Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Sakiau, kad vokiečiai tvarkingi ir 70 procentų privalo paleisti, tai ir padarė. Kad man daugiau neabejotumėt, nei manim, nei jais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 09 06, 10:41)
Sakiau, kad vokiečiai tvarkingi ir 70 procentų privalo paleisti, tai ir padarė. Kad man daugiau neabejotumėt, nei manim, nei jais  biggrin.gif


Neitikinot schmoll.gif biggrin.gif Mano krepselyje nei vieni batai nenupigo daugiau, nei jau buvo papige....net iki niekingu 50 proc. nei vienos basankes nenuredukuotos...
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 09 06, 10:41)
Sakiau, kad vokiečiai tvarkingi ir 70 procentų privalo paleisti, tai ir padarė. Kad man daugiau neabejotumėt, nei manim, nei jais  biggrin.gif

Bet žinot, tas batų pirkimas tai kažkoks fenomenalus reikalas man. Realiai neturiu ka rengtis (sukudau, o drabužiai, bjaurybės, nesusitraukė, kaži kodėl storėjant jie traukiasi), bet net naršydama drabuziu parduotuves nuklystu kažkaip į batų skyrius doh.gif
Šią savaitę gavau 2 poras batų ir vistiek landžioju ir belandžiojant norų krepšelis pilnėja, bet pasižadėjau, kad pirksiu tik kroksus ir tik labai labai pigiai jeigu bus. Todėk pradėjau žiurinėt vyriškus batus ir supratau, kad apie juos žinau tik tiek, kad salamanderiai platesni ir didesni nei įprasta, o reikeriai man reikalingi (nu ne man, o mano dabojamai vyrijai) 42 ir 44 dydžio. O pvz kaip vyriski Bugatti dydžiai? Yra gražių modelių už mebrangiai...
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 06, 10:48)
Neitikinot  schmoll.gif  biggrin.gif Mano krepselyje nei vieni batai nenupigo daugiau, nei jau buvo papige....net iki niekingu 50 proc. nei vienos basankes nenuredukuotos...


drinks_cheers.gif Mano papigo kelios vaikiskos basutes ir viskas

Jole uzrodykit kas taip atpigo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2013 09 06, 10:16)
Gal kas galetu pokomentuot vyr S.Oliver batus, kaip nesiojasi?
Pvz tokius esu nusiziurejusi
http://www.javari.de...o...=/mythings/

Maniskis turi vienintelius Oliverius, bet nuo koju nealiu nuaut biggrin.gif labia patiko, dydis atitiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif
QUOTE(valyte_7 @ 2013 09 06, 10:16)
Gal kas galetu pokomentuot vyr S.Oliver batus, kaip nesiojasi?
Pvz tokius esu nusiziurejusi
http://www.javari.de...o...=/mythings/

Prieš gerą mėnesį pirkom S'Oliver batus, tai vyrui patinka, dydį atitinka, nešioja. Kaip nešiosis toliau žiūrėsim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 06, 09:48)
Neitikinot  schmoll.gif  biggrin.gif Mano krepselyje nei vieni batai nenupigo daugiau, nei jau buvo papige....net iki niekingu 50 proc. nei vienos basankes nenuredukuotos...


Na aš neįtikinėju, tik matau, kad užrašė 70 procentų vietoj buvusių 60 ir tiek, t. skant konstatuoju faktą biggrin.gif Dėl konkrečių batų, tai jau laimės dalykas, gali ir nenukainuoti, ypač jei nebedaug likę porų. Aš vienų laukiu, bet mano dydžio likusi tik viena pora ir bijau, kad nesulauksiu. Toks jausmas, kad vokiečiai atvirkščiai nei prancūzai elgiasi, prancūzai dažnai paskutinę nukainuoja ir net 80 procentų, tada ir čiumpu, o vokiečiai dažniausiai tuos, kurių daugiau turi. Aš taip nežaidžiu schmoll.gif

