Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Sveikos, ar būna ,kad neparašo sekimo numerio. Niekaip nerandu. Užsakymas darytas 08.25.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bluery: 01 rugsėjo 2013 - 09:06
Būna, jei siunčia paštu.
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kas pirkot tokias MEX balerinas?
http://www.javari.de...amp;discount=10

atsiliepimuose kai kas rašo kad pamažintos... abejoju del dydžio... g.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 09 01, 07:15)
Tamaris basutes, 40 dydis gera kaina smile.gif
Turiu tokias, tai man  wub.gif


Mačiau vieną merginą su jomis, tikrai gražiai atrodo, gaila, kad ne 39 gera kaina biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Pakomentuosiu savo pirkinius, gal kam padėsiu apsispręsti.
Basutės- rinkausi 38,5 d., manau būtų užtekę ir 38 d. tai turbūt šiek tiek didintos, o gal tik taip atrodo, nes plačios ir per čiurną, ir per pėdą.
Batai- pirkau 39 d., bet reikėtų 38,5 smile.gif, platūs per keltį.
Šiaip nešioju 38-39 d., siaura pėda. Dėl kokybės pretenzijų neturiu ir labai gaila, kad netiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 09 01, 07:15)
Tamaris basutes, 40 dydis gera kaina smile.gif
Turiu tokias, tai man  wub.gif

o dydis 40 atitinka ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 09 01, 18:46)
o dydis 40 atitinka ? smile.gif


Aš Tamaris visada perku 39 ir nešioju 39, tai aš sakau, kad atitinka ax.gif
Atsakyti
Kaip manot vokieciai didins iki 70%?

Man amazon.de siucnia nemokamai,net nezinojau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 01 rugsėjo 2013 - 19:41
QUOTE(dilgelyt @ 2013 09 01, 19:28)
Kaip manot vokieciai didins iki 70%?

Man amazon.de siucnia nemokamai,net nezinojau  thumbup.gif


Turėtų būti 70, nepamenu metų, kad nebūtų, o vokiečiai tauta tvarkinga - jei turi taip būti, tai bus biggrin.gif
Nu ir sekasi gi gyvenamą vietą pasirinkti... Nors, kai pagalvoju, jei man nemokamai dar ir amazonkė siųstų, tai tik su batais ir vaikščiočiau, drabužiams babkių nebeliktų, nu sakyč nekoks vaizdelis būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 09 01, 19:47)
Turėtų būti 70, nepamenu metų, kad nebūtų, o vokiečiai tauta tvarkinga - jei turi taip būti, tai bus  biggrin.gif
Nu ir sekasi gi gyvenamą vietą pasirinkti... Nors, kai pagalvoju, jei man nemokamai dar ir amazonkė siųstų, tai tik su batais ir vaikščiočiau, drabužiams babkių nebeliktų, nu sakyč nekoks vaizdelis būtų  biggrin.gif


Gal kokia dizainerė taptum, iš avalynės paltukus siųti pradėtum lotuliukas.gif Aš kažkaip stengiuosi mažiau ten užsukinėti, nes jau irgi vyras sako "ir vėl batai"... ir man geriausiai sekasi sau juos pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 09 01, 19:46)
o dydis 40 atitinka ? smile.gif

As turiu 37 dydi, toki ir nesioju. Atitinka.
Atsakyti
Kaži kaip suprast: prisikroviau amazone.de įvairių gėrių, duoda 30 eurų nuolaidą? A kaži nereiks paskui už juos atidirbt? rolleyes.gif
gal kas pirkote?
Atsakyti