatau pradinę kainą, ko gero net visais atvejais be išimties biggrin.gif Keletą kartų taip "pasimokiusi", sulaukiu geros nuolaidos ir perku, kad batus galėčiau matyti realiai, o ne tik naktį juos sapnuodama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 08 06, 21:45)
as ir apie siuos clarks galvoju,kai gausit parasykit nuomone 4u.gif


Būtinai parašysiu 4u.gif Beje, koks keistas dalykas, užsakiau dar sekmadienį, o prie užsakymo dar ir šiandien rašo, kad jis bus netrukus išsiųstas g.gif Anksčiau jau kitą dieną parašydavo, kad išsiųsta, matydavosi, kurjeriu ar paštu. Ką jie čia grybauja? unsure.gif

QUOTE(laurita99as @ 2013 08 06, 22:10)
Kaip tik siandien gavom, pirkom dukrai :
http://www.javari.de...0...&pageCode=d
greiciausiai dydi atitinka, nes pirkom 41, ji nesioja 40-41 ( vis dar auganti koja, tai tiksliai nezinau, nes vienus batus nesioja 40, kitus 41 ).Bijojau kad bus sunkus, bet batai lengvuciai, odiniai, kokybe  thumbup.gif  esu labai labai patenkina, dukra irgi thumbup.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(friske @ 2013 08 06, 23:54)
atitinka,

gavau siuos pries kelias savaites.superiniai batukai, laukiu ramiai rudens  4u.gif


4u.gif

QUOTE(Saulutė @ 2013 08 07, 05:23)
ir mane domina, butinai parasykit wink.gif


Kai tik gausiu smile.gif

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 08 07, 07:35)
oj kaip man tokiu reikia  wub.gif o atsiliepimuose ka nors apie dydzio atitikima, batu ploti rase? Ir tokia kaina ir pirkot? 37.21 eur?


37,84 € galutinė gavosi. Clarks nemažai turiu pati, tai apie atitikimą nesidomėjau. Juos visada geriau imti didesnius puse dydžio, nei paprastai nešioji. Aš nešioju 38,5, pirkau 39. Tiesa, turiu vienas 38,5 d. Clarks basankes, bet jos tokios plačios, kaip sportinės, tai gal todėl tinka. Šitie bateliai atrodo siauroki, tai neabejodama ėmiau puse dydžio didesnius. Jeigu netyčia nebūtų mažinti, tas dirželis sulaikys, nuo kojos vis vien nekris.
Atsakyti
Prigriebiau ir tuos Apple of Eden. Užsireikė baisiai prie šito ASOS švarko, kuris irgi dar tik pakeliui. Jo laukiu jau ilgai, liepos 23 užsakytas. Nesiseka man su internetiniais pirkimais pastaruoju metu, vienas neateina, kito net neišsiunčia doh.gif verysad.gif Pinigai rezervuoti jau kelios dienos, ir nė iš vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 rugpjūčio 2013 - 22:06
Ką gi, artėjam prie tos "saldžiosios" dienos mirksiukas.gif
Būti ar nebūti malonumams šiemet - štai kur klausimas! g.gif
Nuojauta ko tai dvelkia nusivylimu, bet laukti liko nebe daug- o visgi gal... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 06, 19:14)
Sveikos, batų maniakės  biggrin.gif

Norėjau paklausti, ar esate pirkusios ką nors iš Apple of Eden firmos? Kaip kokybė, ar atitinka dydžiai? Domina štie batai.



Aš turėjau šiuos, tai pasirodė šiek tiek didinti ir net mano plačiai pėdai per platūs unsure.gif
Atsakyti
Parasysiu ir sitoje temuteje:

Mergaites padekit. Pirkau pries savaite javari.de vaikui batus uz 34 eu, o dabar jie kainuoja 29 eu. Kazkada skaiciau, kad galima rasyti jiems del kainu skirtumo ir lyg tai gerai prisimenu, susigrazinti ar kitaip gauti nuolaida. Daznai perku tenai, bet kad kaina pamazetu, pirma karta. Gal kas galit i AZ tekstuka ir kur jiems rasyti. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 08 08, 09:06)
Parasysiu ir sitoje temuteje:

Mergaites padekit. Pirkau pries savaite javari.de vaikui batus uz 34 eu, o dabar jie kainuoja 29 eu. Kazkada skaiciau, kad galima rasyti jiems del kainu skirtumo ir lyg tai gerai prisimenu, susigrazinti ar kitaip gauti nuolaida. Daznai perku tenai, bet kad kaina pamazetu, pirma karta. Gal kas galit i AZ  tekstuka ir kur jiems rasyti. Aciu labai  4u.gif

Pirmoje temos žinutėje yra instrukcija - susiraskit "Mažiausios kainos garantija" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 07, 21:47)
Beje, koks keistas dalykas, užsakiau dar sekmadienį, o prie užsakymo dar ir šiandien rašo, kad jis bus netrukus išsiųstas  g.gif Anksčiau jau kitą dieną parašydavo, kad išsiųsta, matydavosi, kurjeriu ar paštu. Ką jie čia grybauja?  unsure.gif
pas mane irgi taip kabėjo, penktadienio užsakymą tik vakar išsiuntė unsure.gif turbūt užversti darbais g.gif
Atsakyti