QUOTE(Gute444 @ 2013 09 06, 09:51)
Bet žinot, tas batų pirkimas tai kažkoks fenomenalus reikalas man. Realiai neturiu ka rengtis (sukudau, o drabužiai, bjaurybės, nesusitraukė, kaži kodėl storėjant jie traukiasi), bet net naršydama drabuziu parduotuves nuklystu kažkaip į batų skyrius doh.gif
Šią savaitę gavau 2 poras batų ir vistiek landžioju ir belandžiojant norų krepšelis pilnėja, bet pasižadėjau, kad pirksiu tik kroksus ir tik labai labai pigiai jeigu bus. Todėk pradėjau žiurinėt vyriškus batus ir supratau, kad apie juos žinau tik tiek, kad salamanderiai platesni ir didesni nei įprasta, o reikeriai man reikalingi (nu ne man, o mano dabojamai vyrijai) 42 ir 44 dydžio. O pvz kaip vyriski Bugatti dydžiai? Yra gražių modelių už mebrangiai...


Nu žinok ir man taip - drabužių nėr, bet reikia batų, žinoma ir crocsų, nors turiu 16 porų biggrin.gif
Bugatti sūnui pirkau, jo koja didelė, plati, tai atitiko. Bet jais lyg ir Danija targavoja, galima pasimatuoti jei ką.

QUOTE(laurita99as @ 2013 09 06, 09:54)
drinks_cheers.gif Mano papigo kelios vaikiskos basutes ir viskas

Jole uzrodykit kas taip atpigo ax.gif


Nu mano tai nieks nepinga, nes visus batus ir taip su 70 procentų nuolaida įsikėlus, nes mažesnis nukainavimas manęs netenkina, išskyrus vienus merrellius, kurie gyvatės kitų dydžių yra pigesni, o vat manojo 41 - brangesni. Tiesiog prieš dieną pasirinkus nuolaidą 70 procentų ir savo dydį, man išmesdavo 6 puslapius, o dabar 13. aišku, tai nėra daug, bet tik pirma diena, gal daugiau porų nukainuos. Tik paprastai tas paskutinis nukainavimas ilgai nesitęsia, tad radus ką nors padabna kaina reikia jamt ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 09 06, 10:51)
O pvz kaip vyriski Bugatti dydžiai? Yra gražių modelių už mebrangiai...


Mano vyro koja platoka, turi Bugatti suvarstomus batus - tiko ir dydi atitiko 4u.gif
Atsakyti
Gal kam reikia vaikiškų ecco basučių 23 dydis, gera kaina, spalva grau basutės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ice-tee: 06 rugsėjo 2013 - 10:36
Sveikos, ir aš įkišu savo trigrašį smile.gif
Vyrui tokius parsiunčiau, pagaminti Portugalijoj, dar gražesni nei nuotraukoj, sakyčiau.
http://www.javari.fr...amp;discount=60
Tik mokėjom 22 eurus.
Dabar sau keleto pigių balerinų laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 09 06, 11:35)
Gal kam reikia vaikiškų ecco basučių 23 dydis, gera kaina, spalva grau basutės


Jas perku nuo vakar vakaro, neina nupirkti, nors rodo kas 1 vnt yra, kai spaudi toliau, ismeta uzrasa kad nera doh.gif nors vel ienu prie ju, leidzia jas pasirinkti ir sidieti i krepseli, ir taip koki 10 kartu bandziau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 09 06, 11:40)
Jas perku nuo vakar vakaro, neina nupirkti, nors rodo kas 1 vnt yra, kai spaudi toliau, ismeta uzrasa kad nera doh.gif nors vel ienu prie ju, leidzia jas pasirinkti ir sidieti i krepseli, ir taip koki 10 kartu bandziau lotuliukas.gif

blink.gif Ot nedorėliai doh.gif
Atsakyti