Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

gal kuri tokius ecco mokasiniukus pirkot? gundausi prie dzinsiuku melynus paiimti, bet nezinau ar man ju reikia biggrin.gif doh.gif mano koja 25,5CM - 39 ar 40 dydi patartumet?

http://www.javari.de...nodes=533331031
Atsakyti
Heeeeeeeeelp, laikiau krepselyje batus, krepselyje tas uzrasas likes Spater Kaufen, tipo pardavime yra ir apmoket leidzia, o atidarius nuoroda nera reikiamo dydzio pasirinkti blink.gif g.gif
Tai yra jie ar ne, gal ta vienintele pora mano krepselyje, o gal ju vis gi nera g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 09 08, 16:59)
gal kuri tokius ecco mokasiniukus pirkot? gundausi prie dzinsiuku melynus paiimti, bet nezinau ar man ju reikia  biggrin.gif  doh.gif  mano koja 25,5CM - 39 ar 40 dydi patartumet?

http://www.javari.de...nodes=533331031


Sveiki, mano peda 25,5 cm, as tokius, tik zalius, matavausi Ecco parduotuveje Akropolyje. Man tiko 39 dydis, bet nepasirode jie patogus, tokie kieti sonuose. Grazus, tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 09 08, 19:03)
Heeeeeeeeelp, laikiau krepselyje batus, krepselyje tas uzrasas likes Spater Kaufen, tipo pardavime yra ir apmoket leidzia, o atidarius nuoroda nera reikiamo dydzio pasirinkti blink.gif  g.gif
Tai yra jie ar ne, gal ta vienintele pora mano krepselyje, o gal ju vis gi nera g.gif  verysad.gif



cry.gif Nagus baigiu nusigrauzt
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 08, 18:36)
Sveiki, mano peda 25,5 cm, as tokius, tik zalius, matavausi Ecco parduotuveje Akropolyje. Man tiko 39 dydis, bet nepasirode jie patogus, tokie kieti sonuose. Grazus, tai tikrai.


dekui, uz pasisakyma 4u.gif

reiskias reikia braukti juos is saraso - man jei tik kietesnis uzkulnis, tai trina baisiai, negaliu nesioti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 09 08, 16:59)
gal kuri tokius ecco mokasiniukus pirkot? gundausi prie dzinsiuku melynus paiimti, bet nezinau ar man ju reikia  biggrin.gif  doh.gif  mano koja 25,5CM - 39 ar 40 dydi patartumet?

http://www.javari.de...nodes=533331031

Ciupinejau tuos mokasinus, tai kieti tokie pasirode. Kazkaip net pasimatuot nekilo noras schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 09 08, 19:37)
cry.gif Nagus baigiu nusigrauzt


tai, pabandykite išimti iš krepšelio ir vėl pirkti tuomet ir pamatysite kaip ten yra. Aš dažnai su savo dydžiu perku paskutinę batų porą, bet iki kol patvirtinu pirkimą tą batų porą rodo, kad yra.
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 09 08, 19:03)
Heeeeeeeeelp, laikiau krepselyje batus, krepselyje tas uzrasas likes Spater Kaufen, tipo pardavime yra ir apmoket leidzia, o atidarius nuoroda nera reikiamo dydzio pasirinkti blink.gif  g.gif
Tai yra jie ar ne, gal ta vienintele pora mano krepselyje, o gal ju vis gi nera g.gif  verysad.gif


Spater Kaufen (pirkti veliau) paspaudus ideda i noru krepseli "merkliste". Spauskite "Zur Kasse gehen" ir turetu leisti pirkti. Jei prekes nelieka Javaryje, ji dingsta is krepsio, bet jeigu preke issaugota Merkliste, ji matosi net jeigu nera tuo metu prekyboje, tik tada neberodo kainos. Jeigu turite daugiau prekiu krepselyje, o norite pirkti viena ar kelias, kitas dekit i Merkliste (spater kaufen), tada nereiks is naujo kraut krepsio. Is Merkliste perkelti i krepsi spaudziat In Den Einkaufswagen.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasosrasotos: 08 rugsėjo 2013 - 22:40
QUOTE(Darmin @ 2013 09 08, 16:59)
gal kuri tokius ecco mokasiniukus pirkot? gundausi prie dzinsiuku melynus paiimti, bet nezinau ar man ju reikia  biggrin.gif  doh.gif  mano koja 25,5CM - 39 ar 40 dydi patartumet?

http://www.javari.de...nodes=533331031



As buvau tokius atsisiuntusi. Atitiko iprastai nesiojama dydi. Man tai visai patogus jie atrode, nepasirode kieti, kaip kitoms pasisakiusioms merginoms g.gif
Tik mano peda siaura, tai teko juos grazinti, nes platoki buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 09 08, 23:31)
Spater Kaufen (pirkti veliau) paspaudus ideda i noru krepseli "merkliste". Spauskite "Zur Kasse gehen" ir turetu leisti pirkti. Jei prekes nelieka Javaryje, ji dingsta is krepsio, bet jeigu preke issaugota Merkliste, ji matosi net jeigu nera tuo metu prekyboje, tik tada neberodo kainos. Jeigu turite daugiau prekiu krepselyje, o norite pirkti viena ar kelias, kitas dekit i Merkliste (spater kaufen), tada nereiks is naujo kraut krepsio. Is Merkliste perkelti i krepsi spaudziat In Den Einkaufswagen.


Aciu uz info 4u.gif
Nera jau batuku verysad.gif
Atsakyti
merginos, gal kas matet batu mergaitei 28-29 dydzio rudeniniu? ieskau, bet nematau nieko gero, bet jus kartais randat perliuku 4u.gif
Atsakyti
Esprit 33 ir 34 dydis
Atsakyti