Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(yuki @ 2013 09 04, 18:14)
mano irgi vieni pastrigę, vaikui mokykliniai doh.gif numatoma data 08 26. laukiu dar, nerašau.


Nuraminot, aš taip pat linkusi laukti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 05, 06:52)
Esu pirkusi dvejus ilgaaulius, iprastai nesioju 39 dydi, o Geox tiko 38,5, taigi teigciau, kad jie yra siek tiek didinti.



Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 05, 06:52)
Esu pirkusi dvejus ilgaaulius, iprastai nesioju 39 dydi, o Geox tiko 38,5, taigi teigciau, kad jie yra siek tiek didinti.



Pritariu del GEox. Man jie irgi siek tiek didinti.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 04, 23:12)
Norite paskayti,kad kazkuriuos batus grazinote be orginalios,batu firmos dezutes ir viskas gerai???
As suprantu kad nereikia siusti tos kartonines rudos javari dezes, bet paciu batu asmenines  dezutes maniau privalomos...kaip jie parduos batus be ju dezes?


Aš tai supratau, kad sudėjo į vieną dėžę (ne originalią batų, bet šiaip dėžę smile.gif) abejus batus su jų dėžutėmis ir išsiuntė, o ant tos viršutinės dėžės užklijavo abu barkodus.
Taip ir aš esu siuntus, nes kaip kitaip išsiųsti dvejus batus vienu siuntiniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 04, 07:59)
As visada perku UK6 ir man jis atitinka 39, o Clarks UK6 yra 39,5, tai ir pirkau 39,5.



QUOTE(Bishojo @ 2013 09 04, 08:55)
Dydis greičiausia atitinka, 36 dydis - 23 cm vidpadis  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif uzsakiau biggrin.gif

QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 04, 23:12)
Norite paskayti,kad kazkuriuos batus grazinote be orginalios,batu firmos dezutes ir viskas gerai???
As suprantu kad nereikia siusti tos kartonines rudos javari dezes, bet paciu batu asmenines  dezutes maniau privalomos...kaip jie parduos batus be ju dezes?

tikrai merginos ne karta grazino be originalios dezes rolleyes.gif tik reikia su jai reikia apie tai sutarti. Ideda jie paskui i kokia noname deze ir parduoda su nuolaida
Atsakyti
Sveikos,
gal kuti esate pirkusi šios firmos batus? Lyg ir kažkur girdėjau, kad pamažinti ir siaurai kojai? Ačiū už komentarą 4u.gif
http://www.javari.de...QG/ref=dp_sbs_2
Atsakyti
QUOTE(Mona @ 2013 09 05, 11:08)
Aš tai supratau, kad sudėjo į vieną dėžę (ne originalią batų, bet šiaip dėžę  smile.gif) abejus batus su jų dėžutėmis ir išsiuntė, o ant tos viršutinės dėžės užklijavo abu barkodus.
Taip ir aš esu siuntus, nes kaip kitaip išsiųsti dvejus batus vienu siuntiniu  mirksiukas.gif

sudedi abi poras i vienu batuku deze , suvynioti i popieriu,uzklijuoti du barcodus ir isiusti smile.gif
Cia butu labai taupu,bet ka zin ar taip galima
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 05, 12:48)
sudedi abi poras i vienu batuku deze , suvynioti i popieriu,uzklijuoti du barcodus ir isiusti smile.gif
Cia butu labai taupu,bet ka zin ar taip galima


Aš norėjau taip pabandyti išsiųsti, bet kadangi net ir sudėjus į vieną dėžę neviršijo 2 kg, tai piniginiu atžvilgiu jokio skirtumo, ar siųsti taip, ar kitaip, todėl nerizikavau smile.gif. Bet pamenu, kad mergaitės rašė, jog siuntė tik dėžes suvyniotas į popierių ir niekas nekibo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 04, 23:12)
Norite paskayti,kad kazkuriuos batus grazinote be orginalios,batu firmos dezutes ir viskas gerai???
As suprantu kad nereikia siusti tos kartonines rudos javari dezes, bet paciu batu asmenines  dezutes maniau privalomos...kaip jie parduos batus be ju dezes?


Tai juk parasiau kad ant virsutines dezes, reiskia ju buvo dvi mirksiukas.gif
Sudejau dvi originalias dezutes viena ant kitos,apvyniojau popieriumi ir ant virsutines dezes uzklijavau abieju grazinimu barkodus ir dar aisku po grazinimo lapa idejau i kieviena dezute atskirai 4u.gif
ir va siandien dariau toki grazinima, tik viena preke tase, kita batukai, tai i ju atsiusta deze, ant dugno idejau i celofana iviniota tase, prie tos tases dar idejau grazinimo lapa, ir ant virsaus uzdejau dezute su batais, ten irgi idejau grazinimo lapa.O ant tos bendros dezes uzklijavai abieju grazinimo barkodus ir issiunciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 05 rugsėjo 2013 - 12:59
QUOTE(laurita99as @ 2013 09 04, 18:42)
Dar i email ateis laiskas, kad atspausidnta grazinimo etikete, kad norite grazinti batus.O jau po to atsius Javari laiska, kai gaus 4u.gif


Ačiū mirksiukas.gif Šiandien išsiunčiau. Tikiuos, viskas bus gerai. Niekad nereikėjo grąžint, pirmas kartas karsta.gif
Atsakyti
Gavau šiuos Ecco .Grazuoliai smile.gif
Atsakyti
Sain vyras taip pat Ecco, gavo smile.gif Tai sake, patogus smile.gif Ir siaip, graziai ziuris rolleyes.gif Tik mokejom pigiau smile.gif
Atsakyti