Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Audry @ 2013 08 23, 19:23)
nusižiūrėjau Airstep batus, bet niekad tokios firmos batų nesu turėjusi. Kaip jų kokybė? g.gif Išmieros -didinti/mažinti? g.gif Gal kuri LT parduotuvė tokiais prekiauja? g.gif


Aš turiu šituos - labai patenkinta thumbup.gif Kokybė puiki, oda gera, gruboka. Pradžioje buvo baisu, ar nespaus, bet puikiai prasinešiojo ber jokių priemonių. Dydis. Kaip ir atitinka, ir ne, bent jau mano turimas modelis. Nešioju 38.5, pirkau 39. Į ilgį dar lieka vietos, į plotį - standžiai aptempta. Mano koja vidutiniška, nei labai aukšta keltim, nei siaura. Susidarė įspūdis, kad jie siauresnei ilgesnei pėdai.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 08 23, 19:23)
nusižiūrėjau Airstep batus, bet niekad tokios firmos batų nesu turėjusi. Kaip jų kokybė? g.gif Išmieros -didinti/mažinti? g.gif Gal kuri LT parduotuvė tokiais prekiauja? g.gif


Airstep galima rasti Danijos ar Step Top parduotuvese 4u.gif Tiksliai nepamenu kurioj, bet tikrai yra mirksiukas.gif Del dydziu tai net nezinau, turiu 3 poras sios firmos: basutes, ispiriamas platformas ir oxfordukus, tai visi 38 dydzio. Mano peda 25 cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 23, 21:02)
Aš turiu šituos - labai patenkinta  thumbup.gif Kokybė puiki, oda gera, gruboka. Pradžioje buvo baisu, ar nespaus, bet puikiai prasinešiojo ber jokių priemonių. Dydis. Kaip ir atitinka, ir ne, bent jau mano turimas modelis. Nešioju 38.5, pirkau 39. Į ilgį dar lieka vietos, į plotį - standžiai aptempta. Mano koja vidutiniška, nei labai aukšta keltim, nei siaura. Susidarė įspūdis, kad jie siauresnei ilgesnei pėdai.

nusižiūrėjau šiuos:
http://www.javari.de...../shoppingCart
bet pritraukus iš arčiau, atrodo, kad kulnas oda aptrauktas doh.gif nepraktiška, kai vairuoti reikia. Man jie tokie faini, jau užsimerkiu dėl kulno aukščio (paprastai tokių aukštų neperku), bet oda trauktas kulnas tai nepatinka schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzhe @ 2013 08 23, 21:03)
Airstep galima rasti Danijos ar Step Top parduotuvese 4u.gif

ačiū, reiks pasidairyti 4u.gif
Atsakyti
Erszebeth, labai grazus jusu turimi Airstep batai 4u.gif

Gal kuri zinote, kokia butu sito modelio kokybe: http://www.javari.de...7...&pageCode=d

Internete radau viena labai teigiama ir viena neigiama atsiliepima, kad sio modelio batu oda plona ir galimai nepatvarus jie. Gal kuri netycia buvote susidurusi gyvai? Ar taip gali buti pas Airstep? smile.gif
Atsakyti
Lurchi basutes 32 d. gerokai nupigintos:
http://www.javari.de...fURL=/mythings/
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 08 23, 22:07)
nusižiūrėjau šiuos:

Turiu panašaus modelio kito firmos, kaip ir čia, kulnas trauktas oda. Gražu, bet nepraktiška, saugok nesaugojęs, vistiek į kokį plytelių tarpą ar dar kur įlenda kulnas ir apsidrasko.
Atsakyti
Panos, sakykit o ta batu dydzio lentele esanti javari puslapyje po konkreciu batu, ar ji atitinka realybe? nes man atrodo biski kosmosas, kadangi mano koja 26,5 cm tai visur raso 41 dydi ir didesne, na mano visi batai apie 40 dydi sukasi, gal tik vienus zieminius turejusi 41 g.gif susimasciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 08 24, 15:07)
Panos, sakykit o ta batu dydzio lentele esanti javari puslapyje po konkreciu batu, ar ji atitinka realybe? nes man atrodo biski kosmosas, kadangi mano koja 26,5 cm tai visur raso 41 dydi ir didesne, na mano visi batai apie 40 dydi sukasi, gal tik vienus zieminius turejusi  41 g.gif  susimasciau... g.gif


jis yra preliminarus, orientacinis, nežiūriu aš į jį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 08 24, 18:32)
jis yra preliminarus, orientacinis, nežiūriu aš į jį  4u.gif

velniu tada ten isvis jis reikalingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 08 24, 15:07)
Panos, sakykit o ta batu dydzio lentele esanti javari puslapyje po konkreciu batu, ar ji atitinka realybe? nes man atrodo biski kosmosas, kadangi mano koja 26,5 cm tai visur raso 41 dydi ir didesne, na mano visi batai apie 40 dydi sukasi, gal tik vienus zieminius turejusi  41 g.gif   susimasciau... g.gif


keista, mano koja irgi 26,5 , tai beveik visi batai mano 41 d, nors koja mano nera plati, tik vienus turiu 40 smile.gif
o siaip jei uzsakinesit bandykit imti iprasta savo dydi, nebent rasit komentara, kad didinti ar mazinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 24 rugpjūčio 2013 - 20:29
QUOTE(veriru @ 2013 08 24, 21:28)
keista, mano koja irgi 26,5 ,  tai beveik visi batai mano 41 d, nors koja mano nera plati, tik  vienus turiu 40  smile.gif
o siaip jei uzsakinesit bandykit imti iprasta savo dydi, nebent rasit  komentara, kad didinti ar mazinti  4u.gif


Aš irgi pagalvojau, kad gal negerai koja išmatuota, nes dažniausiai 40 dydžio vidpadis būna 26 cm, tai didesnė koja nelabai tilptų g.gif
Atsakyti
Clarks gera kaina

Gavau šiuos Clarksus draugei. Mes užsakėm pusę dydžio didesnius ir jie tinka puikiai.
Atsakyti