Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Audry @ 2013 08 01, 10:05)
aš irgi fr nieko nerandu doh.gif Batų aišku pilna spinta. Bet jei būtų fainų už gerą kainą, tai dar papirkčiau ax.gif Laukiu kol vokiečiuose prasidės išpardavimas, gal ten ką nugriebsiu g.gif

as tai ziuriu, kaikurie batai pigiau pas vokiecius, nei prancuzus. Pvz Tamaris firmos ax.gif Tai idomu, ar vokieciai dar papigins juos biggrin.gif , ar jau dabar pirkt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 08 01, 08:50)
Viskas nepatinka,ka jus ikelet...as turbut persisotinusi jau  g.gif
Irgi neziuriu be 60%

Nefaina,kad nedaro labai geru nuolaidu tokiom firmom kaip converse, camper, crocs. Jau metus laiko mano krepdy jie stovi tom paciom kainom verysad.gif


Camperių baskes vienas esu pagavus senai senai, už 90 litų, pas anglus, šiaip nuo jų ir pradėjau pažintį su Javariu. Vasarinių crocsų iš Javario, pagrinde prancūziško, papirkau prieš 1,5 metų žiemą, nežinau kas ten jiems buvo užėję, bet pamėtėjo tada neblogai, bet irgi reikėjo pastoviai gaudyti likutines poras. Conversus šiemet kovo mėnesį irgi pas prancūzus pirkau, irgi paskutinę porą. Taip ir medžioju. Aš dar labiau pasisotinusi, tad man jau reikia 80 procentų, na iš didelės bėdos, jei norimi, medžiojami ir labai patinka, užtenka 70 procentų nuolaidos.
Ir į mano įdėtas nuorodas galit dėmesio labai nekreipti, man jau gerooookai virš 40 metelių, tuoj tik vailokų ir vilnonių šlepečių reiks, nors kol kas labai mėgstu paaugliškus ir jaunatviškus batus blush2.gif

QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 08 01, 09:38)
as tai ziuriu, kaikurie batai pigiau pas vokiecius, nei prancuzus. Pvz Tamaris firmos  ax.gif  Tai idomu, ar vokieciai dar papigins juos  biggrin.gif , ar jau dabar pirkt...  g.gif


Pernai tikrai buvo Tamariai nukainuoti nemažai, bet kai nesiruošiau jų pirkti, tai dabar nepamenu kiek, na bent jau orgazmo dieną tikrai galima buvo su 70 procentų prisipirkti, bet tada jau norėjosi ne Tamarių, o ko nors krūčiau biggrin.gif
Atsakyti
Gal senbuvės parašys, ar istoriškai orgazmo diena būdavo skelbiama kiekvienais metais? Ir ar tai visuomet būna 08.08 (berods)? Reikėtų žinoti, kaip rimtai jai reikia ruoštis - juk artėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 08 01, 10:52)
Camperių baskes vienas esu pagavus senai senai, už 90 litų, pas anglus, šiaip nuo jų ir pradėjau pažintį su Javariu. Vasarinių crocsų iš Javario, pagrinde prancūziško, papirkau prieš 1,5 metų žiemą, nežinau kas ten jiems buvo užėję, bet pamėtėjo tada neblogai, bet irgi reikėjo pastoviai gaudyti likutines poras. Conversus šiemet kovo mėnesį irgi pas prancūzus pirkau, irgi paskutinę porą. Taip ir medžioju. Aš dar labiau pasisotinusi, tad man jau reikia 80 procentų, na iš didelės bėdos, jei norimi, medžiojami ir labai patinka, užtenka 70 procentų nuolaidos.
Ir į mano įdėtas nuorodas galit dėmesio labai nekreipti, man jau gerooookai virš 40 metelių, tuoj tik vailokų ir vilnonių šlepečių reiks, nors kol kas labai mėgstu paaugliškus ir jaunatviškus batus  blush2.gif
Pernai tikrai buvo Tamariai nukainuoti nemažai, bet kai nesiruošiau jų pirkti, tai dabar nepamenu kiek, na bent jau orgazmo dieną tikrai galima buvo su 70 procentų prisipirkti, bet tada jau norėjosi ne Tamarių, o ko nors krūčiau  biggrin.gif

as pernai nusipirkau is fr crosines balerinas ,tokias mazutes fainutes net nesuprasi,kad crocsai uz 13e. O siemet...
Is bendravimo ir batu skonio as maniau kad jums plius minus 30m. 4u.gif

Tamaris niekad neperku,man kazkoks pigiakas cia,Danijos batai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cornflake @ 2013 08 01, 10:14)
Gal senbuvės parašys, ar istoriškai orgazmo diena būdavo skelbiama kiekvienais metais? Ir ar tai visuomet būna 08.08 (berods)? Reikėtų žinoti, kaip rimtai jai reikia ruoštis - juk artėja  smile.gif


