Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 03, 18:46)
Ateinu paliaupsint Clarks'ų
Nuoroda
Puikūs bačiokai, labai gražiai atrodo ant kojos, nors paveiksliuke modeliukas atrodo kiek grubokai, realiai jie labai simpatiški ir negrubūs. O jau patogūs, patogūs... wub.gif  wub.gif Įsimylėjau iš pirmo ŽINGSNIO....


Kiek realiai kulno aukstis gaunasi, atmetus platforma? Ar tinka placiai pedai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 03 rugsėjo 2013 - 18:43
gal kas kokių atsiliepimų girdėjote? bigsmile.gif
http://www.javari.de...../shoppingCart
Atsakyti
Gavau savo batus is amazones, is javari neturiu ko prasyti, nes amazoneje jie kainavo pigiau biggrin.gif
taigi issvajotieji Gabor'ai
http://www.amazon.de...05211_M3T1_dp_1
Puikūs, visiskai atitinka pavaikslėlį net dar gražesni sakyciau. Oda minkšta, labai minkšta bijau, kad nesubraižyčiau. Ėmiau 40 dydį, sakyčiau dydį atitinka, mano pėda nepilnai 40 dydžio tai ir batuose jaučiasi, kad tiek iš ilgio tiek iš pločio tilpsiu dar ir su storesne kojine. Viduje nera jokio pasiltinino tik medžiaginis pamušalas priekyje.
Marc'ai
http://www.amazon.de...0...406&sr=1-33
realiai tikrai gražesni nei nuotraukoje.
Iš užsakinėjau 39,5 dydį, ant pado rašo 6 (kas mano giliu įsitikinimu reiškia 39 dydį)
apsiavus kairė koja gan konfortiškai jaučiasi, o dešinei jau norėtūsi kad batas būtų didesnis. Tai net ir nežinau ar dydis atitinka ar nelabai. Šiaip ar taip pasiliksiu ir bandysiu pratampyti, nes batai man patinka.
Atsakyti
Mano nužiūrėtos Bugatti balerinos vis pinga po keliasdešimt centų... jau pradedu rytą-vakarą galvot "gal jau griebt? ar dar palaukt" biggrin.gif doh.gif
Žodžiu, kol kankinuos, gal kas pakomentuos dėl dydžių? Pamenu, kad buvo pirkusių... rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 09 03, 19:24)
Kiek realiai kulno aukstis gaunasi, atmetus platforma? Ar tinka placiai pedai? 4u.gif


Mazdaug apie 6 cm.
Mano peda normali, link siauresnes puses, tai ji ten "maudosi", vietos per akis. Ploti raso D, pagal Clarks tai yra standartinis, gali dar buti E - placiai pedai, arba EE - labai placiai. Bet pvz. manieji D, bet jeigu kieno nors peda tikrai siaura, tai jie bus kaliosai. Manau, jog sis modelis yra paplatintas variantas.
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 03, 17:46)
Ateinu paliaupsint Clarks'ų
Nuoroda
Puikūs bačiokai, labai gražiai atrodo ant kojos, nors paveiksliuke modeliukas atrodo kiek grubokai, realiai jie labai simpatiški ir negrubūs. O jau patogūs, patogūs... wub.gif  wub.gif Įsimylėjau iš pirmo ŽINGSNIO....


drinks_cheers.gif thumbup.gif

Šiandien gavau dvejus.

Lurchi basutės - viskas čiki piki, spalva ne tokia sodri mėlyna, kiek labiau į džinsinę.

Ir Comfortabel močiutiški (mamai) - kokybiški, lengvi, pilnai odiniai, oda minkšta, apsiavus patogūs, manau, labai tiks ir patiks.

Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 09 03, 21:10)


Šiandien gavau dvejus.

Lurchi basutės - viskas čiki piki, spalva ne tokia sodri mėlyna, kiek labiau į džinsinę.



as irgi siandien siuos gavau, mano mergina patenkinta. ir dar Richter trispalves "lietuviskas" basutes. Irgi labai puikios.
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 03, 07:16)
Merginos, pirkau vaikui batus vasara, galvojom, kad nesios, ismetem dezute, db sako, kad mazoki ax.gif

Tokius ispakuotus grazinti be sansu, ane?


kiek girdejau grazinti galima, bet pradziai parasykite ir situacija paaiskinkite
Papildyta:
QUOTE(Olimpiete @ 2013 09 03, 20:28)
Mazdaug apie 6 cm.
Mano peda normali, link siauresnes puses, tai ji ten "maudosi", vietos per akis. Ploti raso D, pagal Clarks tai yra standartinis, gali dar buti E - placiai pedai, arba EE - labai placiai. Bet pvz. manieji D, bet jeigu kieno nors peda tikrai siaura, tai jie bus kaliosai. Manau, jog sis modelis yra paplatintas variantas.

o dydis atitinka?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 09 03, 21:40)

o dydis atitinka?


As visada perku UK6 ir man jis atitinka 39, o Clarks UK6 yra 39,5, tai ir pirkau 39,5.
Atsakyti
per kiek laiko jums šiuo metu atsiunčia vokiškas javari? Ir gal kas padėtų su jų taisyklėmis susigaudyti? Numatoma siuntinio pristatymo data prie užsakymų parašyta rugpjūčio 23d., bet dar negavau. Jau jiems rašyti kažką , ar dar laukti??? ax.gif g.gif

du metus apsipirkinėju javaryje, niekada nėra buvę jokių siuntinių vėlavimų ar dingimų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2013 09 02, 22:01)
Gavom dukrai šituos batus https://www.javari.de/dp/B00B0EAAQO
Nerealūs  bigsmile.gif , dukra laimingiausia pasaulyje  biggrin.gif
Dabar 40 dydis su nuolaida  4u.gif



QUOTE(linamog @ 2013 09 03, 09:16)
Koki dydi pirkote, gal galite vidpadi pamatuoti?


Dydis greičiausia atitinka, 36 dydis - 23 cm vidpadis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 09 03, 21:10)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Šiandien gavau dvejus.

Lurchi basutės - viskas čiki piki, spalva ne tokia sodri mėlyna, kiek labiau į džinsinę.

Ir Comfortabel močiutiški (mamai) - kokybiški, lengvi, pilnai odiniai, oda minkšta, apsiavus patogūs, manau, labai tiks ir patiks.

Koki dydi Lurchi basuciu emet? Kiek cm padukas ? ax.gif

Ir taip pat domina Comfortable, koki dydi emet? Ieskau mamai kazko.. Bet kai koja plati, tai vienu batu 38, kitu 39 tinka doh.gif Sakau, gal sios firmos batai tiktu platesnei kojai g.gif
Atsakyti