Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Dalija71 @ 2013 08 14, 19:58)
o kaip tada su mažiausios kainos garantija? g.gif  ar negalėtų javari pritaikyti, jeigu įkelt iš amazon.de nuorodą su ženkliai mažesne kaina?

mažiausios kainos garantija galioja jau nupirktiems batams. O jei to gamintojo yra tik po vieną porą batų kiekvienos išmieros apskritai, tai vadinasi nusipirkus ją javari brangiai, jums reikiamas dydis dings iš amazon parduotuvės doh.gif Tada nebus kaip pasinaudoti mažiausios kainos garantija, nes javariui neturėsite ką pateikti kaip įrodymą mažesnės kainos.
Aš buvau panašioj situacijoj. Batų norėjau nerealiai, javaryje mano reikiamas dydis buvo gal 100 eurų brangesnis nei amazone (nors kitų dydžių kaina ir atitiko). Rašiau javariui laišką, sakydama, kad noriu batų iš jų už amazon kainą. Per porą valandų kažkaip stebuklingai ta kaina javaryje sumažėjo iki amazon kainos, nors javaris man atrošė, kad mažiausios kainos garantija galioja tik įsigijus batus ir kad pas juos ta pati kaina, kaip amazone g.gif Tai nežinau, ar čia sutapimas, ar mano laiškas paįtakojo kainos sumažinimą. Aišku, griebiau aš tuos norimus batus ir dabar laukiu rudens, kad galėčiau pranešioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2013 08 14, 20:38)
pirkit, rimtai, žiauriai gražūs wub.gif planuoju prašyt, kad atsiųstų tokius pat, tik susiūtus biggrin.gif


Abejojau, nes maniškei dauguma Ecco būna per siauri, jos keltis aukšta ir dažnai batukai veržia, nors pėdos ilgis būna geras ar net per didelis. Kaip šitų plotis, ar dukros kojytė iš smulkesnių?

user posted image Tautinių spalvų vaikiškos basutės lithuania.gif
Atsakyti
permečiau akimis apie 15 bg forumo psl. Ten 90proc. perka amazonebuyvip.de Nesu bulgarų k. žinovė, o su google vertėju ne ką aiškiau pasidaro. g.gif Jų įkeltų batų iš to psl neatverčia, standartinė amazone registracija netinka. blink.gif Bet supratau, kad jei pakviečia į draugus, patenki į tą vipinį išpardavimą ir dar kažką apie nuolaidinius 20e kodus plepėjo. Gal kas geriau supranta bulgariškai, pasidalinkit info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2013 08 14, 20:24)
kas gali apie amazon papasakot, kokiu principu jie dirba? būčiau labai dėkinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif
niu, o mums nesėkmių maratonas tęsiasi, sūnui clarksai - gražučiai, minkštučiai - per maži rolleyes.gif , dukrai ecco - pasigrožėkit pačios

user posted image
esu absoliuti ecco ir gerbėja, nors gal geriau sakyti buvau? unsure.gif
jeigu kas nors svetimas parodytų, turbūt nepatikėčiau biggrin.gif

Yuki, koki dydi pirkai? Ar atitinka?
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 08 14, 21:42)
permečiau akimis apie 15 bg forumo psl. Ten 90proc. perka amazonebuyvip.de Nesu bulgarų k. žinovė, o su google vertėju ne ką aiškiau pasidaro.  g.gif  Jų įkeltų batų iš to psl neatverčia, standartinė amazone registracija netinka.  blink.gif  Bet supratau, kad jei pakviečia į draugus, patenki į tą vipinį išpardavimą ir dar kažką apie nuolaidinius 20e kodus plepėjo. Gal kas geriau supranta bulgariškai, pasidalinkit info  4u.gif

pirkimų temoj be tarpininkų kažkada kažkas dalinosi info apie vip'us amazone. Gal užklauskit ten, gal kas nors žinos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 08 14, 21:42)
permečiau akimis apie 15 bg forumo psl. Ten 90proc. perka amazonebuyvip.de Nesu bulgarų k. žinovė, o su google vertėju ne ką aiškiau pasidaro.  g.gif  Jų įkeltų batų iš to psl neatverčia, standartinė amazone registracija netinka.  blink.gif  Bet supratau, kad jei pakviečia į draugus, patenki į tą vipinį išpardavimą ir dar kažką apie nuolaidinius 20e kodus plepėjo. Gal kas geriau supranta bulgariškai, pasidalinkit info  4u.gif