Istoriškai jie daro ką nori. Anksčiau būdavo kodų duodavo visokių - nuo 60 eurų minusuodavo 30 ir pan., o orgazminę dieną tik pernai pastebėjau ir tik ponas Javaris žino, ar šiemet jie leis mums tą malonumą iš didžiosios O patirti smile.gif Šiaip ši diena net į kalendorių įtraukta - rugpjūčio 8, Tarptautinė orgazmo diena, bet ar ten pernai taip sutapo, ar netyčia gavosi, kad nuolaidų lietus ir ta diena vyko kartu, tai nežinia. Man vokiečiai nepanašūs į turinčius jumoro jausmą, galėjo čia jiems netyčia taip gautis biggrin.gif

QUOTE(dilgelyt @ 2013 08 01, 10:20)
as pernai nusipirkau is fr crosines balerinas ,tokias mazutes fainutes net nesuprasi,kad crocsai uz 13e. O siemet...
Is bendravimo ir batu skonio as maniau kad jums plius minus 30m.  4u.gif

Tamaris niekad neperku,man kazkoks pigiakas cia,Danijos batai  cool.gif


Ačiū už jaunystę, stengsiuos nesumarazmėti biggrin.gif Aš tokių firmų kaip Tamaris, Caprice ir pan. turiu nuo seniau, kai dar nebuno nei Javario, nei aplamai ką mačiau, o gyvenu tai provincijoj ir batus pirkdavau arba prie vietos, t.skant, arba sostinėj, o ką gi tais laikais daugiau gausi, pretty balerinų ar camperių po 500 litovcų neįkrimsdavau biggrin.gif Nors pamenu VCUP-e nusipirkau El Naturalistas už 69 Lt, jau tada supratau, kad įsigijau ne š... su bruknėm, o gerą brenduką biggrin.gif
Atsakyti
kaip įdomiai gavosi, francai du užsakymus sudėjo į vieną dėžę. bigsmile.gif Pernai vokiečiai mano užsakymus skaidė į atskiras siuntas, o kad 2 dienų bėgyje darytą užsakymą sumestų į vieną siuntą pasitaikė pirmą kartą
Atsakyti
sėdžiu prie kompo apsiavusi https://www.javari.fr/dp/B00AMC4NKY ir galvoju jmj, taip laukiau jų, o tokie gyvatės siauri, vos paeinu, nu nejaugi teks atgal siųsti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 08 01, 11:20)
Is bendravimo ir batu skonio as maniau kad jums plius minus 30m.  4u.gif

Moteriai, kad ir kokio amziaus ji bebutu, visada turi buti 30!!! drinks_cheers.gif

QUOTE(kingcup @ 2013 08 01, 17:52)
..., o tokie gyvatės siauri, vos paeinu, nu nejaugi teks atgal siųsti  verysad.gif

Batsiuvio patarimas: is vakaro uzmeti dregna skudureli ant batu, ryte apsiauni ir eini 4u.gif isbandyta thumbup.gif



javari.co.uk 20% kodas - DESIGNER
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 01 rugpjūčio 2013 - 17:13
QUOTE(ra2ga @ 2013 08 01, 17:09)

Batsiuvio patarimas: is vakaro uzmeti dregna skudureli ant batu, ryte apsiauni ir eini  4u.gif isbandyta  thumbup.gif
javari.co.uk 20% kodas - DESIGNER


Tikrai taip ir padarysiu, ačiū labai už patarimą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip isireike situ batu doh.gif http://www.javari.de...L=/shoppingCart
UGG-su gal nebuna nuolaidu didesniu? Tik ta juostele apsiuta nepatinka, tikriausiai sunku ja valyti g.gif Komentare raso kad mazinti, gal turejote, ar labai siauri ar 1 dydziu didesniu reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 07 29, 12:58)
https://www.javari.de/dp/B009TQ6VIQ
Sitas gavau siandien- tiesiog nuostabios, rekomenduoju. Labai faina minksta odyte wub.gif

nudaze kojas nuostabiosios doh.gif
patarimai del batu? g.gif
Atsakyti
Crocs Retro Slingback Flat W, Ballerines femme
siai minutei - 38-43 dydziai, spalva rose, 18eu
user posted image
Yra pigiau
Pretty Ballerinas .fr Pretty Ballerinas .de
aisku uz 30 nera, bet pernai as irgi nepagavau. laukiau laukiau iki 51 nusileido ir pasoko kaina vel.
modulis siaurai kojai - rusu forume skaiciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 02 rugpjūčio 2013 - 14:41