Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(yuki @ 2013 09 10, 07:47)
kingcup, gal dar nekelk bangų, vakar gavau savo prapuolėlį su antspaudu 'MISSENT TO INDIA' blink.gif  biggrin.gif



Bangų nekėliau biggrin.gif, kantriai laukiau. Gavau šiandien bigsmile.gif

O dėžė sudrapalinta kaip turi būti, kur ji buvo įkritusi, neįsivaizduoju. g.gif Apklijuota pašto juostomis su antspaudais ir žyma, kad pažeista pakuotė, viduj dėžės dulkių ir žemių pilna. Bet 3 poros batų, kurias užsakiau viskas yra. Dulkės ir žemės sausos, tai batai tokie neišvaizdūs, bet gal pasivalys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 09 10, 10:32)
sveikos,
HELP  per kiek laiko galima anuliuoti užsakymą?
Vakar naktį  pirkau, šiandien norėjau anuliuoti, bet neatsiranda tokie mugtukai kaip Oliukės aprašyta. Jeigu prie užsakymo yra tik  "Beslellung anzeigen", nėra order andrn  tai reiškia, kad negalima anulioti?


Pastebejau, kad labai trumpas anuliavimo laikas 5-10 min.
Jeigu nera "andern" -nebegalima anuliuoti
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 09 10, 11:50)
Bangų nekėliau biggrin.gif, kantriai laukiau. Gavau šiandien  bigsmile.gif

O dėžė sudrapalinta kaip turi būti, kur ji buvo įkritusi, neįsivaizduoju.  g.gif Apklijuota pašto juostomis su antspaudais ir žyma, kad pažeista pakuotė, viduj dėžės dulkių ir žemių pilna. Bet 3 poros batų, kurias užsakiau viskas yra. Dulkės ir žemės sausos, tai batai tokie neišvaizdūs, bet gal pasivalys  ax.gif

nu va, iškart gali įvertinti, kaip atrodysi pasivaikščiojusi lietuvos gatvėm lietuviškais orais biggrin.gif
gavai 3 poras vienoj dėžėj? nesu taip gavus, man kiekvieną porą visada siunčia atskirom siuntom. nors gal taip užtaikau, kad visada sandėliai skirtingi.
Atsakyti
taip, trys poros vienoje dėžėje atkeliavo. Visi vaikiški, savo bernam ėmiau smile.gif Po dienos nešiojimo, jie daugiau batus sugeba sudrožti, čia ne tragedija, svarbu, kad atkeliavo nesuplėšyti. Atidžiai apžiūrėjusi pastebėjau ir aš - ant pagrindinės dėžės užrašą missent to India. Normaliai batukai pakeliavo lotuliukas.gif
Atsakyti
oi, tada klausimų nekyla, iš kur tas purvas lotuliukas.gif (nors pas mane švari dėžė). taip ir iškyla vaizdelis su mūsų batais biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
papuoliau į bėdą, pirkau 2 poras batų, maniškiams viskas ok, o va draugės vienas batas brokuotas doh.gif http://www.javari.de...386281_37137141
kažkokios dėmės ir plyšimai keliose vietose darosi blink.gif ką dabar man daryti, siųsti atgal, ar pirmiausiai rašyti ir foto jiems rodyti? Norėtume atsikratyti tų batų, nes jei atsiųs kt. ir jie bus nekokybiški doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zz_aiza: 10 rugsėjo 2013 - 14:52
QUOTE(zz_aiza @ 2013 09 10, 15:45)
help.gif  help.gif  help.gif
papuoliau į bėdą, pirkau 2 poras batų, maniškiams viskas ok, o va draugės vienas batas brokuotas  doh.gif


Pirma rašykite jiems, siųskite nuotraukas. Žiūrėkite, ką jie nuspręs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 09 10, 16:23)
Pirma rašykite jiems, siųskite nuotraukas. Žiūrėkite, ką jie nuspręs  4u.gif

jei pirkau is javari.de tai galiu angliškai rašyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2013 09 10, 17:37)
jei pirkau is javari.de tai galiu angliškai rašyti?  blush2.gif


Galit laisvai. Ir nesinervinkit, ramiai, įkvėpkit biggrin.gif Jie dažniausiai brokuotų batų net neprašo siųsti jiems atgal, nes turėtų atlyginti ir siuntimo išlaidas.
Atsakyti
merginos, o per kur man jiems savo bėdą parašyti? paprastu emeilu ar yra kokia spec. skiltis ju psl.?
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2013 09 10, 20:11)
merginos, o per kur man jiems savo bėdą parašyti? paprastu emeilu ar yra kokia spec. skiltis ju psl.?

Rasykite pagal info is 1 psl http://oliuke.blogsp...som-javari.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 09 10, 21:20)

ačiū labai už pagalbą, parašiau kaip sugalvojau ir pasirodo pataikiau gerai smile.gif atsakymą su problemos sprendimo būdu gavau per pusvalandį thumbup.gif
Atsakyti