Aš turiu prisijungimą prie Amazon BuyVIP, bet niekad per ten nepirkau g.gif Jei norit, parašykit į AŽ savo el.paštą, pabandysiu išsiųsti pakvietimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 08 14, 22:42)
permečiau akimis apie 15 bg forumo psl. Ten 90proc. perka amazonebuyvip.de Nesu bulgarų k. žinovė, o su google vertėju ne ką aiškiau pasidaro.  g.gif  Jų įkeltų batų iš to psl neatverčia, standartinė amazone registracija netinka.  blink.gif  Bet supratau, kad jei pakviečia į draugus, patenki į tą vipinį išpardavimą ir dar kažką apie nuolaidinius 20e kodus plepėjo. Gal kas geriau supranta bulgariškai, pasidalinkit info  4u.gif

pirkau is buyvip DE/UK/FR. Akcija su 20 eur berods jau baigesi, bet yra 10 eur nuolaida su rekomendacija. Ir ji galioja berods tik po pirmo pirkimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2013 08 14, 20:24)
kas gali apie amazon papasakot, kokiu principu jie dirba? būčiau labai dėkinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Iš kitos temos:

Apie www.amazon.co.uk/ de/ fr:
Amazon internetinėje parduotuvėje yra daug pardavėjų, tarp jų ir pats Amazon.
1. Kaip sužinoti ar siunčia prekę? Dažniausiai siunčia pats Amazon, tai matosi po preke (rašo Verkauf und Versand durch Amazon.de. arba Dispatched from and sold by Amazon.co.uk.), gali būti ir kitas pardavėjas, kuris siunčia (dažniausiai kainuoja kiek brangiau) arba nesiunčia į Lietuvą. Tiksliausiai galima sužinoti užsiregistravus, įsidėjus prekes į krepšiuką ir suvedus kreditinės/internetiniams pirkimams skirtos kortelės duomenis, tik nespauskite "PLACE ORDER".
2. Kaip sužinoti kiek kainuoja siuntimas? Tai galima sužinoti užsiregistravus, įsidėjus prekes į krepšiuką ir suvedus kreditinės/internetiniams pirkimams kortelės duomenis, tik nespauskite "PLACE ORDER".
3. Padariau užsakymą, o pinigų nerezervavo/ rezervavo 1svarą, ar viskas gerai? Taip, Amazon dažniausiai rezervuoja pasikrinimui vieną svarą, o kai prekės paruošiamos išsiuntimui/išsiunčiamos, tada rezervuojama pilna prekių vertės suma. Gali siųsti ir dalimis, tai pinigus rezervuos irgi dalimis pagal išsiunčiamų prekių etapus.
4. Galima gauti vienkartinę 20 proc. nuolaidą drabužiams, avalynei bei aksesuarams čia http://www.amazon.co..._rd_i=355005011
Atsakyti
Išsiunčiau pakvietimus į Amazon BuyVIP toms, kurios prašė, pasisakykit, ar gavot biggrin.gif

Jei dar kam reikia pakvietimo, šūktelkit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulita123: 15 rugpjūčio 2013 - 09:15
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 08 14, 21:21)
norėčiau ir aš užsiregistruoti naujienlaiškiui, bet nerandu, kur  blush2.gif

Cia bandykit registruotis:
http://www.amazon.de...rd_i=2796717031

Gal esat kuri pirkusi siuos Mjus batus? Ar labai blizgus ir dydis ar atitinka g.gif ?

http://www.javari.de...4...&pageCode=d
Atsakyti
QUOTE(Mote @ 2013 08 15, 10:31)
Cia bandykit registruotis:
http://www.amazon.de...rd_i=2796717031

Gal esat kuri pirkusi siuos Mjus batus? Ar labai blizgus ir dydis ar atitinka g.gif ?

http://www.javari.de...4...&pageCode=d


Esu parsisiuntusi siuos Mjus
http://www.javari.de...fURL=/mythings/
dydis atitiko
Atsakyti
QUOTE(Mote @ 2013 08 15, 10:31)
Cia bandykit registruotis:

Ačiū, jau užsiregistravau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulita123: 15 rugpjūčio 2013 - 11:39