Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

noreciau paklausti, uzsakiau po 2 poras vaikisku batu ir fr ir de, tai siandien gaunu pranesimus, kuriose nurodyti tik po 1 pora ir is fr ir is de blush2.gif tai ka negausiu kitu batu?

i pasta gavau va toki laiska

Wir freuen uns, Ihnen mitteilen zu können, dass Ihre Artikel versandt wurden.

Sie können den Status dieser Bestellung sowie sämtlicher anderen Bestellungen online verfolgen. Besuchen Sie dazu die folgende Webseite: http://www.javari.de/mein-konto.

Diese Lieferung wurde an folgende Adresse geschickt:

Lieferdetails
Die folgenden Artikel wurden von Javari.de an Sie versandt:

1 von DKNY Linden Ez II 21170, Mädchen Sneaker, Weiß (White Jacquard w silver toe), EU 31

29,16 €



Paaiskinkite kas gali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anamaze @ 2013 08 06, 13:30)
noreciau paklausti, uzsakiau po 2 poras vaikisku batu ir fr ir de, tai siandien gaunu pranesimus, kuriose nurodyti tik po 1 pora ir is fr ir is de blush2.gif  tai ka negausiu kitu batu?

i pasta gavau va toki laiska

Wir freuen uns, Ihnen mitteilen zu können, dass Ihre Artikel versandt wurden.

Sie können den Status dieser Bestellung sowie sämtlicher anderen Bestellungen online verfolgen. Besuchen Sie dazu die folgende Webseite: http://www.javari.de/mein-konto.

Diese Lieferung wurde an folgende Adresse geschickt:

Lieferdetails
Die folgenden Artikel wurden von Javari.de an Sie versandt:

  1 von DKNY Linden Ez II 21170, Mädchen Sneaker, Weiß (White Jacquard w silver toe), EU 31
     
29,16 € 
Paaiskinkite kas gali ax.gif


Manau, kad siuntinį išskaidė turbūt, nes čia rašo,kad išsiuntė tuos, kurie čia nurodyti ir įdėjo Jums sekimo nuorodą.
Atsakyti
Sveikos, batų maniakės biggrin.gif

Dovanų iš Javari esu gavusi tik kartą - perkant Saccess rankinę, įdėjo terbelę pirkiniams su dėkliuku.

Norėjau paklausti, ar esate pirkusios ką nors iš Apple of Eden firmos? Kaip kokybė, ar atitinka dydžiai? Domina štie batai.

Šiuo metu laukiu šitų Clarks - prisiskaičiau recenzijų, kad patogūs, o kaina patraukli. Kas žino, gal dar sumažės, bet mano dydžio gali nebelikti, nes iš tų populiariųjų.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 06, 20:14)
Sveikos, batų maniakės  biggrin.gif

Dovanų iš Javari esu gavusi tik kartą - perkant Saccess rankinę, įdėjo terbelę pirkiniams su dėkliuku.

Norėjau paklausti, ar esate pirkusios ką nors iš Apple of Eden firmos? Kaip kokybė, ar atitinka dydžiai? Domina štie batai.

Šiuo metu laukiu šitų Clarks - prisiskaičiau recenzijų, kad patogūs, o kaina patraukli. Kas žino, gal dar sumažės, bet mano dydžio gali nebelikti, nes iš tų populiariųjų.

as ir apie siuos clarks galvoju,kai gausit parasykit nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 06, 20:14)
Sveikos, batų maniakės  biggrin.gif

Dovanų iš Javari esu gavusi tik kartą - perkant Saccess rankinę, įdėjo terbelę pirkiniams su dėkliuku.

Norėjau paklausti, ar esate pirkusios ką nors iš Apple of Eden firmos? Kaip kokybė, ar atitinka dydžiai? Domina štie batai.



Kaip tik siandien gavom, pirkom dukrai :
http://www.javari.de...0...&pageCode=d
greiciausiai dydi atitinka, nes pirkom 41, ji nesioja 40-41 ( vis dar auganti koja, tai tiksliai nezinau, nes vienus batus nesioja 40, kitus 41 ).Bijojau kad bus sunkus, bet batai lengvuciai, odiniai, kokybe thumbup.gif esu labai labai patenkina, dukra irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 08 06, 23:10)
Kaip tik siandien gavom, pirkom dukrai :
http://www.javari.de...0...&pageCode=d
greiciausiai dydi atitinka, nes pirkom 41, ji nesioja 40-41 ( vis dar auganti koja, tai tiksliai nezinau, nes vienus batus nesioja 40, kitus 41 ).Bijojau kad bus sunkus, bet batai lengvuciai, odiniai, kokybe  thumbup.gif  esu labai labai patenkina, dukra irgi thumbup.gif


atitinka,

gavau siuos pries kelias savaites.superiniai batukai, laukiu ramiai rudens 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 08 06, 22:45)
as ir apie siuos clarks galvoju,kai gausit parasykit nuomone 4u.gif


ir mane domina, butinai parasykit wink.gif
Atsakyti
Esprit gera kaina
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 06, 20:14)
Sveikos, batų maniakės  biggrin.gif

Šiuo metu laukiu šitų Clarks - prisiskaičiau recenzijų, kad patogūs, o kaina patraukli. Kas žino, gal dar sumažės, bet mano dydžio gali nebelikti, nes iš tų populiariųjų.

oj kaip man tokiu reikia wub.gif o atsiliepimuose ka nors apie dydzio atitikima, batu ploti rase? Ir tokia kaina ir pirkot? 37.21 eur?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 08 07, 08:35)
oj kaip man tokiu reikia  wub.gif o atsiliepimuose ka nors apie dydzio atitikima, batu ploti rase? Ir tokia kaina ir pirkot? 37.21 eur?

As parduotuveje labai daug clarksu matavausi ,tai man pasirode mazinti.
Bet konkreciai sio modelio nezinau,tai irgi labai laukiu atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 08 06, 23:10)
Kaip tik siandien gavom, pirkom dukrai :
http://www.javari.de...0...&pageCode=d

QUOTE(friske @ 2013 08 07, 00:54)
atitinka,
gavau siuos pries kelias savaites.superiniai batukai, laukiu ramiai rudens  4u.gif

Laba diena,
man didžioji dalis batų, čia parodytų/pakomentuotų patinka ir jų prisireikia doh.gif
Sakykit, šitie batai tiktų su aukšta keltimi pėdai? Dažniausiai į batus be užtrauktuko neįbruku kojos arba reikia pirkti dydžiu didesnius. Bet tada smukčioja schmoll.gif
Atsakyti
Не откладывайте деньги на чёрный день, а купите новые туфли! Тогда "черный день" никогда не настанет! (Эвелина Хромченко)
Atsakyti