Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Sveikos. Gal kuri turit Caprice firmos avalynės? Kažin dydį atitinka, plačiai ar siaurai pėdai?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2013 08 13, 19:15)

Sitie gana idomus, patiko. Gal zinot kaip dydis, ar atitinka? Ir idomu vairuojant ar kulnas nenusitrintu g.gif


Turiu parsisiuntus šituos Airstep - tai bent jau šito modelio dydis, bendrai paėmus, atitinka. Bet pirštuose dar lieka šiek tiek vietos, o per keltį gana tvirtai aptempta, tai išeitų, gal į ilgį didinti, į plotį vos ne mažinti, o bendrai susumavus - atitinka. Na, bet gal nuo modelio priklauso, iš vieno negalima daryti išvadų. Esu jais labai patenkinta, labai kokybiški, išskirtinės išvaizdos. Pradžioj išsigandau, kad oda kietoka, per keltį kiek veržia, bet stebėtinai greitai prisitaikė prie kojos ir tapo labai smagūs. Pavasarį nešiojau gana daug, bet praktiškai nesimato nė žymės, kaip nauji.
Atsakyti
QUOTE(daivoncas @ 2013 08 13, 19:19)
Sveikos. Gal kuri turit Caprice firmos avalynės? Kažin dydį atitinka, plačiai ar siaurai pėdai?


Nešioju dažniausiai 39 dydį, šių ėmiau 38,5, tai tiko. Dėl platesznės/siauresnės, tai manau, kad reikia žiūrėti modeliuką, mano platesnė koja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 13 rugpjūčio 2013 - 19:35
QUOTE(kregzde @ 2013 08 13, 20:35)
Nešioju dažniausiai 39 dydį, šių ėmiau 38,5, tai tiko. Dėl platesznės/siauresnės, tai manau, kad reikia žiūrėti modeliuką, mano platesnė koja.

Ačiū 4u.gif
Gundausi imt basutes. Mano siaura koja, tai dažnai ten, kur turėtų tik pirštai matytis, išlenda pusė pėdos doh.gif
Atsakyti
kažin kodėl mano nužiūrėtos prekės amazon.de ženkliai pigiau nei javari.de g.gif ką tai galėtų reikšti? unsure.gif ir nesulaukiu kad pigtų...
Atsakyti
QUOTE(daivoncas @ 2013 08 13, 19:55)
Ačiū 4u.gif
Gundausi imt basutes. Mano siaura koja, tai dažnai ten, kur turėtų tik pirštai matytis, išlenda pusė pėdos doh.gif


Įmeskite modeliuką čia, gal kas pirko, nebent kaina labai labai gera, tai gali kas iš po nosies nukosėti biggrin.gif Caprice yra Danijoje, galite pasimatuoti, tik nežinau ar turės tokį modeliuką.

QUOTE(Dalija71 @ 2013 08 13, 20:04)
kažin  kodėl mano nužiūrėtos prekės amazon.de ženkliai pigiau nei javari.de  g.gif ką tai galėtų reikšti? unsure.gif ir nesulaukiu kad pigtų...


Būna taip, ir perkame UK adresu, arba siunčiamės į Lietuvą, kažko dar prisikrovę, kad pigiau būtų siųstis.
Atsakyti
As siandien po ilgo laiko neatsilaikiau siems. Patinka man Tamaris. https://www.javari.de/dp/B009TQ7YFU

Gal uzmatet nupigintu geru vaikisku vasariniu basuciu?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2013 08 13, 20:36)
Gal uzmatet nupigintu geru vaikisku vasariniu basuciu?


Mergaitėms ar berniukams, kokio dydžio?

Pas vokiečius Lurchi dabar geros kainos, taip pat Superfit šiek tiek yra gerų kainų. Bet manau, kad kokį rugsėjį ar spalį bus galima labai gerų basučių iki 20 eurų prisigaudyti.
Atsakyti
o gal zinote kokios firmos reikia ziureti basuciu berniukui (pedute ~17,5cm) kad butu su supinatoriumi?
Atsakyti
Merginos, rugpjucio 6 d. issiunciau reg. pastu javariui i Vokietija batus.

Matau, kad is Lietuvos siunta isejo, taciau sekimo uzsienyje lange raso,"No tracking information is available for this item. You may try the tracking service provided by the post of LITHUANIA.".

Ka tureciau daryti toliau ? ax.gif
Atsakyti
Airstep - 60 eurų
Airstep - 140 eurų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 08 14, 09:00)
Merginos, rugpjucio 6 d. issiunciau reg. pastu javariui i Vokietija batus.

Matau, kad is Lietuvos siunta isejo, taciau sekimo uzsienyje lange raso,"No tracking information is available for this item. You may try the tracking service provided by the post of LITHUANIA.".

Ka tureciau daryti toliau ?  ax.gif


Ir man taip buvo, bet po keliu dienau maila is Javari, kad pinigai grazinti, pasitikrinau saskaita, tikrai buvo sugrazinti. Palaukit kelias dienas.
Atsakyti