Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(zz_aiza @ 2013 09 10, 21:32)
ačiū labai už pagalbą, parašiau kaip sugalvojau ir pasirodo pataikiau gerai smile.gif atsakymą su problemos sprendimo būdu gavau per pusvalandį  thumbup.gif

ir koks jis? nes javario nuotraukose prie pado labai jau negrabiai pagaminti....
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2013 09 10, 21:43)
ir koks jis?  nes javario nuotraukose prie pado labai jau negrabiai pagaminti....

šitus liepė siųsti atgal - apmokės siuntimo išlaidas ir atsiųs kt.
Atsakyti
Labas rytas,
Reikia skiubios pagalbos, dariau užsakymą ir keičiau gavėjo adresą ir per neapsižiūrėjimą suvedžiau visus Lt duomenis tik vietoje šalies liko DE. Ką daryt? Rašo, kad išsiųsti, ar jie ras kelią pas mane? ar reikia anuliuoti užsakymą?
Ačiū už pagalbą. 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
Gavau balerinkas dukrai, simpatiski smile.gif
http://www.javari.de...h...=/mythings/
Sakyciau truputuka mazinti, nes sudejus ecco 29 ir situ 30, vienodi
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2013 09 10, 21:32)
ačiū labai už pagalbą, parašiau kaip sugalvojau ir pasirodo pataikiau gerai smile.gif atsakymą su problemos sprendimo būdu gavau per pusvalandį  thumbup.gif

Liuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorada: 11 rugsėjo 2013 - 10:23
iš savo apdulkėjusio siuntinio noriu pakomentuoti šiuos sportbatukus.
https://www.javari.de/dp/B00ABF60XU
Labai mieli wub.gif , lengvi, tinkantys sportuoti salėje, nes juodas, bet "nonmarking" padas. Pirkau 39,5 dydį, bet pasirodo jie didinti 0,5 dydžio, tiks platesnei kojai.
Sūnui patiko thumbup.gif , javaris taip įdomiai rodo pagrindinę foto kito modelio, bet gavome su raištukais ax.gif , t.y. kur kitos fotkės iš visų pusių rodomos.
Į dėžutę buvo įdėtas dovaninis komiksų žurnalas apie Skechers herojaus gyvenimą, bet mano 12-mečiui jau nelygis tokie žurnaliukai, tai atidavė broliukui. cool.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
patrugdysiu su klausimu, ar galima atsiskaityti javari.de swedbank debetine kortele? Turiu visa virtuon, bet reikia pavedimą į ją daryti, tai būčiau dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 09 11, 11:14)
Gavau balerinkas dukrai, simpatiski smile.gif
http://www.javari.de...h...=/mythings/
Sakyciau truputuka mazinti, nes sudejus ecco 29 ir situ 30, vienodi

Mes irgi jas gavom. Smagios, bet spalvą man kompas rodo tokią švelniai rožinę, o ištiesų ji tokia isteriškai rožinė smile.gif 31eu dabar už 31 dydį, o mokėjau apie 17 kažkur smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas gali pamatuot kokio ilgio yra 40 dydis šitų Mjus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2013 09 11, 12:18)
Sveikos 4u.gif
patrugdysiu su klausimu, ar galima atsiskaityti javari.de swedbank debetine kortele? Turiu visa virtuon, bet reikia pavedimą į ją daryti, tai būčiau dėkinga už atsakymą 4u.gif

Debit MasterCard galima.
Atsakyti
QUOTE(laperik @ 2013 09 11, 08:05)
Labas rytas,
Reikia skiubios pagalbos, dariau užsakymą ir keičiau gavėjo adresą ir per neapsižiūrėjimą suvedžiau visus Lt duomenis tik vietoje šalies liko DE. Ką daryt? Rašo, kad išsiųsti, ar jie ras kelią pas mane? ar reikia anuliuoti užsakymą?
Ačiū už pagalbą. 4u.gif  unsure.gif



Praeitais metais man buvo analogiška situacija. Susirašinėjau su jais, pirma nuramino, kad viskas gerai, pakeis šalies pavadinimą, bet po to parašė, kad jau išsiųsti ir nieko padaryt negali. Žodžiu nuvažiavo kažkur į DE, paklaidžiojo ir grįžo pas juos, o man pinigus grąžino, kai pas juos grįžo..
Atsakyti
javaris kaip uzmaskavo KEDUKUS prie tasiu ir aksesuaru:)
ale ašej vistiek radau smile.gif
Atsakyti