Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(natina @ 2013 08 02, 14:58)
nudaze kojas nuostabiosios doh.gif
patarimai del batu? g.gif

Is vidines puses ispurksti impregnantu ir gerai isdziovinti.
Atsakyti
ech, liūdna, clarksai per maži cry.gifhttp://www.javari.de...fURL=/mythings/
pirkom 29, atitinka 28. gaila, labai neblogi batukai, lengvi, lankstūs.

o gal clarksai ir yra vaikams dydžiu mažesni? kas turit patirties? reik į jų vieną būtinai kitų unsure.gif
Atsakyti
mes tokius stompozaurus jau kelintus devim thumbup.gif bent jau labai panasu modeliuka. Tai net nezinau, tik clarksiukus paskutiniu metu tureje, jau irgi 29 dydzio reiktu g.gif Net idomu, o kokio dydzio jusiskio kojyte?
Atsakyti
Koooooks "dealas"!
http://www.javari.fr...../shoppingCart

Kietos,as biski panke kartais,tai gal nieko bigsmile.gif
Atsakyti
Gera kaina, 39d.

Basutes
Atsakyti
Amazon.fr 80% nuolaidos batams iki rugpjūčio 6d.
""SOLDES et PROMOTIONS : de -30% à -80%. Du 26 juin 8h au 6 août 2013 inclus, découvrez notre sélection de chaussures et sacs Printemps-été en solde, 4e démarque de -30% à -80% et en promotion.""
Tai turbūt Javari.fr bus taip pat g.gif
Kas dar neapsiprekinot- dar turit laiko mirksiukas.gif

Nuoroda Kas nusiteikęs tik rimtoms nuolaidoms biggrin.gif
Ta patį galima rasti ir JAVARI.fr ir aišku parsisiųsti nemokamai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 03 rugpjūčio 2013 - 21:56
klausykit ar cia man pasiseke, ar visom kai perkat kelis daiktus isskaido siunta? pirkau is Javari.fr, batus, kuprine ir piestukam dekliuka. batus gavau per pasta sestadieni, kuprine siandien baisineje dezeje atveze kurjeris doh.gif , o ta mano vargse piestukine uz 8 lt, keliauja dar atkiroje dezeje unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 08 05, 09:05)
klausykit ar cia man pasiseke, ar visom kai perkat kelis daiktus isskaido siunta? pirkau is Javari.fr, batus, kuprine ir piestukam dekliuka. batus gavau per pasta sestadieni, kuprine siandien baisineje dezeje atveze kurjeris  doh.gif , o ta mano vargse piestukine uz 8 lt, keliauja dar atkiroje dezeje  unsure.gif

skaido daznai,viskas cia gerai, nevienam sandely juk viska laiko sumete. mirksiukas.gif
Atsakyti
pirma karta uzsakiau is javari fr raso pristatymas 08.20-25 dienomis ar taip ilgai ir keliauja ax.gif

idomu o pasto lapuka atnes, nes kiek zinau siuntiniai tai neregistruoti g.gif
Atsakyti
taip, atneš lapuką 4u.gif o jeigu gerai sutariat su laiškininke, gal ir visą siuntinį gausit 4u.gif
Atsakyti
Esu ganėtinai daug pirkusi iš Javari, bet šiandien nustebino - pirmąkart radau dėžėje Nivea porą mėginukų. O tik kuponai vynui ir pan kartais būdavo, kas LT neaktualu.
Pirkau vaikams Crocs Crocband.
Atsakyti
Kiek pirkau, gaudavau tik sąskaita smile.gif Lauksiu ir aš dovanų biggrin.gif
Atsakyti