Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(adi82 @ 2013 08 09, 09:05)
Mano juoda ir oda neblizga, vėliau nufotografuosiu ir pridėsiu

čia 4u.gif
http://i1315.photobu...zps85e05ce2.jpg

http://i1315.photobu...zps3d1aede2.jpg

Štai padariau nuotraukų, bet nekokios kokybės

Sveikute, ar galėtum dydi tos rankinės pamatuoti ? ax.gif Dėkui didelis būtų
Žioplė blush2.gif radau pirminę žinutę 30*38 cm.. Ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina K.: 14 rugpjūčio 2013 - 10:02
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 08 14, 10:51)
Ir man taip buvo, bet po keliu dienau maila is Javari, kad pinigai grazinti, pasitikrinau saskaita, tikrai buvo sugrazinti. Palaukit kelias dienas.

Aciu 4u.gif
Dar parasiau ir javariui, tai atrase, kad man nereiktu laukti, kol siunta juos pasieks, jie perves pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 13, 21:47)
Mergaitėms ar berniukams, kokio dydžio?

Pas vokiečius Lurchi dabar geros kainos, taip pat Superfit šiek tiek yra gerų kainų. Bet manau, kad kokį rugsėjį ar spalį bus galima labai gerų basučių iki 20 eurų prisigaudyti.

Mergaitei. Dabar nesioja 23-24. Tai reiktu didesniu kitai vasarai. Dar tapkiuku i darza reikia. Pirmi metai kaip eisim tai neisivaizduoju su kokiom ten vaikai ateina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 08 14, 12:48)
Mergaitei. Dabar nesioja 23-24. Tai reiktu didesniu kitai vasarai. Dar tapkiuku i darza reikia. Pirmi metai kaip eisim tai neisivaizduoju su kokiom ten vaikai ateina  g.gif

Mums tai labiausiai pasiteisino basutės darželyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalija71 @ 2013 08 13, 22:04)
kažin  kodėl mano nužiūrėtos prekės amazon.de ženkliai pigiau nei javari.de  g.gif ką tai galėtų reikšti? unsure.gif ir nesulaukiu kad pigtų...


As nesulaukus, kol javari.de nupigins, uzsiregistravau amazon.de naujienlaiskiui gauti ir gavau 10 eur nuolaida bigsmile.gif . Tai man siuntimas kaip ir nemokamai isejo, o preke su 45% nuolaida gavosi, kai javari iki siol tai prekei pilna kaina taiko doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mote @ 2013 08 14, 18:13)
As nesulaukus, kol javari.de nupigins, uzsiregistravau amazon.de naujienlaiskiui gauti ir gavau 10 eur nuolaida bigsmile.gif . Tai  man siuntimas kaip ir nemokamai isejo, o preke su 45% nuolaida gavosi, kai javari iki siol tai prekei pilna kaina taiko doh.gif .

norėčiau ir aš užsiregistruoti naujienlaiškiui, bet nerandu, kur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mote @ 2013 08 14, 18:13)
As nesulaukus, kol javari.de nupigins, uzsiregistravau amazon.de naujienlaiskiui gauti ir gavau 10 eur nuolaida bigsmile.gif . Tai  man siuntimas kaip ir nemokamai isejo, o preke su 45% nuolaida gavosi, kai javari iki siol tai prekei pilna kaina taiko doh.gif .


o kaip tada su mažiausios kainos garantija? g.gif ar negalėtų javari pritaikyti, jeigu įkelt iš amazon.de nuorodą su ženkliai mažesne kaina?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 13, 20:27)
Turiu parsisiuntus

Jei nepaslaptis, kiek mokėjote? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(adi82 @ 2013 08 14, 09:33)
Airstep - 60 eurų

Kokia nereali mėlyna spalva.. kaip ir kaina doh.gif
Atsakyti
kas gali apie amazon papasakot, kokiu principu jie dirba? būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif





niu, o mums nesėkmių maratonas tęsiasi, sūnui clarksai - gražučiai, minkštučiai - per maži rolleyes.gif , dukrai ecco - pasigrožėkit pačios

user posted image


esu absoliuti ecco ir gerbėja, nors gal geriau sakyti buvau? unsure.gif
jeigu kas nors svetimas parodytų, turbūt nepatikėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2013 08 14, 20:24)

dukrai ecco - pasigrožėkit pačios



Siaubas blink.gif O aš dar svarsčiau tokius pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 08 14, 21:34)
Siaubas  blink.gif O aš dar svarsčiau tokius pirkti  doh.gif

pirkit, rimtai, žiauriai gražūs wub.gif planuoju prašyt, kad atsiųstų tokius pat, tik susiūtus biggrin.gif
Atsakyti
Net nereiks prašyt, nusiųskit foto, atsiųs kitus.
Atsakyti