Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 04, 16:02)
Kiek centimetru jusu peda?
Aciu 4u.gif


25,5 cm. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, užpildžiau batų grąžinimą online, atsispausdinau barkodą ir sąskaitą. Dabar man pasakykit, ar turi matytis kur nors mano account'e, kad padarytas grąžinimas?
Atsakyti
Mergaites, pirma karta grazinu batus i de. Pirkau dvejus atskirais pirkimais. Bet noreciau abejus kartu siusti vienu metu ir vienu siuntimu. Ar galiu tai padaryti? Kaip man supakuoti ir kaip tuos klijuoti lapus kur klijuojasi ant virsaus?
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 09 04, 18:22)
Mergaites, pirma karta grazinu batus i de. Pirkau dvejus atskirais pirkimais. Bet noreciau abejus kartu siusti vienu metu ir vienu siuntimu. Ar galiu tai padaryti? Kaip man supakuoti ir kaip tuos klijuoti lapus kur klijuojasi ant virsaus?


Esu siuntus vienu siuntiniu, bet atskirais pirkimais pirktus batus. Ant viršaus siuntinio klijavau vieną bet kurį lapą, kur su barkodu (jei gerai pamenu, klijavau brangesnių batų, nes galvojau, jeigu ką, tai bent brangesnius būsiu nusiuntus biggrin.gif). Į vidų prie kiekvienų batų pridėjau jiems priklausančią taip vadinamą "Rücksendeetikette" ir išsiunčiau smile.gif. Pinigus grąžino, taigi viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 09 03, 19:26)
Mano nužiūrėtos Bugatti balerinos vis pinga po keliasdešimt centų... jau pradedu rytą-vakarą galvot "gal jau griebt? ar dar palaukt" biggrin.gif  doh.gif
Žodžiu, kol kankinuos, gal kas pakomentuos dėl dydžių? Pamenu, kad buvo pirkusių... rolleyes.gif  4u.gif


Gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 09 04, 08:46)
per kiek laiko jums šiuo metu atsiunčia vokiškas javari? Ir gal kas padėtų su jų taisyklėmis susigaudyti? Numatoma siuntinio pristatymo data prie užsakymų parašyta rugpjūčio 23d., bet dar negavau. Jau jiems rašyti kažką , ar dar laukti??? ax.gif  g.gif

mano irgi vieni pastrigę, vaikui mokykliniai doh.gif numatoma data 08 26. laukiu dar, nerašau.

QUOTE(boruzhe @ 2013 09 04, 18:11)
Merginos, užpildžiau batų grąžinimą online, atsispausdinau barkodą ir sąskaitą. Dabar man pasakykit, ar turi matytis kur nors mano account'e, kad padarytas grąžinimas?

kai jie gaus batus, atsiųs el.laišką.
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2013 09 04, 18:11)
Merginos, užpildžiau batų grąžinimą online, atsispausdinau barkodą ir sąskaitą. Dabar man pasakykit, ar turi matytis kur nors mano account'e, kad padarytas grąžinimas?


Dar i email ateis laiskas, kad atspausidnta grazinimo etikete, kad norite grazinti batus.O jau po to atsius Javari laiska, kai gaus 4u.gif

QUOTE(vikruole @ 2013 09 04, 18:22)
Mergaites, pirma karta grazinu batus i de. Pirkau dvejus atskirais pirkimais. Bet noreciau abejus kartu siusti vienu metu ir vienu siuntimu. Ar galiu tai padaryti? Kaip man supakuoti ir kaip tuos klijuoti lapus kur klijuojasi ant virsaus?


Grazinau praeita savaite , tik ant virsutines dezes, klijavau abueju grazinimu barkodus, viskas buvo gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 09 04, 08:05)
Koki dydi Lurchi basuciu emet? Kiek cm padukas ?  ax.gif

Ir taip pat domina  Comfortable, koki dydi emet? Ieskau mamai kazko.. Bet kai koja plati, tai vienu batu 38, kitu 39 tinka  doh.gif Sakau, gal sios firmos batai tiktu platesnei kojai  g.gif


32 dydį, padukas 20-21 cm.

Comfortable 39 dydį, nešioja 38, bet koja kaip vyresnio žmogaus, problemos su venomis. Tai šitos kiek laisvokos. Beje, jų 39 dydis (likusi 1 pora) kainuoja 16 eur, o 38 - jau 25 eur.
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2013 09 04, 13:26)
mergaites, sakykite o kokiu budu grazina pinigelius jei kitur pigiau? Kodu ar i kortele? Kaip suprantu man pries kelias savaites atsiunte emaila, ten lyg ir kodas (javari.de), bet suvedinejant neveikia jis...

Na man negražino skirtumo, o tiesiog pirma pakeitė sumą prie užsakymo. Tuomet nuskačiavo mažesnę sumą, o tą didesnė rezervacija po laiko atsikabino.
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 09 04, 19:42)
Dar i email ateis laiskas, kad atspausidnta grazinimo etikete, kad norite grazinti batus.O jau po to atsius Javari laiska, kai gaus 4u.gif
Grazinau praeita savaite , tik ant virsutines dezes, klijavau abueju grazinimu barkodus, viskas buvo gerai 4u.gif

Norite paskayti,kad kazkuriuos batus grazinote be orginalios,batu firmos dezutes ir viskas gerai???
As suprantu kad nereikia siusti tos kartonines rudos javari dezes, bet paciu batu asmenines dezutes maniau privalomos...kaip jie parduos batus be ju dezes?
Atsakyti
Noriu paklausti, ar GEOX dydziai atitinka?
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 09 05, 01:48)
Noriu paklausti, ar GEOX dydziai atitinka?


Esu pirkusi dvejus ilgaaulius, iprastai nesioju 39 dydi, o Geox tiko 38,5, taigi teigciau, kad jie yra siek tiek didinti.
Atsakyti