Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Tapanka @ 2013 08 21, 15:01)
Pirmas mano pirkinys is javari http://www.javari.de...u...&pageCode=d
Likau patenkinta smile.gif

o kokį dydį pirkot ir ar atitiko?
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2013 08 21, 16:19)
o kokį dydį pirkot ir ar atitiko?


36 d. pirkau, atitiko, bet batukai labiau siauresnei pedai ir su neauksta keltimi, nes manau su auksta keltimi sunkiai ikistu koja.
Atsakyti
QUOTE(Paryžietė @ 2013 08 21, 09:29)
vakar gavau situos:
http://www.javari.de...2...&pageCode=d

kokybė thumbup.gif , vaizdas  thumbup.gif , šiltumas thumbup.gif dydį atitinka  thumbup.gif

tik kaina aišku buvo 89 pinigai:)


Ar patogu mautis batus, ar reikia tas sagtis atsisegineti?
Atsakyti
issiunciau atgal batus ir dabar susimasciau, atspausdinau grazinimo adresa-uzkilijavau, uzklijavau barkoda, o tai dar i vidu reikejo kokius popierius det, nes su batais gavau tik viena pusiau nukirpta popieruka, o ir paste daugiau nieko neradau... g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaraja @ 2013 08 21, 19:17)
Ar patogu mautis batus, ar reikia tas sagtis atsisegineti?



viršutinę reikia atsisegti...bet man tai netrukdo....bent kol kas:))))))
nu, bet jie tokie gražūs..........ir kokybiški:))
o ir kaina buvo nereali:)
Atsakyti
Sveikos damos,
kartais perju iš javari batus.
Gal kas galėtuėt pasufleruot kokį dydį ECCO geriausia pirkti jei koja kažkur ~39,5. Na jie didinti. Žieminius turiu 39, tai man čiut laisvoki, bet 38 buvo maži. Dabar turiu balerinas nuo pavasario. Nešioju vasarą kone kasdien, bet dabar ir prasitampėir klaksi. Nors kai pasimatuoju 38, tai ankštoki... Galvoju gal verta parizikuot ir pabandyt 38...
Bet kažkaip 39 geriausi išpardavimai būna javaryje... skirtingai nei LT ax.gif

Leone,
reikia bar ir užklijuot ir į vidų įdėt
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 08 22, 16:04)
Sveikos damos,
kartais perju iš javari batus.
Gal kas galėtuėt pasufleruot kokį dydį ECCO geriausia pirkti jei koja kažkur ~39,5. Na jie didinti. Žieminius turiu 39, tai man čiut laisvoki, bet 38 buvo maži. Dabar turiu balerinas nuo pavasario. Nešioju vasarą kone kasdien, bet dabar ir prasitampėir klaksi. Nors kai pasimatuoju 38, tai ankštoki... Galvoju gal verta parizikuot ir pabandyt 38...
Bet kažkaip 39 geriausi išpardavimai būna javaryje... skirtingai nei LT  ax.gif

Leone,
reikia bar ir užklijuot ir į vidų įdėt


Man tai jie nedidinti, aš dažniausiai nešioju 39 ir šių 39 yra geras g.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 08 22, 16:04)

Leone,
reikia bar ir užklijuot ir į vidų įdėt

na šaukštai po pietų. tikėkimės viskas bus ok. parašiau jiems laišką
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 08 22, 16:14)
Man tai jie nedidinti, aš dažniausiai nešioju 39 ir šių 39 yra geras  g.gif


Ankščiau nešiodavau 39, praktiškai beveik visų firmų 39 tikdavo. O dabar 39 dažnai spaudžia, o ecco +/- geras pasidarė 39... nors ankščiau gerokai per dideli būdavo. g.gif
Papildyta:
QUOTE(leone @ 2013 08 22, 16:14)
na šaukštai po pietų. tikėkimės viskas bus ok. parašiau jiems laišką


manau turėtų įvertint žmogišką faktorių ir viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 08 22, 17:04)
Sveikos damos,
kartais perju iš javari batus.
Gal kas galėtuėt pasufleruot kokį dydį ECCO geriausia pirkti jei koja kažkur ~39,5. Na jie didinti. Žieminius turiu 39, tai man čiut laisvoki, bet 38 buvo maži. Dabar turiu balerinas nuo pavasario. Nešioju vasarą kone kasdien, bet dabar ir prasitampėir klaksi. Nors kai pasimatuoju 38, tai ankštoki... Galvoju gal verta parizikuot ir pabandyt 38...
Bet kažkaip 39 geriausi išpardavimai būna javaryje... skirtingai nei LT  ax.gif

Leone,
reikia bar ir užklijuot ir į vidų įdėt

pagal mane tai atitinka. mano irgi 39.5, tai 39 per mazai kojai vietos, o 40 toks laisvesnis. Jus gal apie konkretu modeli klauskit?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 08 22, 17:19)
pagal mane tai atitinka. mano irgi 39.5, tai 39 per mazai kojai vietos, o 40 toks laisvesnis. Jus gal apie konkretu modeli klauskit?

ecco cosmic buco pradžioj geri, po to laisva. Ir iš šonų laisva kažkaip. Arba koja gal keičias dar vis po leliukų... Dabar laukiu dar šitų http://www.javari.de...ords=ecco angel
Tai žiūrėisu kaip bus, pasimatuot jau LTneturėjau kur smile.gif Labai pas mus mažai pasirinkimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 22 rugpjūčio 2013 - 17:44
Gal kas susidure su Däumling vaikiskais batukais, ar ju padas lankstus? Domina buten SIE
Atsakyti