Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(laurita99as @ 2013 09 06, 14:09)
Daugiau nieko ir nereikia, ta su atvaizdu dekite i kieviena dezute, o ta adresu ir barkodu klijuokite ant virsutines dezes.Jei pirkat atskiru uzsakymu, as dar uzklijuoju ir kita barkoda 4u.gif
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠiltaŽiema @ 2013 09 06, 13:07)
Mano nusipirktų basučių iš Javari.de sumažėjo kaina, tai dabar galiu susigrąžinti skirtuma, bet jeigu jos dar atpigs? Arba atvirkščiai jeigu pabrangs? gal galite apšviesti smile.gif


Nu tai kad mes tik perkam, bet javary nedirbam, nelabai žinom, ar Jūsų basutės papigs ar pabrangs, taip kad su apšvietimu nelabai. Lygiai kaip nežinau, ar kaimynės diedas šiandien pareis labiau girtas negu vakar ar blaivus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠiltaŽiema @ 2013 09 06, 14:07)
Mano nusipirktų basučių iš Javari.de sumažėjo kaina, tai dabar galiu susigrąžinti skirtuma, bet jeigu jos dar atpigs? Arba atvirkščiai jeigu pabrangs? gal galite apšviesti smile.gif


Susigrazinti galite tik viena karta, jeigu dabar susigrazinsite, ir jos paskui dar papigs, tai jau daugiau nebeis susigrazinti, bet jei pvz dabar nesusigrazinsite, ir jos pabrangs, tai jau bus viskas, nieko nebesusigrazinsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 09 06, 13:45)
Nu tai kad mes tik perkam, bet javary nedirbam, nelabai žinom, ar Jūsų basutės papigs ar pabrangs, taip kad su apšvietimu nelabai. Lygiai kaip nežinau, ar kaimynės diedas šiandien pareis labiau girtas negu vakar ar blaivus  biggrin.gif

Ačiū, už atsakymą biggrin.gif , netaip supratot klausimą
Papildyta:
QUOTE(laurita99as @ 2013 09 06, 13:48)
Susigrazinti galite tik viena karta, jeigu dabar susigrazinsite, ir jos paskui dar papigs, tai jau daugiau nebeis susigrazinti, bet jei pvz dabar nesusigrazinsite, ir jos pabrangs, tai jau bus viskas, nieko nebesusigrazinsite 4u.gif

Labai, ačiū, supratau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠiltaŽiema: 06 rugsėjo 2013 - 13:52
Sveikos, kiek jūs ilgiausiai esat laukusios siuntinio iš javari.de? Aš jau 2 savaites negaunu, nors anksčiau gaudavau per kelias dienas...
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 09 06, 14:45)
Nu tai kad mes tik perkam, bet javary nedirbam, nelabai žinom, ar Jūsų basutės papigs ar pabrangs, taip kad su apšvietimu nelabai. Lygiai kaip nežinau, ar kaimynės diedas šiandien pareis labiau girtas negu vakar ar blaivus  biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bluery @ 2013 09 06, 14:13)
Sveikos, kiek jūs ilgiausiai esat laukusios siuntinio iš javari.de? Aš jau 2 savaites negaunu, nors anksčiau gaudavau per kelias dienas...

eina ketvirta savaitė, kaip negaunu siuntinio. Išklauksiu pilnai mėnesį ir rašysiu jiems, kad negavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaa @ 2013 09 06, 13:41)
Griebkit kam tinka 36 dydis  smile.gif
CAMPER

Nu kad kaina ne is tu griebiamu. rolleyes.gif
Atsakyti
Gal ka sudomins smile.gif
http://www.javari.co...L=/shoppingCart
Atsakyti
Vokiečių puslapy jau 70% nuolaida
Aš užsakiau Dockers sportbačius. Parašyta, kad jie odiniai
Atsakyti
Niu pagaliau ledai pajudejo biggrin.gif Mano issvajotos basankes atpigo net 12 euru thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Merrell batai mazinti? Ar gerai pamenu?
Pirkau Geox balerinas http://www.javari.de...fURL=/mythings/
Atsakyti